1
2
3
روکش کمربند پورشه باکستر
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
کمربند ایمنی برای افزایش ایمنی طراحی شده اند، اما کمربندها می توانند به گردن شما آسیب برساند و شانه ها را اذیت کند استفاده از روکش کمربند خودرو seat belt covers می تواند خیال شما را راحت کند. هر چیزی که هنگام رانندگی یک ناراحتی کوچک مانند کمربند ایجاد کند، می تواند به اندازه کافی باعث ایجاد حادثه شود، به خصوص که سرعت بالا می تواند اتفاق بیفتد.تمامی لوازم داخلی خودرو باید در اختیار راننده و در جهت آسایش او باشد. روکش  کمربند  ماشین ،روی کمربند راپوشش می دهد و روکش و پد های مهار کننده بین کمربند و بدن خود را کمر می کند، به شما اجازه می دهد راحت رانندگی کنید، بنابراین شما می توانید توجه خود را به مسیر جاده یا مسابقه جلب کنید.کمربندهای 3 نقطه ای در وسایل نقلیه مسافرتی مدرن بدن شما را در موقعیت مناسب برای راه اندازی کیسه هوا در صورت وقوع خرابی نگه می دارد. برای حفظ رانندگان مسابقه در صندلی های خود در سرعت های بالا و نیروهای G رقابت، صندلی های مسابقه ای چند نقطه ای استفاده می شود. هر دو کمربند ایمنی و مهار مسابقات نجات زندگی، اما کمربندها نیز می توانند به راحتی در گردن و شانه های شما قرار بگیرند. این که آیا شما در حال گردش در بلوار و یا پاره کردن پشت راست، کمربند ایمنی و پوشش پد های مهار شما راحت نگه دارید.
ما برای هر کمربند و نرم افزار پوشش و پد ارائه می دهیم. آنها به راحتی نصب می شوند و می توانند در کمربند در هر کجایی که نیاز به تسمه بین کمربند و بدن خود دارند، برای راحتی بیشتر قرار گیرند. پد های مهار ما توسط تولید کنندگان اسباب بازی های مسابقه ای تولید می شود و در نسخه های مقاوم در برابر آتش، که توسط بسیاری از سازمان های مسابقه مورد نیاز است. اما در حالی که پوشش و پد ما در درجه اول برای راحتی و ایمنی طراحی شده است، شما می خواهید آنها را فقط به سبک با کارایی بالا خود. اکثر آنها با آرم سازنده طراحی شده اند و در داخل رنگ های متداول یا متضاد ظاهر می شوند که مطمئنا بازدید کننده های برجسته هستند، چه در شب های کروز و چه در چاله ها. 
www.khodroid.com/روکش-کمربند

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم