1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
خنک کننده موتور

دسته بندی ها

گرمای شدید می تواند به طور جدی به موتور شما آسیب برساند. سیستم خنک کننده گرمای بیش از حد تولید شده توسط موتور را جذب و دفع می کند و دمای کار طبیعی را حفظ می کند.  خنک کننده موتور خودرو شامل رادیاتور، فن خنک کننده، پمپ آب، ترموستات، خنک کننده، و شلنگ ها، بست ها و اتصالات لازم است. اگر موتور شما بیش از حد گرم شود یا سیستم خنک کننده نشت کند، قطعات  خنک کننده موتور وجود دارد که موتور شما را خنک می کند.
پمپ آب قرقره از رادیاتور را جذب می کند و آن را در سراسر سیستم خنک کننده جریان می دهد. مسکن پمپ آب دارای یک شفت است که در یک طرف توسط کمربند خالی از میل لنگ هدایت می شود و یک پروانه در انتهای دیگر که خنک کننده را پمپ می کند. مهر و موم داخلی می تواند شکست، باعث نشت و آسیب به یاطاقان شفت، و پروانه می تواند شکستن و یا خوردن. بدون توجه به علت شکست، ما پمپ داریم که شما را در جاده باز می کند.

رادیاتور مهمترین جزء سیستم خنک کننده است زیرا در اینجا تبادل حرارت اتفاق می افتد. رادیاتور بسیاری از لوله های کوچک جدا شده توسط باله و اتصال به مخزن ورودی و خروجی. خنک کننده داغ از طریق لوله ها جریان می یابد و گرما را به باله ها منتقل می کند، که با هوا پر می شود از طریق شکاف بین باله ها. رادیاتور می تواند به علت آسیب خوردگی یا آسیب ضربه، یا لوله ها و باله ها مسدود شود و مانع شود، کاهش خنک کننده و جریان هوا. اگر شما نیاز به یک رادیاتور دارید، ما جایگزینی با کیفیتی داریم که در جای مناسب قرار دارد.


فن های خنک کننده برای خنک کردن هوا از طریق رادیاتور استفاده می شوند. این لازم است هنگامی که وسیله نقلیه متوقف شود یا به آرامی حرکت کند تا تبادل گرما لازم را انجام دهد. طرفداران مکانیکی هستند که توسط یک کمربند از میل لنگ و طرفداران الکتریکی که با توجه به دمای خنک کننده عمل می کنند وجود دارد. هر دو معمولا در یک پوشش قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که هوا از طریق رادیاتور کشیده می شود. طرفداران مکانیکی دارای یک کلاچ می باشند که می توانند از کار بیفتند و موتور، سوئیچ، رله و سایر اجزای آن می توانند در مدار فن برق شکست بخورند. صرف نظر از نوع فن یا سوء عملکرد، ما قطعات جایگزین را داریم.


ترموستات در محفظه موتور قرار دارد و توسط یک شیلنگ به رادیاتور وصل شده است. این دستگاه به سرعت به موتور اجازه می دهد تا دمای کار را به حالت تعلیق درآورد و سپس اجازه می دهد تا گردش گر بخار خنک برای حفظ درجه حرارت طبیعی کار کند. این می تواند با چسبیدن در موقعیت باز یا بسته شکست. اگر باز شود، موتور خنک تر از حد مشخص را نشان می دهد، که معمولا با عملکرد بویلر ضعیف نشان داده می شود. یک ترموستات که بسته می شود باعث می شود موتور به سرعت بیش از حد گرم شود. ما پیشنهاد می دهیم که محفظه های ترموستات جایگزین، واشر ها و ترموستات هایی که در دمای مشخص شده برای وسیله نقلیه شما باز می شود، ارائه می شود
www.khodroid.com/خنک-کننده-موتور

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده مشاوره خانواده