1
2
3
دنده

دسته بندی ها

شاید شما هم دوست دارید جدیدترین و بهترین لوازم جانبی را برای نمایش در ماشین خود داشته باشید، یا زمانی متوجه میشوید که سردنده خودرو شما به دلیل کار با آن کمی ساییده شده و بیش از حد استفاده شده، ما میتوانیم یک سردنده فابریکی  و یا سردنده اسپرتی را به شما پیشنهاد میکنیم! ما همچنین بسیاریاز قطعات سردنده و لوازم جانبی دیگر را برای هر نوع خود رو یا مدل خودرو در KHODROiD عرضه می کنیم و شما فقط با چند کلیک می توانید آنچه را که در درب شما نیاز دارید داشته باشید.دستگیره های شیفت اغلب بیشتر از بسیاری از قطعات دیگر داخلی خودرو استفاده می شود، پس چرا در یک آن چیزی که به نظر بصری جذاب می کنید سرمایه گذاری نمی کنید؟ دستگیره های شیب دار چوب به نظر می رسد درجه یک و نگاه خود را بسیار شیک. اگر شما فقط به دنبال جایگزین دستگیره تغییر خود را با یکی که به نظر می رسد دقیقا مانند یک که همراه با وسیله نقلیه خود را، ما شما را تحت پوشش نیز وجود دارد. ما یک دکمه تغییر سفارشی داریم، مانند تاس، توپ استخر، جمجمه و بسیاری دیگر.
 

به عنوان یک صاحب وسیله نقلیه مسئول، شما نیاز به حفظ وسیله نقلیه خود را به خوبی با جایگزین قطعات است که شروع به نشان می دهد نشانه های سایش و پاره و نیاز به تغییر. کلید چرخش شما کاملا مدت زمان طول می کشد، بنابراین راه های مختلفی وجود دارد که یک دکمه حرکت می تواند سوء عملکرد، اما می تواند به نظر می رسد قدیمی و فرسوده شده است اگر استفاده می شود برای سالها بدون جایگزینی. شما همچنین ممکن است دریابید که کلید shift خود کثیف است و مهم نیست که شما آن را پاک کنید، هرگز به طور کامل پاک نمی شود. پس چرا خود و وسیله نقلیه خود را به یک براق و جدید درمان نمی کنید؟
                        
         
 
دستگیره های شیفت معمولا از مواد پلاستیکی، چوبی یا فلزی ساخته می شوند. بسیاری از دستگیره های کارخانه در بالای گرد هستند، اما امروز می توانید تمام انواع شکل ها و رنگ ها را دریافتکنید. اگر می خواهید حتی یک تصویر دکمه تغییر مکان را از تلویزیون دوران کودکی مورد علاقه خود یا شخصیت کتاب های کمیک بگیرید! شما همچنین می توانید انواع چرمی، چوبی و فلزی راانتخاب کنید 
 
 
دستگیره های شیفت معمولا از مواد پلاستیکی، چوبی یا فلزی ساخته می شوند. بسیاری از دستگیره های کارخانه در بالای گرد هستند، اما امروز می توانید تمام انواع شکل ها و رنگ ها را دریافت کنید. اگر می خواهید حتی یک تصویر دکمه تغییر مکان را از تلویزیون دوران کودکی مورد علاقه خود یا شخصیت کتاب های کمیک بگیرید! شما همچنین می توانید انواع چرمی، چوبی و فلزی را انتخاب کنید که بسیار ظریف است اگر شما می خواهید در داخل خودرو خود احساس بالاتری داشته باشید. برخی از دکمه های تغییر شکل ترتیب انتقال را روی آنها قرار می دهند، در حالی کهدیگران نمی کنند.
 
www.khodroid.com/دنده

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم