1
2
3
جلو پنجره فابریک

دسته بندی ها

 
جلو پنجره فابریک replacement grilles  همان طور که از نامش پیداست از خود کارخانه خودرو مورد نظر می اید و به صورت اصل به فروش میرسد استیل جلو پنجره و زه ها را میتوانید جزوی از انواع جلو پنجره فابریک خودرو بدانیدهمچنین دیگر اجزای ان نگهدارنده جلو پنجره و خارها ست که از روی نامش میتوان فهمید که جلو پنجره فابریک خودرو شما را نگه میدارد و میتوان گفت از آن در برابر اسیب ها محافظت می کند جلو پنجره ها دارایقطعه دیگری نیز میباشد به نام آرم جلو پنجره که ارم شرکت سازنده را بر روی آن حک میکنند زیبایی خودرو نیز میتواند از جلو پنجره ها باشد که دارای ظاهری بسیار زیبا هستند و کم پیدا میشود که زشت باشد و مورد پسند قرار نگیرد .خودرو های بسیاری وارد بازارهاشده اند که میتوان ان ها را از روی این قطعه و نام حک شده بر روی ان شناخت .
 

 
در موقعیت خود را در مقابل خیلی از وسیله نقلیه، یک پنجره مشبک در معرض آسیب از سنگ و باقی مانده جاده است. این هم یکی از اولین تلفات در حتی یک برخورد جزئی. سعی نکنید به یک تعمیر با قسمت های مورد استفاده و یا جایگزینی ارزان است. پنجره مشبک استفاده احتمال زیاد نخواهد بود بهتر از آنچه شما در حال حاضر، و جایگزینی ارزان ثابت خواهد کرد که اقتصاد نادرست هنگامی که آن را به درستی متناسب نیست. ما ارائه می دهیم بریان با کیفیت از قطعات بدن جایگزین متخصصان.ترمیم قطعات بی وقفه برای کیفیت و اصالت مورد بررسی قرار، توسط خریداران و قضات به طور یکسان. به شما بهترین از هر دو ویژگی های ما انجام بریان تولید مثل را از تامین کنندگان است که ترمیم قطعات متخصصان هستند. بسیاری از این قطعات توسط تولید کنندگان از تجهیزات اصلی تایید شده است و دارای مجوز به عنوان قطعات یدکی واقعی فروخته می شود. آنها با استفاده از نرم افزار CAD / CAM و تکنیک هایقالب و ساخت مدرن به ایجاد بریان که یکسان است به اصلی کارخانه را برای برنده شدن جایزه کیفیت و مناسب کامل و پایان هستند ایجاد می کند.حمل و نقل روزانه خود را ممکن است یک کلاسیک است، اما ما می دانیم که شما هنوز هم می خواهید به افتخار از آنچه که شما رانندگی و حفظ ارزش فروش مجدد. بنابراین اگر شما در یک خم کن گلگیر درگیر و یا برخی از بقایای جاده متمرد که خسارت جلو پنجره خود روبرو می شوند، ما می توانیم کمک کند. ما ارائه می دهیم بریان از تامین کنندگان است که در ارائه قطعات اصلی تجهیزات با کیفیت بدن در کمتر از قیمت تجهیزات اصلی تخصص. شما می توانید از قطعات با کیفیت همان است که شما می خواهم در فروشنده دریافت کنید (که شده است، ارائه فروشنده دارای بخشی) بدون از قیمت فروشنده. یکی از بریان ما خواهد شد که ماشین یا کامیون شما به دنبال بزرگ دوباره، با پول نقد در سمت چپ در جیب شما.
http://www.khodroid.com/جلو-پنجره-فابریک

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
آهک سود مایع سود پرک اسید هیومیک بنتونیت سولفات آلومینیوم کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت مشاوره خانواده