1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
آمپلی فایر

دسته بندی ها

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.


هر کس می داند که شما یک  آمپلی فایر در سیستم صوتی خودرو خود نیازمندید اگر شما می خواهید thumping پنجره ، تنه ارتعاشی برای باس خودرو داشته باشید باید یک لوازم یدکی خودرو مانند  تقویت کننده به خودرو خود اضافه کنید در این صورت خیلی بیشتر از شما انتظار می رود. با یک تقویت کننده با کیفیت بالا شما کیفیت صدا خیلی بهتر را دریافت میکنید. و اگر شما بلندگوهای خود را به روز رسانی کنید و یا یک ساب ووفر جدید داشته باشید،یک تقویت کننده جداگانه پر قدرت نیاز دارید تقویت کننده داخل یک گیرنده داشبورد می تواند قدرت بالایی را به شما ارائه دهد .لوازم جانبی خودرو مانند تقویت کننده ها با توجه به طبقه بندی، تعداد کانال، و امتیاز قدرت در وات دسته بندی شده اند . یک تقویت کننده به طراحی مدار آن اشاره دارد. کلاس A، کلاس  B و کلاس D دسته بندی این قطعات یدکی خودرو میباشد ،  دو مورد آخر از آنهایی میباشد که اغلب در برنامه های کاربردی ضبط ماشین استفاده می شود. یکی از ویژگی تقویت کننده کلاس A طراحی ساده، و تولید بهترین کیفیت صدا میباشد. با این حال، آنها ناکارآمد هستند زیرا جریان را از طریق ترانزیستور خروجی خود عبور میدهد .


 
تقویت کننده کلاس B بسیار کارآمدتر میباشد و دلیل آن وجود ترانزیستور خروجی آن زمانی که تنها یک سیگنال وجود دارد است است. تقویت کننده کلاس AB ترکیبی از کلاس A و کلاس B میباشد و دارای مقدار کمی از جریان میباشد حتی زمانی که هیچ سیگنال صوتی وجود نداشته باشد که در نتیجه در بهره وری بیشتر آن کمک میکند . این کلاس تقویت کننده یکی از رایج ترین انواع تقویت کننده های صوتی میباشد تقویت کننده کلاس Dکارآمد تر از کلاس AB است و در آن یک ترانزیستور قرار گرفته است اما تولید اوعاج در آن بیشتر میباشد با این حال اوعاج را میتوان با فیلتر حذف کرد .
http://www.khodroid.com/آمپلی-فایر.html

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده سازه های lsf شرکت حمل و نقل بین المللی