1
2
3
روکش چرمی رنو اسکالا
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
اگرچه روکش چرمی صندلی خودروleather seat covers بسیار زیبا است اما ممکن است از دایره بودجه شما خارج باشد  به همین دلیل ما همچنین پوشش چرم شبیه سازی شده که از مواد مصنوعی ساخته شده است، برای حفاظت از روکش  صندلی شما با قیمت ارزان تر  از چرم واقعی ارائه می دهیم.. از سوی دیگر، اگر شما می خواهید عالی ترین چرم را برای لوازم داخلی خودرو خود استفاده کنید، ما می توانیم شما را به طور حرفه ای راهنمایی کنیم. پارچه یا وینیل انتخاب شده و با انتخاب شما از چرم طراحی اولیه ، برای سفارش شما  انجام  می شود. اگر به گزینه سفارشی بروید، انتخاب گسترده ای از الگوها، بافت ها، رنگ ها، را خواهید داشت که با آن می توانید یک تغییر  داخلی ایجاد کنید.چرم مترادف با صندلی های حق بیمه خودرو است. به طور سنتی تجهیزات استاندارد در ماشین های لوکس، چرم نیز معمولا در بالای لیست گزینه صندلی در مدل های دیگر است. مواد طبيعي، چرمي يک ظاهر، احساس، و عطر به داخل خودرو مي بخشد که پارچه هاي ديگر و مواد مصنوعي نمي توانند مطابقت داشته باشند. هزینه یکی از معضلات کم چرم است، به همین دلیل است که اکثر خودروها و کامیون ها صندلی های پارچه ای و یا وینیل هستند. اگر میخواهید داخلی خود را ارتقا دهید، پوشش چرمی ما راه حل مقرون به صرفه است.
علاوه بر قیمت معقول خود، پوشش های چرمی ما نیز نصب آسان است. حذف کرسی ها یا ابزارهای خاص به طور کلی نیازی نیست و نصب می تواند تا 30 دقیقه طول بکشد. ساخته شده با چرم با کیفیت بالا و در دسترس برای تمام ردیف صندلی ها و تنظیمات صندلی (سطل، نیمکت تقسیم، و غیره)، هر مجموعه از پوشش صندلی برای برنامه خاص با محل اقامت برای headrests، armrests، سوئیچ صندلی، و کیسه های هوا طراحی شده است، بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس در یک مناسب کامل خرید.اما به جای سفارشی به معنای بیش از صرف هزینه برای ویژگی ها است. خیاطی دقیق به این معنی است که از چرم با حداکثر لذت بردن از یک چرم بدون چروک، ظاهر و راحتی را افزایش می دهد، در حالی که خطوط طبیعی کرسی های خود را نشان می دهد. پوشش های ما مناسب است، با جزئیات با کیفیت مانند جوش بالا، اکثر مردم حتی نمی توانند به آنها بگویند که آنها را پوشش می دهد و نه اثاثه یا لوازم داخلی واقعی. آنها به طیف وسیعی از رنگ ها برای تکمیل داخلی شما می آیند و شامل فوم مناسب برای راحتی بیشتر می شوند. چرم برای حداکثر راحتی در طی سفرهای طولانی تنفس می شود، آسان برای تمیز کردن و نگهداری، و UV محافظت شده برای جلوگیری از رنگ آمیزی، پوسیدگی و کپک.هر گونه کیفیت، پوشش های سفارشی مناسب یک راه اقتصادی برای پوشش دادن صندلی های پارچه ای رنگارنگ و پاره شده و یا کرسی های وینیل کراک شده است، اما با پوشش چرمی شما نیز یک لمس لوکس را اضافه کنید. با این وجود، منتظر صدمه قبل از نصب پوشش صندلی نباشید. حفاظت از اثاثه یا لوازم داخلی اصلی خود را از لکه ها و پوشیدن قبل از آنها اتفاق می افتد ماشین و یا کامیون خود را با ارزش تر می آیند زمان فروش مجدد. اجازه دهید پوششها ضربات را بگیرند، بنابراین شما می توانید صندلی های پیشین را زمانی که شما آماده فروش هستند را نشان می دهد. خریداران خصوصی آینده و نمایندگی های خودرو اغلب قضاوت می کنند که وسیله نقلیه به وسیله نگاه داخلی مورد توجه قرار گرفته است. مجموعه ای از کرسی های جدید مانند نشان می دهد که بقیه وسیله نقلیه با همان میزان مراقبت نگهداری می شود.
www.khodroid.com/روکش-چرمی

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم