1
2
3
سقف

دسته بندی ها


هنگامی که شما به قطعات بدن که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند فکر می کنید، سقفREPLACEMENT ROOFS  شما احتمالا اولین فکر شما نیست. اما از هر کسی که دارای اندام درختی بود سؤال کنید که سقوط روی سقف آنها یا طوفان تگرگ را تجربه کرده است و می توانند همه چیز درباره آسیب های سقف را بگویند. و صاحبان ماشین های کلاسیک و عضلانی می توانند با صدای زنگ های سخت سقف مواجه شوند، هنگامی که سقف وینیل برداشته می شود. اما بدون در نظر گرفتن آسیب، ما پانل ها را برای گرفتن سقف خود را در شرایط بالا داریم.اگر می خواهید ترمیم خود را کامل کنید، تعمیر این آسیب جواب نمی دهد. مساحت مسطح سقف متوسط ​​هر کار بد بدن را از طریق رنگ نشان می دهد. اگر چه ممکن است به نظر می رسد که یک کار فریبنده است، پاسخ این است که جایگزین کل پانل سقف. ما نمی توانیم کار واقعی را آسان تر انجام دهیم، اما ما می توانیم با تامین همه چیزهایی که برای تکمیل کار نیاز دارید، کمک کنیم. ما با استفاده از ابزارهای مدرن توسط متخصصان ترمیم، پوست سقف ساخته شده را به ابعاد اصلی می رسانیم. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که یک پانل سقف که از ما می خرید، دقیقا مشابه همان اصلی است.

 
 
همراه با پوست سقف شما نیاز به پانل سقف پانل برای حمایت و ریل های قطره فلزی و یا زهکشی. هنگامی که آیرودینامیک و مسافت پیمایشی سوخت اهمیت پیدا کرد، ریل های قطره از وسایل نقلیه ناپدید شدند، اما ویژگی های مفیدی بودند که هنگام لرزاندن پنجره ها در طوفان باران، آب از سقف به داخل کابین خالی می شد. رول های قطره ای با آلومینیوم آنودایز شده یا میلگرد فولادی ضد زنگ تزئین شده اند که خط سقف را تمیز می کند. ما می توانیم شما را با تمام این قسمت ها و همچنین weatherstripping عرضه کنیم تا بتوانیم کار موثر، ایمن و مطمئن انجام دهیم.
 

 
بسیاری از تولید کننده های فروش پانل های سقفREPLACEMENT ROOFS   جایگزاری ادعا می کنند اقلام که آنها به درستی به فروش می رسد اما پس از نصب، پانل های پس لرزه بسیار نازک هستند که می توانند به راحتی از کوچکترین بلوط به سمت پایین حرکت کنند. آنها ممکن است شکل و اندازه اشتباه خود را داشته باشند و دارای خمهای کانتور هستند که به شکل پاکی نیستند. پانل های غیر قابل انعطاف نیاز به برش و جوش حرفه ای برای بهبود وضعیت دارند و اگر پانلطول وعرض مناسب را نداشته باشد، تنها گزینه آن را بازگرداند. به جای صرف وقت خود را در اصلاح نواقص و یا پیدا کردن یک پنل دیگر، بهتر است خرید سقف طراحی شده مخصوصا برای وسیله نقلیه خود را به زودی.
 
www.khodroid.com/سقف

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
آهک سود مایع سود پرک اسید هیومیک بنتونیت سولفات آلومینیوم کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت مشاوره خانواده