• images
آفتابگیر سانروف ، قیمت آفتابگیر سانروف ، sunroof  sun shades

آفتابگیر سانروف ، قیمت آفتابگیر سانروف ، sunroof sun shades

آفتابگیر سانروف

تغییر خودرو
    به طورکلی، هر صفحه ای که در سقف خودرو با هدف ورود نور یا هوا به داخل خودرو جاسازی شده باشد، سانروف یا مونروف نام دارد. آفتابگیر موجود برای شیشه سانروف در داخلی نصب میشود. آفتابگیر شیشه سانروف Sunroof  SUN SHADES  در کمترین اتومبیلی کاربرد دارد. آفتابگیر سانروف خودرو در خودرو هایی که محافظ سانروف ندارند نصب و استفاده میگردند. آفتابگیر سانروف در برندهای محدود عرضه می شود.
    همان طورکه از نام سانروف (Sunroof) و مونروف (Moonroof) پیداست، این دو عبارت باید ارتباط نزدیکی با خورشید و ماه داشته باشند. اگرچه بسیاری افراد، هر دو مفهوم را یکسان می پندارند، اما در حقیقت باید گفت که یکسری تفاوت های جزئی ، بین این دو وجود دارد.

    طراحی الگو. بنابراین، چه چیزی باعث می شود Custom Sunshield توسط Coverking برای مشتریان بسیار ارزشمند باشد؟ سایه های سفارشی خورشید از مواد با کیفیت بالا ساخته شده و به شیوه ای خاص برای برافروختن شیشه های اتومبیل خاص مدل ماشین بریده می شوند. نگران نباشید - برش مدل خاص، با نصب و راه اندازی محافظ خورشید بر روی وسیله نقلیه شما حل خواهد شد. تمام محصولات شرکت CAD طراحی شده اند، با استفاده از نرم افزار حرفه ای و جدیدترین فن آوری های کامپیوتری. تکنولوژی ویژه مناسب و راحت نصب را فراهم می کند. سایه های خورشید آنها هر دو ترکیب می کنند: نصب آسان و اتصالات کامل. Coverking محافظ خورشید را به این ترتیب برای جلوگیری از ورود نور خورشید به ماشین خود و حفاظت اضافی در برابر گرما، باعث می شود که احساس راحتی بیشتری به آن وارد کنید.

    svg