• images
رینگ چرخ  اسپرت ، sport wheels

رینگ چرخ اسپرت ، sport wheels

رینگ چرخ اسپرت

برندهای ویژه

 
اگر شما میخواهید قطر چرخ های خودرو خود را بزرگتر نمایید به سایت درستی آمده ایدما دراین
سایت انواع رینگ اسپرتی
sport wheels  را برای شما قرار داده ایم . در اینجا لوازم یدکی
 خودرو
 
قرار دادهشده است که برای وسیله نقلیه شما و ابعاد چرخ های شما مناسب می
باشد. داشتن رینگ ولاستیکزیبا باعث چشمگیر شدن وسیله نقلیه شما می شود که علاوه
برآن لذت رانندگی با خودرو زیبا را دوچندان می کند.ما انواع رینگ خودرو را بابهترین
آلیاژکه مقاومت بالایی دارد
  را در اختیار شماقرار می دهیم.
 

هنگامی که به طراحی، کارایی و سازگاری وسیله نقلیه خود فکر می کنید  حتما اولین چیزی که به ذهنتان می رسد رینگ اسپرت خودرو است. هدف ما این است که گسترده ترین رینگ خودروها را با کیفیت بالا به شما ارائه دهیم. ما آخرین به روز ترین رینگ ها و همچنین رینگ های  کلاسیک زیبا را در اختیار شما قرار می دهیم. انواع رینگ کروم به همراه چرخ های سیاه و سفید ویا رینگ نقره ای، سفارشی نقاشی، و خیلی مدل های بیشتر ! در سایت  ما، شما می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید . شما می توانید برای چرخ های 22 اینچ لوکس خود رینگ های بزرگتر ، مثلا 26 " غول پیکر را انتخاب کنید. هدف ما جلب رضایت شماست .مطمئن باشید که از انتخاب خود پشیمان نمی شوید.پس از چرخ ها،رینگ ها باعث ارتقا وسیله شما از نظر ظاهر می شود.علاوه بر آن باعث سواری نرم و راحت می شود و لذت بخش ترشدن رانندگی می شود. هنگامی که شما تصمیم به تعویض رینگ های خود می گیرید ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام رینگ هایی که برای شما ارائه داده ایم  از قوی ترین آلیاژها و فولاد تولید می شود هر چرخ به طرز ماهرانه ای طراحی شده و به طور دقیق با استفاده از جدیدترین تکنولوژی تولید می شود تا دقت OEM را تضمین کند. قوی تر، شفاف تر و گرم تر و زیباترین رینگ ها در اختیار شماست.
 
                  
 
هر وسیله نقلیه ای که شما دارید، یک سدان لوکس، کامیون سنگین و یا SUV راحت است، ما دارای چرخ های پس از فروش مناسب برای اضافه کردن یک لهجه شیک به تصویر کلی خود و اجازه می دهد شما جمع آوری چشمک بزنید هر کجا که شما بروید. در khodroid، ما آخرین نسخه آنلاین از رینگ های سفارشی و لاستیک اتومبیل ساخته شده توسط نام معتبر ترین در صنعت نشان می دهد. شما می توانید انتخاب کنید از صدها نفر از پایان، به پایان برسد کروم براق و یا چرخنده چرخ دنده های سیاه و سفید، و از میرایی از گزینه های اندازه، از 18 اینچ ظریف رینگ به چرخ های 28 "gargantuan. همه چرخ های دلخواه موجود برای وسیله نقلیه خود را در اینجا جمع آوری ، تحت یک سقف و در هنگام سفارش یک بسته چرخ و تایر، شما همچنین می توانید نصب و تعادل آزاد، که موجب صرفه جویی در وقت و پول شما می شود. ما از دستگاه های نصب و تعادل متعارف برای اطمینان از اینکه محصولات شما دریافت می شود قابل اعتماد و کارآمد است.به همین دلیل است که شما به زودی بسته چرخ و تایر خود را دریافت می کنید، شما آماده هستید وسیله نقلیه خود را نصب کنید و به جاده بروید یک چرخ سفارشی ممکن است ساده به نظر برسد، در عین حال فرآیند تولید که در پشت آن قرار دارد، به هیچ وجه کار ساده ای نیست.هر وسیله نقلیه ای که شما دارید، یک سدان لوکس، کامیون سنگین و یا SUV راحت است، ما دارای چرخ های پس از فروش مناسب برای اضافه کردن یک لهجه شیک به تصویر کلی خود و اجازه می دهد شما جمع آوری چشمک بزنید هر کجا که شما بروید. در khodroid، ما آخرین نسخه آنلاین از رینگ های سفارشی و لاستیک اتومبیل ساخته شده توسط نام معتبر ترین در صنعت نشان می دهد. شما می توانید انتخاب کنید از صدها نفر از پایان، به پایان برسد کروم براق و یا چرخنده چرخ دنده های سیاه و سفید، و از میرایی از گزینه های اندازه، از 18 اینچ ظریف رینگ به چرخ های 28 "gargantuan. همه چرخ های دلخواه موجود برای وسیله نقلیه خود را در اینجا جمع آوری ، تحت یک سقف و در هنگام سفارش یک بسته چرخ و تایر، شما همچنین می توانید نصب و تعادل آزاد، که موجب صرفه جویی در وقت و پول شما می شود. ما از دستگاه های نصب و تعادل متعارف برای اطمینان از اینکه محصولات شما دریافت می شود قابل اعتماد و کارآمد است.به همین دلیل است که شما به زودی بسته چرخ و تایر خود را دریافت می کنید، شما آماده هستید وسیله نقلیه خود را نصب کنید و به جاده بروید یک چرخ سفارشی ممکن است ساده به نظر برسد، در عین حال فرآیند تولید که در پشت آن قرار دارد، به هیچ وجه کار ساده ای نیست.


برای ساخت یک چرخ سفارشی قوی تر، محصول آماده شده به یک اجاق تهیه می شود که با حرارت مورد استفاده قرار می گیرد. پس از یک لبه خنک، آن را دوباره بررسی می شود. این بار نمونه برای نشت و واکنش ضربه بررسی می شود. اگر یک نمونه اولیه با تمام استانداردها و الزامات کیفیت مطابقت داشته باشد و مناسب برای یک وسیله نقلیه مناسب باشد، نمونه آماده برای جعل و کست های آینده نگهداری می شود. چرخ هایی که برای توزیع ساخته شده اند، فقط تکنیک مورد استفاده برای نمونه اولیه را کپی می کنند. پس از اینکه چرخ های سفارشی آماده با پرایمر اسپری می شوند، آنها به دقت برای هر گونه نقص یا کمبود اسکن می شوند. در انتهای فرایند تولید، پایان نهایی به رینگ اعمال می شود. هرچه پایان دادن به شما را انتخاب کنید، آن را کروم، پوشش پودر سیاه و یا رنگ سفارشی، در این مرحله اعمال می شود.


ما می خواهیم به شما برای به دست آوردن محصولات فوق العاده آسان، به همین دلیل ما تمام پایگاه ها را پوشش می دهیم. برای کسانی که از یک تصویر پرخاشگرانه طراحی شده و ورزشی استفاده می کنند، ما می توانیم رینگهای قوی Kinesis و Fesler را ارائه دهیم که در اندازه های 18 تا 24 "قطر چرخ قرار دارند و اگر شما برای ظرافت و شادابی طولانی مدت را نگه دارید، Giovanna، Lexani، و Asanti، در اندازه هایی از قبیل 28 اینچ، 22 و در تمام سطوح تا چرخ های 20 اینچی موجود است. ما همچنین بزرگترین انتخاب چرخ های ماشین و کامیون را برای برآورده کردن سلیقه خود در نظر گرفته ایم. اندازه و اندازه بیشتر و بیشتر از همیشه قبل از آن است و فراموش نکنید تیم ما از متخصصان همیشه آماده است تا شما را از طریق فرایند انتخاب راهنمایی کند و به شما در انتخاب چرخ مناسب و بسته بندی تایر کمک کند.


تولید یک لبه با ذوب کردن مواد (منیزیم یا آلیاژهای آلومینیوم یا فولاد) با دمای بسیار بالا آغاز می شود. مواد خام در ریخته گری پیش ساخته ریخته می شود. طراحان اجازه می دادند فلز خنک شوند و سپس مواد اضافی را خنک کنند. پس از شکل دادن به نمونه، برای نقص و نقص برای تضمین کیفیت بالاتر محصول نهایی بررسی می شود. در صورت وجود هر گونه نقص، آنها در این مرحله درمان می شوند یا چرخ کاملا تغییر می کند. مطمئنا، رینگ ها به همان شکل ساخته نمی شوند، بنابراین زمانی که یک طرح جدید از ابتدا ایجاد می شود، هر سازنده می تواند از تغییرات فرایند فوق استفاده کند.
 

svg