1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
سیستم جی پی اس خودرو

دسته بندی ها

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.


 شما می توانید توسط یک سیستم جی پی اس خودرو  جهت مسیر خود را مشخص نمایید کارهایی که با سیستم جی پی اس  میتوانید انجام دهید بسیار زیاد میباشد .
اگر در مسیر هستید که ترافیک است به وسیله این لوازم یدکی خودرو میتوانید مسیری دیگر را انتخاب نمایید که دارای ترافیک نباشد این لوازم جانبی خودرو رانندگی را برای شما آسان تر میکند .
حتی میتوانید یک ایستگاه یا هتل و یا یک رستوران را به وسیله این قطعات یدکی خودرو  پیدا کنید ما ردیاب هایی را با اخرین امکانات و قیمتی مناسب برای شما ارائه میکنیم . 


 
ردیاب های ما شامل صفحه نمایش لمسی هستند که میتوانید آن ها را به شیشه جلو متصل کنید  .آنها با یک باتری قابل شارژ و با سیم برق کار میکنند که می تواند
به پورت لوازم جانبی 12V متصل شود.نماهایی که در این صفحه نمایش نشان داده میشود به روز رسانی شده هستند و حتی در مدل های پیشرفته تر نام خیابان ها را نیز مشخص میکند .


 
برخی از سیستم های جی پی اس خودرو اطراف خودرو را به صورت واقعی برای شما نمایش میدهند و نمایشی سه بعدی از مسیر دارند و همچنین با صدا میتواند شما را به مسیر درست هدایت کند .
ترافیک ها را به شما هشدار میدهد و میتوانید از قرار گرفتن در مسیر دارای ترافیک جلوگیری نمایید . برخی از این سیستم ها دارای بلوتوث هستند بنابراین میتوانید بدون دخالت دست با آن کار کنید .
در این صورت شما میتوانید هر دو دست خود را بر روی فرمان قرار داده و با لذت رانندگی کنید .
http://www.khodroid.com/سیستم-جی-پی-اس-خودرو.html

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده سازه های lsf شرکت حمل و نقل بین المللی