1
2
3
ضبط لمسی
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
ضبط تاچ از به روز ترین مدل های ضبط خودرو امروزی می باشد . همان طور  که شما یک گوشی تاچ و لمسی دارید و می توانید با راحتی با انگشتان خود با آن کار کنید و دیگر نیازی به وجود دکمه بر آمده در صفحه گوشی شما نیست در مورد سیستم صوتی و تصویری خودرو نیز همچنین است.ضبط لمسی TOUCH SCREEN STEREOS با کمک گرمای انگشتان شما کار می کند .پخش لمسی خودرو نسبت به سیستم های پخش دیگر صفحه بزرگتری دارد و تمام امکاناتی یک سیستم ضبط خودرو دارا  می باشد این ضبط نیز دارد فقط به صورت لمسی کار می کند .LCD این مدل از پخش خودرو که سایت خودرایدی آن را ارائه می دهد از بهترین برند می باشد و هیچگاه ممکن نیست که صفحه تاچ شما از کار بی افتد و یا دچار مشکل شود .با خرید از سایت معتبر و به نام ما می توانید از خرید خود لذت ببرید و با خیال راحت آن را به دیگران معرفی کنید ، با خرید از ما اطمینان را هدیه بگیرید.
 
با استریوی صحیح راست به ویژه یکی از گزینه های سرگرمی سرد که ممکن است ساعت های طولانی رانندگی را از کار به نوبه خود به یک تجربه آرامش بخش تبدیل کنید. ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که دستگاه استریوی خودرو خود را از آنچه که به عنوان تکنولوژی های با تکنولوژی پیشرفته با صفحه نمایش لمسی ماشین موجود در بازار شناخته می شود انتخاب می کنید. KHODROID به شما یک انتخاب گسترده ای از صفحه نمایش ماشین های لمسی ارائه می دهد که نیاز روز افزون را برای اتصال در ماشین مطابقت می دهند. استریو لمسی را در فروشگاه ما دریافت کنید تا باقی بمانید و در سفر بروید.سیستم چندرسانه ای وسیله نقلیه شما بدون یک صفحه ی صفحه لمسی کامل نخواهد بود. اگر به دنبال استریو لمسی هستید، در جای مناسب قرار دارید. از طریق لیست گسترده ای از صفحه نمایش های لمسی خود نگاه کنید و به راحتی خواهید دید که بسیاری از آنها دارای بلوتوث داخلی هستند، بنابراین شما می توانید از تماس های hands-free لذت ببرید، گوشی خود را به بخش سر وصل کنید و موسیقی را از طریق تلفن خود به صورت بی سیم پخش کنید سخنرانان خودرو. استراحت به طور فزاینده ای متصل شده خود را با استریو لمسی جدید تکمیل کنید!اگر شما می خواهید استریو لمسی جدید خود را به نظر می رسد به نظر می رسد، ما شما پوشش داده شده است. KHODROID دارای صفحه نمایش لمسی با صفحه نمایش لمسی با ویژگی های هیجان انگیز و گزینه های سرگرمی سرد برای افزایش تجربه رانندگی است. ما محصولات سهامی از تولید کنندگان که دائما در زمینه سرگرمی و فن آوری های صوتی خود در اتومبیل نوسازی می کنند، مانند Kenwood، Planet Audio، Pyle، Dual، Pioneer، BOSS، JVC و دیگران است. ما آخرین مدل های صفحه نمایش لمسی را در فروشگاه آنلاین ما ذخیره می کنیم. یک زندگی جدید را در سیستم استریوی ماشین خود نفس بکشید و هر سواری را با لذت بردن از انتخاب ماشین های لمسی Cool در بیشترین قیمت های دوستانه لذت ببرید!بنابراین دلایل اصلی قرار دادن یک گیرنده غربالگر در داشبورد چیست؟ علاوه بر این به دنبال سرد و تکنولوژی پیشرفته، به شما مزایای دیگری نیز می دهد. یک صفحه بزرگ اجازه می دهد تا هر اطلاعاتی را بدون تغییر توجه خود به دور از جاده مشاهده کنید. شما همچنین می توانید ویژگی های اضافی امنیتی مانند دوربین دید عقب نصب کنید که یک تصویر را بر روی صفحه نمایش تار نشان می دهد. به استثنای یک صفحه نمایش بزرگ با صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش پس از فروش، شما می توانید طراحی کاربر پسند و کنترل های بصری است که با استفاده از استریو خود لذت ببرید. بیشتر مدل های جدیدتر که ما ارائه می دهیم همچنین دارای یک ناوبری GPS داخلی است. با یک صفحه نمایش ماشین لمسی که در khodroid به فروش می رسد، زندگی خود را بسیار ساده تر و سرگرم کننده تر کنید.
www.khodroid.com/ضبط-لمسی
 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم