توپی و بلبرینگ چرخ ، wheel hubs, bearings, seals & components

توپی و بلبرینگ چرخ ، wheel hubs, bearings, seals & components

تغییر خودرو
  • 62.95 T- 128.95 T
  -->
  62.95 T- 128.95 T
  نمایش جزئیات
 • 62.95 T- 128.95 T
-->
62.95 T- 128.95 T
نمایش جزئیات
 • 62.95 T- 128.95 T
 • -->
  62.95 T- 128.95 T
  نمایش جزئیات
 • 62.95 T- 128.95 T
  -->
  62.95 T- 128.95 T
  نمایش جزئیات
 • 62.95 T- 128.95 T
  -->
  62.95 T- 128.95 T
  نمایش جزئیات
 • بررسی توپی چرخ WHEEL HUBS, BEARINGS, SEALS & COMPONENTS  نیاز به گوش دادن، احساس، و اندازه گیری دارد. اگر لرزش و سر و صدایی که هنگام رانندگی در یک خط مستقیم وجود دارد هنگامی که فرمان را به سمت راست یا چپ میچرخانید، طرف مقابل به احتمال زیاد دارای بلبرینگ معیوب است. پس اگر با  بالا بردن وسیله نقلیه، زبری در قسمت بلبرینگ چرخ  احساس می کنید نشان ساییده شدن قطعات شماست. کمپرسور و روتور ترمز را بررسی کنید، درپوش را بگیرید و همان بازرسی را انجام دهید. در نهایت، یک  جا را نشانه قرار دهید و اطلاعات را با مشخصات سازنده مقایسه کنید.
  هاب ها پایه های چرخ های وسیله نقلیه خود را دارند و بلبرینگ داخل هاب ها به آنها اجازه می دهد که آزادانه سوار شوند. شرایط یاتاقان چرخ خود را برای عملکرد و ایمنی حیاتی است. بلبرینگ هایی که شل شده و پوشیده می شوند می توانند باعث ایجاد سر و صدا و لرزش شوند و بالانس های سنگین نیز می توانند باعث از دست رفتن چرخ شوند. اگر احساس ارتعاش کنید یا صدای زنگ زدن، آوازخوانی، سر و صدا یا سر و صدا را گوش کنید، بلبرینگ چرخ شما باید بررسی شود.3 پورت هاب و بلبرینگ وجود دارد. امروزه شایع ترین واحد یا مرکب انتگرال و مونتاژ بلبرینگ است که اغلب شامل سنسور ABS می شود. اینها نمیتوانند جدا شوند و به عنوان یک واحد جایگزین شوند. برخی از بلبرینگ های توپی بر روی وسایل نقلیه جلو، نیاز به برداشتن کمربند فرمان دارند، و سپس تحمل و توپی را از هم جدا می کنند و همدیگر را فشرده می کنند. در نهایت، محور های محور غیر محور با غلتک مخروطی مخلوط و مخلوط وجود دارد.
  یاطاقان غلتکی مخروطی قابل تعویض را می توان برای یکنواختی پس از بازی حذف کرد، اما بازرسی دقیق تر لازم است که محور برداشته شود، بلبرینگ پاک شده و سپس بصری بازرسی می شود. غلطک ها و نژادها (فنجان ها) را برای علائم به ثمر رسانده شدن، زدن، گل سرخ شدن، لایه برداری، خوردگی، رطوبت، و هر گونه علائم دیگر آسیب، بررسی کنید. اگر جایگزینی مورد نیاز باشد، نژادهای جدید باید در محور نصب شده باشند و بلبرینگ و حفره حفره ای با درجه حرارت بالا با کیفیت بالا و غلطکی با فشار قوی چرخان بسته بندی شوند. پس از نصب مجدد، بازیابی پایه باید به مشخصات مشخص شود.
  صرف نظر از نوع یاطاقان در ماشین یا کامیون خود، یا آسیب های ناشی از آن، ما در حال حاضر دارای جایگزینی هیدرولیکی و ستون های تحمل شده، کیت های تعمیر چرخ هیدرولیکی و یاتاقان ها و مهر و موم های شخصی برای بازگرداندن عملیات ایمن است. ما همچنین انتخاب زیادی از اجزای مربوطه مانند پیچ ​​و مهره های چرخ دار داریم، بنابراین شما می توانید یک تعمیر کامل انجام دهید. تمام قطعات تولید شده برای دیدار یا فراتر از مشخصات سازنده خودرو است، بنابراین شما می توانید از اتصالات دقیق، عملکرد بی عیب و نقص و دوام طولانی مدت اطمینان حاصل کنید.