1
2
3
ضبط سازگار با اپل
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
همانطور که آگاه هستید گوشی های اپل و سیستم عامل IOS با هر دستگاهی سازگاری ندارد و اجازه اتصال و استفاده را نمی دهد .این کار به دلیل امنیت بالا گوشی های اپل و حفاظت از اطلاعات کاربران اپل می باشد . پخش ماشین اپل به نوعی ساخته شده است که فقط و فقط گوشی های اپل و با سیستم عامل IOS بتوانند به آن متصل شوند پس اگر شما گوشی ای که در دسترس دارید یک گوشی اپل است می توانید به خرید ضبط خودرو سازگار با اپل APPLE COMPATIBLE STEREOS  فکر کنید . البته به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که شاید فقط شما قصد اتصال گوشی به سیستم پخش خودروتان را نداشته باشید و اتفاق بی افتد که دوستان و آشنایان شما قصد پخش کردن موزیک جدید و یا خاطره انگیزی را داشته باشد ،اگر شما از ضبط ماشین اپل استفاده کنید و دوست شما گوشی اپل نداشته باشد نمی تواند این کار را انجام دهد پس به این نکات ریز نیز توجه کنید.
 
ضبط های امروزی به شما کمک می کنند که چگونه چشم خود را از گوشی بردارید در حین رانندگی با سرعت بالا ؟ یک راه حل ساده و راحت برای شما در نظر گرفته شده است. سیستم صوتی ماشین سازگار با اپل. اگر شما به فکر خرید یک سیستم استریو برای وسیله نقلیه خود را و شما باید یک دستگاه IOS که شما می خواهم به استفاده بر روی بروید، ما چیزی سرد را برای شما ارائه دهد. KHODROID بهترین راه ها برای کنترل آی فون یا آی پاد را از طریق دستگاه استریوی خود می داند و شما می توانید همه آنها را در قفسه های دیجیتال ما پیدا کنید.اتصال گوشی های هوشمند به طور یکپارچه به شما امکان می دهد محتوای رسانه مورد علاقه خود را در طول ساعات طولانی که در پشت چرخ قرار می دهید، لذت ببرید. با Stereos ماشین سازگار با دستگاه اپل که در فروشگاه ما فروخته می شود، ارتباط برقرار کنید و سرگرم شوید. شما یک مجموعه ای از درجه یک استریو پس که ساخته شده اند در آی پاد و آی فون کنترل پیدا کنید، بنابراین همه چیز شما نیاز به انجام است را به برق وصل دستگاه اپل خود را به واحد سر خود را و شما خوب به آن بروید! KHODROID همه چیز را برای استفاده از آی فون خود را بر روی بروید تجربه آسان، امن و سرگرم کننده است.اگر شما یک استریو ماشین قدیمی دارید، روش ارزان ترین و موثر برای اضافه کردن پشتیبانی از آیفون به وسیله نقلیه خود، جایگزینی واحد سر خود با یک دستگاه مدرن است. بسیاری از Stereos جدیدتر به شما اجازه می دهد به طور مستقیم از کنترل های استریو به برنامه های تخصصی بر روی دستگاه خود دسترسی پیدا کنید. استریو مجهز به یک صفحه نمایش ویدئویی دارای کنترلرهای پیشرفته تر برنامه می باشد. با قابلیت بلوتوث داخلی شما می توانید در حین دریافت تماس های hands-free با رانندگی با خیال راحت، بلکه دسترسی به تمام مخاطبین خود را از طریق تلفن خود دریافت کنید. استریو های سازگار با دستگاه اپل ما پیشنهاد می کنیم دارای پورت های USB و تمام ویژگی های مدرن فانتزی است که شما همیشه آرزو داشتید در ماشین خود داشته باشید. وقت آن است که گذشته را پشت سر بگذارید و آینده آیفون را در آغوش بگیرید!لذت بردن از همه مزایای عالی اتصال گوشی های هوشمند در وسیله نقلیه خود. انتخاب روش پیشنهادی برای اتصال آی فون به سیستم استریو شما به شما بستگی دارد. یک جایگزین کامل وجود دارد که می تواند مانند استفاده از کابل USB، بلوتوث یا فن آوری Apple CarPlay ™ استفاده شود. هر راه ارتباطی مزایای بسیاری را ارائه می دهد. با یکپارچه سازی آی پاد و آی فون، می توانید کتابخانه موسیقی خود را به طور مستقیم از رابط استریو حرکت دهید. مطلع اپل استریو خودرو سازگار از موجودی ما و شما قادر به استفاده از دستگاه های iOS خود را در ماشین نه تنها برای پخش موسیقی، بلکه برای برقراری تماس و استفاده از برنامه های پشتیبانی شده به بالا بردن تجربه رانندگی خود را به ارتفاعات جدید خواهد بود.
www.khodroid.com/ضبط-ماشین-اپل

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم