1
2
3
سیستم جی پی اس خودرو

دسته بندی ها

سیستم جی پی اس خودرو از آن آپشن های کارآمد امروزی می باشد .با توجه به تعداد بالا خودروهای تولید شده و افزایش جمعیت ،بیشتر کشور ها با معزل ترافیک رو به رو هستند .اما با وجود سیستم جی پی اس می توان به راحتی از ترافیک عبور کرد .نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت می باشد که با استفاده از چیپستی که درون خودرو قرار داده شده و با استفاده از اینترنت ،ماهواره ها می توانند به موقعیت ماکانی شما دست یابند و همچنین و وضعیت ترافیک خیابان های اطراف و همچنین مقصد شما را مشخص کنند و سپس با توجه به کمترین ترافیک ، کمترین زمان و کمترین مسافت شما را با جی پی اس خودرو GPS NAVIGATION راهنمایی کنند .بیشتر اوقات مسیری که جی پی اس به شما دستور می دهد بهترین مسیر می باشد .حتی گاهی با استفاده از کوچه هایی که شما تا به حال آنجا را ندیده اید می توانید به مقصد خود برسید .پس این سیستم فوق العاده را فراموش نکنید.
 
البته یک ناوبر می تواند مسیرهای به نوبه خود به مقصد شما را فراهم کند، اما آنها همچنین می توانند خیلی بیشتر انجام دهند. در ترافیک گیر کرده اید، انتظار غیر منتظره را در پیش رو دارید؟ GPS می تواند یک مسیر متناوب را فراهم کند. به دنبال یک ایستگاه گاز، رستوران، هتل یا جاذبه توریستی هستید؟ اکثر واحد های GPS با نقاط مورد علاقه بسته می شوند. ما انتخاب زیادی از ناوبر های GPS با آخرین ویژگی ها با قیمت مناسب هر بودجه.انتخاب ما از جیپیاس های GPS شامل صفحه های لمسی 4.3 تا 7 اینچی است که به شیشه جلو و عقب متصل می شوند. آنها با یک باتری قابل شارژ می شوند و دارای یک سیم برق می باشند که می توانند به پورت جانبی 12 ولت وصل شوند. بیشترین بار با نقشه های ایالات متحده و کانادا پیش بارگذاری شده است، و بسیاری از ناوبرها شامل به روز رسانی نقشه های طول عمر است. فقط در مورد تمام واحد ها راهنمایی صوتی ارائه می دهند و مدل های پیشرفته تر شامل نام خیابان صحبت شده در جهت هستند.بعضی از ناوها چشم انداز واقعی پرندگان و چشم از اتصالات و نمایش های 3D از محیط را برای کمک به شما در جهت درست، و همچنین راهنمایی خط با صدای درخواست مطمئن شوید که شما در جای مناسب برای نوبت است. هشدارهای ترافیکی با برخی ناوهای حمل و نقل ارائه می شوند، بنابراین شما می توانید از احتقان ها اجتناب کنید و این ویژگی برای زندگانی غالبا آزاد است. بعضی از ناوهای ما سازگار با بلوتوث هستند، بنابراین می توانید تماس ها را به صورت رایگان انجام دهید و آنها را دریافت کرده و واحدهای مختلف را از طریق ناوبری فعال با صدا انتخاب کنید، بنابراین با هر دو دست بر روی فرمان رانندگی کنید.
 
 
اگر از GPS خود در چندین وسیله نقلیه استفاده کنید، انتخاب لوازم جانبی ناوبری اتومبیل را بررسی کنید. در آنجا شما می توانید موارد حمل و نقل برای حمل و نقل و کابل USB، شارژر خانه و بسیاری دیگر از لوازم جانبی مفید پیدا کنید. اگر با کوهی که با GPS همراه شده اید خوشحال نباشید، ناوبر خود را دقیقا همان جایی که می خواهید آن را با یک جایگزین از طیف گسترده ای از مانیتورهای خودرو GPS خود قرار دهید. و اگر شما از لوازم جانبی استفاده می کنید، همیشه می دانید که با یکی از واحد های GPS قابل حمل ما هدایت می شوید. ما دارای واحد هایی هستیم که شما را قادر به حرکت با نقشه یا قطب نما، ایجاد ایستگاه های بین راه و مسیرها و ضبط آهنگ های مسیر، و دانلود geocaches.
 
در یک زمان، اگر اتومبیل شما به سرقت رفته باشد، احتمال اینکه دوباره آن را ببینید، باریک است. اما این به دلیل سیستم های ردیابی GPS دیگر نیست. با یک فرستنده پنهان در ماشین شما، شما قادر خواهید بود وسیله نقلیه خود را بر روی نقشه نمایش داده شده در یک صفحه نمایش ویدئویی قرار دهید. بعضی از سیستم ها دارای ویژگی غیر فعال استارت می باشند. این سیستم ها بسیار عالی هستند اگر رانندگان جوان یا کارکنان جوان را درایو داشته باشید. شما می توانید تاریخچه مسیر را ببینید و همچنین اطلاعیه ها را تنظیم کنید اگر وسیله نقلیه از حد مجاز پیشی گرفته یا از ناحیه های پیشین انتخاب شده باشد. برخی از ویژگی های بازکردن قفل درب نیز در صورتی است که خودرو با کلیدی که در سمت چپ قرار دارد قفل می شود.
www.khodroid.com/سیستم-جی-پی-اس-خودرو

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ وازلین آپارتمان مبله سود پرک سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده سازه های lsf شرکت حمل و نقل بین المللی سقف کاذب کفپوش اپوکسی پارس اگزوز پارس اگزوز گچبری ساختمان هوشمند دستگاه چاپ بنر مبل راحتی