• images
سیستم هواکش ، performance air intake systems

سیستم هواکش ، performance air intake systems

قطعات اسپرت هواکش

برندهای ویژه

سسیتم هواکش اسپرت امکان تهویه هوای خودرو را ممکن می سازد برای ایجاد یک آتش نیاز به سه مولفه است که این مولفه ها به ترتیب گرما ، اکسیژن ، سوخت است پس برای آتش گرفتن سوخت در موتور خودرو و ایجاد انرژی نیاز به اکسیژن داریم.لوازم هواکش اسپرت PERFORMANCE AIR INTAKE SYSTEMS  جزء لوازم تیونینگ و قطعات پرفورمنس هستند که به راحتی در بازار قابل دسترسی است. هواکش اسپرت به همراه سایر لوازم اسپرت خودرو اکسیژن را به سوخت نزدیک می کند و احتراق ایجاد می شود. در سایت ما که اصالت کالا ،کیفیت و قیمت تضمین شده است و کارشناسان ما مناسب با خودرو شما بهترین محصول را ارائه می دهند نیاز به تحقیق و ناراحتی نیست چرا که این سایت بهترین است.یکی دیگر از کارهایی که هواکش خودرو انجام می دهد خنک کردن موتور درهمه حال می باشد که که این وظیفه علاوه بر وظیفه اصلی سیستم هواکش خودرو می باشد.
 
 
 
یکی از ساده ترین راه های به دست آوردن قدرت بیشتر از موتور شما این است که سیستم هواکش و سیستم ورودی هوا و قطعات آن را با اجزای بهتر جایگزین کنید. سیستم های کارخانه با اولویت های دیگر از عملکرد، مانند سر و صدای مصرف کم و هزینه طراحی شده است. در نتیجه، اکثر وسایل نقلیه از کارخانه با سیستم هواکش محدود و لوله های ورودی و فیلترهای ارزان قیمت کاغذی استفاده می کنند. یک سیستم هواکش اسپرت انتخاب کنید و موتور خود را زنده کنید.راه ارزان برای شروع،  فقط با جایگزینی آن هواکش کاغذی است. هوای خوب را فیلتر می کند، اما گذرگاه های کوچکی بسیار محدود دارد که به دلیل ایجاد خاك، جریان هوا را کنترل می کند. یک فیلتر دارای چندین لایه مواد فیلتراسیون مانند گاز مایع پنبه ای است که خاک را بدون محدود کردن جریان هوا تسخیر می کند. علاوه بر این، فیلترهای پس از فروش می توانند تمیز و استفاده مجدد شوند، بنابراین قدرت موتور افزایش می یابد و برای بوت شدن پول صرفه جویی می شود.
 
اما برای افزایش جریان هوا واقعا باید افزایش اندازه فیلتر هوا را افزایش دهید. فیلتر هوای مخروطی معمولی که همراه با مصرف پسماند هوا است شامل نه تنها مواد بهتر است، بلکه بزرگتر و دارای سطح بسیار بیشتری از فیلتر OE برای جریان هوا بسیار بیشتر است. یک روش اقتصادی برای به دست آوردن مزایای یک فیلتر بزرگتر با یکی از کیتهای ما است که فیلتر را به یک لوله قابل انعطاف، لوله ورودی جهانی متصل می کند یا آن را به لوله ورودی هوا کارخانه متصل می کند. گام بعدی در جهت جریان هوا بیشتر این است که این لوله ورودی هوا را محدود کنید.بیشتر لوله های ورودی هواپیما به منظور نگهداری هوای ورودی به حداقل ساخته می شوند. آنها معمولا خم و ناخوشایند دارند و دارای بازتاب های صوتی هستند که ممکن است سر و صدایی را کاهش دهند اما همچنین می تواند جریان هوا را محدود کند. لوله های مصرفی پس از فروش از آلومینیوم منمر خم شده یا پلی اتیلن قالب شده ساخته شده، با قطر بزرگتر و خم شدن نرمتر، برای جریان هوا بهتر به بدن دریچه گاز است. و اگر شما یک پرنده داغ هستید، هنگامیکه گاز را گاز می کشید، موسیقی گوش فراورده های مصرفی خود را افزایش می دهد. یک ورودی هوای پایه عملکرد هوا و جعبه هوا ورودی را جایگزین می کند و تقریبا در همان محل نصب می شود.گام بعدی به قدرت بیشتر این است که بخور هوا کولر موتور، که چگال تر و حاوی اکسیژن بیشتری، برای احتراق بهتر است. ما سیستم هایی را پیشنهاد می دهیم که روش های مختلفی را برای محافظت از فیلتر از گرمای موتور استفاده می کنند تا بتوانند در هوای خنک کننده استفاده کنند.
 
 
 
 بعضی از سیستم ها دارای موانعی هستند که در مقابل هود قرار می گیرند تا فیلتر را از گرما موتورجدا کنند. ما همچنین سیستم هایی با جعبه هوا داریم که نه تنها فیلتر را از گرما محافظت می کند، بلکه بسیار بزرگتر از واحد OE است، بنابراین می تواند یک فیلتر بزرگتر را نگه دارد. برای قرار گرفتن در معرض سردترین هوا، بعضی از سیستم ها فیلتر هوای خارج از خلیج موتور قرار می گیرند، یا از هواپیما به فیلتر هوا استفاده کنید.برای به دست آوردن بیشتر اسب بخار، جریان هوا باید تمام راه را به بنادر ورودی سر سیلندر افزایش یافته، و ما عملکرد MAF (جریان هوا ماساژ) سنسورها و دریچه های گاز و منیفولد ورودی با کارایی بالا برای آن اتفاق می افتد. سنسورهای MAF ما نه تنها قطر بزرگتر را برای تصویب هوای بیشتری دارند، بلکه برای اطمینان از اینکه PCM (ماژول کنترل پاورپوینت) یک سیگنال دقیق را دریافت می کند، به طوری که می تواند به درستی نسبت هوا / سوخت کنترل شود. هر چه حالت موتور شما، از ماشین خیابانی به اندازه کافی متورم شده تا یک جادۀ بی نظیر، ما دارای جک های اندازه گری مناسب برای افزایش جریان هوا و اسب بخار، و پاسخ گودال واضح است.


منیفولد ورودی آخرین پایه است و در بعضی موارد مهمترین قسمت سفر هوایی است که هوا یا مخلوط هوا و سوخت از بدن دریچه یا کربورتر به پورت ورودی سر سیلندر جداگانه توزیع می شود. مانند لوله OE هوای ورودی، منیفولد ورودی کارخانه می تواند دونرهایی داشته باشد که قطر آنها بسیار کوچک است، با خم و خطوط که به حداکثر جریان هوا منجر نمی شود. ما ارائه می دهیم انواع مختلف تولید شده توسط مارک های برتر در صنعت برای مقدار مناسب جریان و سرعت را با توجه به هر نوع استفاده و سطح اسب بخار. و در نهایت، شما می توانید فشار میل لنگ را کاهش دهید، مهر و موم حلقه را بهبود بخشید، و یکی از پمپ های خلاء مانیتور خارجی ما را اسب بخار.

svg