1
2
3
آمپلی فایر 4 کانال بی ام و 218i active tourer
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
آمپلی فایر 4 کانال برای زمانی استفاده می شود که شما می خواهید از 4 وسیله مختلف برای اتصال به آمپلی فایر خودرو خود استفاده کنید .در اصل آمپلی فایر 4 کانال خودرو 4 CHANNEL AMPS  دارای 4 خروجی می باشد چون که آمپلی فایر به عنوان یک واسط و تقویت کننده استفاده می شود پس باید بین ضبط و یا سیستم صوتی خودرو و بخش پخش صدا که می تواند انواع باند و اسپیکر باشد که می تواند اسپیکر کامپوننت و یا توییتر و غیره باشد قرار می گیرد.آمپلی فایر تنها در خودرو قرار ندارد و می تواند برای کار های دیگر مورد استفاده قرار گیرد اما هریک کاربرد متفاوتی دارد و محل قرار گیری آن متفاوت است .اگر به سایت خودرواید سر بزنید ودر بخش سیستم خودرو بروید می توانید انواع مختلفی از لوازم مورد نیاز سیستم پخش خودرو مانند انواع ضبط ،انواع باند ،انواع آمپلی فایر و همچنین انواع ساب ووفر را پیدا کنید و با توجه به نیاز خود آنهارا سفارش دهید.
 
اگر برای دستگاه های با صدای بلند و فوق العاده قدرتمند ترسیدید، به یک تقویت کننده پس از فروش تبدیل شوید. انتخاب به طور عمده بستگی به تعداد کانال های خروجی و میزان قدرت مورد نیاز برای استفاده بیشتر از سخنرانان شما دارد. تقویت کننده 4 کانال یکی از مهمترین قطعاتی است که می توانید به سیستم صوتی خود اضافه کنید. این توان شما نیاز به رانندگی بلندگوها و یا ساب ووفر یا هر دو که آمپر در یک گیرنده نصب شده بر روی صفحه نمایش فقط نمی تواند ارائه دهد. هنگامی که سخنرانان شما به اندازه کافی قدرت دریافت می کنند، به شما وفاداری واقعی و تأثیر قابل توجهی می دهند.یک سیستم 4 کاناله برای یک سیستم 4 کاناله طراحی شده و بیشترین گزینه را فراهم می کند. این می تواند دو زوج بلندگوهای بلندگو را تمام کند و یا دو بلندگو را رانندگی کند و سپس کانال های باقی مانده را به یک زیر سوکت متصل می کند تا شما بتوانید از هر دو جهان - پایین ترین رعد و برق و بالاترین سطح پاک - لذت ببرید - همه در یک بسته واحد. این نوع آمپر موجب بهبود کیفیت صدا می شود، به شما این امکان را می دهد که موسیقی را به اندازه کافی بچرخانید تا تمام دنیا بتواند بشنود. با یک آمپر 4 کاناله، صدای فوق العاده قدرتمند و کریستال شفاف از وسیله نقلیه خود از دیگران سبز می شود و حسادت می کند.هنگامی که به انتخاب یک آمپلی فایر 4 کانال می آید، هرگز نتواند بداند که چه میزان قدرت را به طور منظم قرار می دهد و چه میزان صدای بلندگوها را در شرایط دنیای واقعی نیاز به صدای خیره کننده ای می دهد. اگر بخواهید عملکرد گلوله ای را به آهنگ های مورد علاقه خود ارتعاش دهید، بهتر است از بلندگوهای قدرتمند نسبت به قدرت استفاده کنید. انتخاب عالی برای هر وسیله نقلیه، یک آمپر 4 کاناله اگر شما صاحب یک جانور خارج از جاده باشید، به عنوان مقدار معمولی که هنگام رانندگی ایجاد می شود، یک آمپر معمولی را مجبور کنید تا جلوی اعوجاج را بگیرد تا غلبه بر سر و صدا باشد بیش از صدای محیطی شنیده شود بلندگو باید به دلیل کمبود قدرت کار کند که اغلب به بلندگوها منفجر می شود.یک آمپلی فایر بالا را انتخاب کنید که یک سخنران مناسب برای شماست و قدرت را به سطح مورد نیاز برای تقویت باس قابل ملاحظه ای افزایش خواهد داد و به سخنان شما کمک می کند تا موسیقی بی نظیر با صدای بلند بدون صدا و اعوجاج ناخواسته را حفظ کنید. قفسه های دیجیتال ما با انواع گسترده ای از تقویت کننده های 4 کانال برتر که دارای مدار های مختلف مدار هستند، از قبیل کلاس A / B و کلاس D لود می شود که باعث افزایش بهره وری از قدرت می شود در حالی که به حداقل رساندن حرارت و اعوجاج که دشمنان یک دور کامل صدا.
www.khodroid.com/آمپلی-فایر-4-کانال

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم