1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
دوربین پشت جلو و داخل

دسته بندی ها

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.


ما یک لوازم جانبی خودرو برای دیدن قسمت عقبی خودرو و پشتیبان گیری ، مانیتور، و سیستم های کامل دیگر داریم . این لوازم یدکی خودرو  مقرون به صرفه و نسبتا ساده برای نصب هستند،
بنابراین اگر شما در خودرو دوربینی برای دید ندارید ،می توانید از مزایای یک دوربین بهره برده  و دید واضح و روشنی در پشت خودرو داشته باشید و هزینه های کمتری را پرداخت کنید .
سیستم های کامل شامل دوربین، مانیتور هستند که جایگزین آینه دید عقب میشوند همچنین دارای  سیم کشی، و بعضی از کیت شامل یک فرستنده بی سیم میباشند.
نامی که برای این قطعات جانبی خودرو در نظر گرفته اند دوربین پشت جلو و داخل میباشد  مانیتورهای ما در نسخه های جدید جایگزین آینه های  دید عقب میشوند که در کلیپ ها میتوانید آن را مشاهده نمایید . این مانیتورها مستقل هستند و
آن ها را در هر مکانی که میخواهید میتوانید نصب نمایید . بسیاری از ورودی های مختلف ویدیویی  را میتوانید در دستگاه دی وی دی قرار دهید و مانیتور را نیز به دی وی دی وصل نمایید .
و یک کنترل از راه دور برای روشن و خاموش کردن انتخاب حالت ها و برای کیفیت تنظیم دارد . مانیتور ها دارای بلوتوث نیز میباشند و
با گوشی های هوشمند سازگار هستند همچنین دارای میکروفن خارجی سوئیچ خودکار و صفحه نمایش معکوس برای پارک کردن میباشند


 
دوربین های پشتیبان گیری عبارتند از دوربین های منحصر به فرد که که دارای براکت نصب هستند و به صورت یکپارچه  بر روی قاب پلاک خودرو نصب میشوند .
این دوربین ها دارای لنز هایی میباشند که تصویر را به وضوح نمایش میدهند و یک میدان بزرگ برای دید دارند . برخی از ویژگی های آن فناوری مادون قرمز برای دید بهتر در تاریکی میباشد .
تصویربرداری آن طبیعی و معکوس میباشد . این دوربین ها هم سیمی و هم بی سیم میباشند و تصویر ویدیویی را انتقال میدهند و بسیار گران قیمت میباشند اما دارای نصبی آسان هستند .
http://www.khodroid.com/دوربین-پشت-جلو-داخل-خودرو.html

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده سازه های lsf شرکت حمل و نقل بین المللی