1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
صوتی

دسته بندی ها

برای هر خودرویی لوازم صوتی مورد نیاز است .به عنوان مثال رادیوپخش و یک باند مناسب از اولین موارد می باشند .یکی از مهم‌ترین مسائل برای داشتن سیستم صوتی حرفه‌ای، نصب صحیح و دقیق است.قطعات صوتی خودرو با توجه به شرایط‌شان و استفاده ی مدام ، همواره در معرض آسیب‌دیدن و خراب شدن هستند و باید فکری به حال آینده آنها کرد؛ بنابراین هنگام انتخاب ضبط خودرو ، خوب به نوع خدمات پس از فروش و گارانتی آن دقت کنید.هنگام خرید لوازم صوتی خودرو اگر به دنبال زیبایی آن هستید توجه داشته باشید این نگته به تنهایی کافی نیست بلکه نکته مورد توجه هنگام خرید این قطعه و آمپلی فایر کیفیت آن می باشد

بلوتوث رابط بی سیم است که اجازه می دهد تا شما را به تماس با دست آزاد از تلفن همراه خود و پخش موسیقی از آی پاد خود را از طریق رادیو ماشین شما است. ما ارائه می دهیم کیت خودرو بلوتوث و بسیاری از گیرنده های استریو و ناوبری GPS بلوتوث سازگار است. ما همچنین بسیاری از کیت ادغام سیمی و بی سیم ارزان قیمت است که شما را قادر به اتصال گوشی های هوشمند خود، آی پاد یا دستگاه پخش MP3 به وسیله نقلیه خود را ارائه دهد. این کیت نه تنها به شما اجازه موسیقی از بلندگوهای ماشین شما را بشنود، اما شما همچنین می توانید دستگاه تلفن همراه خود را شارژ کند.

که آن را به سیستم های صوتی می آید، استریو خودرو حتی در برخی از بهترین وسایل نقلیه را به یک قیمت ساخته شده است. علامت های تجاری ما در فروشگاه استریو خودرو آنلاین ما ارائه تحت چنین محدودیت هایی را می باشد. آنها در ماشین های صوتی تخصص و ساخت قطعات با یک هدف در اواسط: به شما بهترین کیفیت ممکن صدا به ارمغان بیاورد. ما ارائه بهترین گیرنده های تک و دو DIN با AM / FM / CD / VCD / MP3 و بیشتر، بعضی ها با صفحه نمایش لمسی و حتی قابلیت نمایش و پخش پیام های متن، و همچنین به عنوان تقویت کننده ماشین و اکولایزر؛ کواکسیال و ماشین جزء سخنرانان؛ و ساب ووفر در داخل و بدون حصار. نصب و راه اندازی صوتی و تصویری اتومبیل استفاده می شود بدون هیچ زحمتی، اما با قسمت نصب و راه اندازی ما گیرنده خود را به راحتی سوار خواهد کرد و نگاه کارخانه نصب شده است. ما فاصله کیت، کنترل و ابزار شما برای هر نصب و راه اندازی صوتی و تصویری اتومبیل نیاز دارید.

در هنگام مسافرت جاده شلوغ مدرن، شما نیاز به کمک شما می توانید دریافت کنید. ما می توانیم شما را سرگرم اگر شما در ترافیک گیر کرده، اما بهتر است شما با یک مسیر جایگزین با یک هدایتگر GPS فراهم می کند. ما ارائه انواع واحد در اندازه صفحه نمایش های مختلف و قابلیت های. همه می تواند به نوبه خود توسط نوبه خود جهت به مقصد خود نمایش داده شود، اما بسیاری از همچنین می توانید مسیر جایگزین فوق ارائه و همچنین رستوران ها، جاذبه های توریستی، هشدار ترافیک، و هدایت خط. برخی از واحدهای حتی صدای فعال و ارائه صدای دهید. و در صورتی که ترافیک شما از برنامه عقب قرار داده و شما در تلاش هستیم تا زمان را در یک کشش باز از جاده، هیچ چیز نمی تواند روز خود را یک بلیط سرعت مانند خراب کردن. با یکی از رادار و لیزر آشکارسازهای ما آماده شده است.

به مفید، تلفن های همراه، آی پاد، جیپیاس سیستم ناوبری و دیگر دستگاه های الکترونیکی باید نصب شده باشد که در آن آنها به راحتی دیده می شود و در دسترس است و ما باید مانت به نگه داشتن آنها در دسترس آسان. در حالی که سایر فروشندگان ماشین الکترونیک ممکن است شما را که در مورد چنین جزئیات نگران ترک، ما می خواهیم به مقصد لوازم الکترونیکی مصرفی خود را، بنابراین ما ارائه می دهیم این ضروریات و خیلی بیشتر. شما می توانید ماشین خود را حفظ و لذت بردن از ویژگی های راحتی اضافی با آلارم ماشین ما، ورود بدون کلید و سیستم شروع از راه دور. علاوه بر تحریک زنگ اگر درب را با دستکاری، برخی از سیستم همچنین شکستن شیشه و سنسور های مجاورت، و برای امنیت و حتی بیشتر ما ارائه می دهیم دوربین داش که می توانید ضبط تلاش سرقت و همچنین ارائه شواهد در مورد یک برخورد. دوربین پشتیبان گیری تبدیل شده اند از ویژگی های مهم ایمنی. ما سیستم های مستقل و همچنین دوربین است که می تواند با مانیتور موجود به پشتیبان گیری امن تر و اتصال یک تریلر آسان تر استفاده می شود.
http://www.khodroid.com/صوتی-الکترونیک

 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده سازه های lsf شرکت حمل و نقل بین المللی