• images
رینگ فابریک ، قیمت رینگ فابریک ، factory wheels

رینگ فابریک ، قیمت رینگ فابریک ، factory wheels

رینگ و لاستیک رینگ فابریکی

تغییر خودرو
   

  رینگ فابریکی نیز برای خودروهای سبک و کامیون ها استفاده کنید .
  ما همچنین 
  انواع رینگ هایفابریکی با تنوع  زیاد از آلیاژهای ماکسیلیک
  و چرخ های فولادی را
  برای ماشین های کلاسیک و مدرن  ارائه می کنیم.
  سوپر ورزشی،
  رالی، لانه زنبوری، چرخ های توربین و سایر مدل های به
  یاد ماندنی
  که ، طرح های نمادین هستند. ما دارای رینگ های معتبر و اصل هستیم.


   
  همه رینگ های فابریکی  ما به دقت بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود از مقاوم ترین آلیاژ ممکن ساخته شده اند. کیفیت بالا و تضمینی این محصولات  این  اطمینان را می دهد که آنها هنگام چرخش چرخ ها دچار اثرات جانبی از جمله سر و صدا و شکستگی و ترک خوردگی نمی شوند.. آنها با استانداردهای روز دنیا و ایمنی صد در صدی همراه بوده اند و یا از آنها بالاتر هستند و باعملکرد چرخ های خودرو تفاوتی ندارند. شما می توانید این چرخ ها را در خودرو خود با اطمینان کامل نصب کنید. آنها بسیار زیبا هستند و از تجهیزات اصلی قابل شناسایی نیستند.این اتفاق برای همه ما اتفاق می افتد. هنگام پارک، بر روی یخ ، ویا  سوار شدن از روی یک بلندی و یا هنگام  تاریکی یک مانع غیر قابل مشاهده باعث یک فاجعه ی جاده ای شود و ما را آزرده خاطر کند. پس ممکن است  به هر دلیلی، یکی از چرخ های خود را از بین برده اید. چنین آسیب نه تنها ناخوشایند است، بلکه باعث می شود که خودرو شما ناخوشایند و حتی ناامن باشد. اما قبل از اینکه به قیمت فروش بالا برای جایگزینی پرداخت کنید، چرخ های remanufactured و replica را بررسی کنید. آنها دقیقا مشابه OE هستند، ساخته شده از همان مواد و ساخته شده در همان سبک و پایان، اما هزینه بسیار کمتر است.


  چرخ های ماکت ما با نام تجاری جدید از چرخ های اصلی تجهیزات ساخته شده به نظر می رسد و انجام درست مثل OE و ملاقات و یا بیش از همه تست و استانداردهای ایمنی، فقط بدون قیمت OE بالا OE. این چرخ ها می توانند کلاه های مرکز کارخانه را برداشته و مهره ها را برداشته و اگر فقط یکی را جایگزین کنید، از چرخ های دیگر خود قابل تشخیص نیست. اگر می خواهید از فولاد اصلی یا مدل های آلیاژی مدل پایه ارتقا دهید، این چرخ ها نیز یک جایگزین ارزان قیمت برای چرخ های پس از فروش هستند. فرآیند تولید در هر کارخانه به صورت دوره ای برای کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرد و تمام گیاهان دارای گواهی ISO می باشند.


  بدون تردید، یک چرخ آسیب دیده از ظاهر وسیله نقلیه شما کاسته می شود، اما مهمتر از همه، یک چرخ آسیب دیده می تواند یک خطر امنیتی باشد. این ممکن است هوا را نگه ندارد، ممکن است به درستی ردیابی نشود، ممکن است بر روی دست زدن تاثیر منفی داشته باشد، و این باعث می شود که لرزش های مزاحم ایجاد شود که همچنین می تواند قطعات تعلیق و چرخدنده را قبل از موعد حمل کند. ما هر دو چرخ فولاد و آلیاژی بازسازی شده و ماکت در تمام اندازه های کارخانه محبوب، طرح و پایان، که نه تنها وسیله نقلیه خود را بزرگ نگاه دوباره، بلکه 

  یکی از بزرگترین تفاوت های بین لاستیک ها الگوی گیربکس است و این باید با توجه به نوع رانندگی شما انتخاب شود. در شرایط کامل در آسفالت خشک نرم و صاف، الگوی الگوی مطلوب ترین الگوی بدون الگوی است. فقط لاستیک جامد برای تماس های تایر بیشتر ممکن است. به همین دلیل است که تیرهای مسابقه ای کشیدن ندارند و هیچ تردیدی ندارند. بنابراین تایر می تواند تا حد ممکن قدرت موتور را به زمین منتقل کند. با این حال، حتی در بهترین شرایط بزرگراه ها، به ندرت کامل می شوند، بنابراین شیارهایی که الگوی چرخش را تشکیل می دهند لازم است که آب را اخراج می کند. هنگام رانندگی بر روی برف یا جاده، یک الگوی تیز و حتی عمیقتر و عمیقتر لازم است. سطح تایر به نظر می رسد به عنوان بلوک های تیرچه جدا شده توسط شیارهای بزرگ و فضاهای که تایر را قادر می سازد به حفاری به برف و یا خاک برای کشش بهتر است.

  ما یک ایستگاه مترو شما هستیم تا دوباره خودرو خود را بعد از یک تصادف رانندگی دوباره به جاده بازگردانیم، چرا که همراه با چرخ های ما، چرخ های سفارشی و تعویض چرخ، کلاه های مرکزی، آچار مهره ها، قفل چرخ و سنسورهای TPMS را نیز ارائه می دهیم. با پوشش چرخ و کلاه های مرکز ما می توانید ظاهر یا ارتقاء خود را به یک نگاه جدید بازگردانید، و چرخ های چرخ ما جایگزین مناسب برای اصل های خراشیده و خورنده می باشد. مجموعه ای از قفل های چرخ را نصب کنید و می توانید اطمینان حاصل کنید که چرخ های دلخواه به وسیله نقلیه شما متصل می شوند و نصب سنسورهای TPMS جدید راه مناسب برای نصب چرخ های جدید است

  svg