1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
رکاب

دسته بندی ها


رکاب ها از قدیمی ترین تجهیزات استاندارد در خودرو هستند و در تمام خودرو های اولیه بودند . رکاب ها جزئی از لوازم خارجی خودرو میباشد.  کامیون و SUV ها امروزه دارای این لوازم یدکی خودرو هستند و این ویژگی های گسترده ای برای خودرو ها به شمار می آید . این لوازم جانبی خودرو پشتیبانی بالایی دارند ، در این نوع از لوازم رکاب اسپرت و همچنین انواع رکاب اسپرت موجود میباشد. همچنین مطمئن، بدون لغزش و دارای  جای پای مناسب هستند . این قطعات خودرو بسیار هوشمند میباشند و دارای یک کیت نوری هستند که زمانی که درها باز باشد روشن میماند . رکاب انواع مختلفی دارد ، در اتومبیل های شاسی بلند با خودروهای معمولی و با خودروهای جیپ و غیره متفاوت میباشد. شما می توانید رکاب و انواع رکاب را در سایت ما ، یعنی خودروآیدی ( KHODROiD ) تهیه و سفارش دهید.

 

مراحل جانبی، مترادف با مراحل لوله و میله به گام، در طیف گسترده ای از سبک های آمده برای هر سلیقه وجود دارند . لوله های بیضی شکل هستند و همچنین به صورت منحنی میباشند . ان هادارای ویژگی های مخصوص برای خود میباشند که یکی از ان ها بدون لغزش است . یک نوع از این مراحل NERF که رها کردن نیز میگویند که در ان هر یک از درب ها که به یک نوار دورمتصل اند به طور مستقیم می باشد مراحل حلقه فردی نیز در دسترس هستند یک مراحل حلقه فردی نیز در دسترس هستند یک میله برای حرکت سوپاپ ماشین وجود دارد و همچنین به عنوان زره جانبی شناخته شده حفاظت از پانل قید آسیب پذیر که خارج از roading، همراه با یک گام مفید در داخل و خارج از کابین میباشد بسیار مهم است .


 
شما برای داشتن رکاب مناسب به حداکثر فاصله از زمین برای خارج از roading نیاز دارید . ما برای شما رکابی را قرار داده ایم که دارای کیت بالابر نیز هستند و این برای زمانی میباشد کهدرب ها باز میباشند و زمانی که در ها بسته اند این رکاب نمیتواند بالاتر از حد مجاز برود . آن ها از از آلیاژ آلومینیوم ناهموار با فولاد ضد زنگ پین محوری برای مقاومت در برابر خوردگی ساخته شده اند و همچنین شامل سنسورهای جهت معکوس کردن میباشند .


 
www.khodroid.com/رکاب
 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده سازه های lsf شرکت حمل و نقل بین المللی