1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
سیستم انتقال برق

دسته بندی ها

سیستم انتقال برق خودرو در دهه های گذشته بیش ترین مصرف را در  صنعت داشتند  اما به دلیل خرابی و نیاز به تعمیر مکرر کمتر استفاده شدند.. سیستم احتراق خودرو پیشرفتی در صنعت خودرو سازی محسوب می شود اما هنوز هم وجود تعدادی مشکل باعث رنجیدگی صاحبان خودرو می شود.. قطعات انتقال برق از هر جفت سیلندر به یک  سیم پیچ متصل شده اند و از آن استفاده می کنیم  با این حال هنوز از سیم های جرقه ای استفاده می شود.  سیستم های پیچیده تر احتمال آتش سوزی دارند. در سیستم احتراق خودرو مخلوط هوا و سوخت در اتاق احتراق باعث ایجاد انرژی و حرکت خودرو می شود.

برای عملکرد مطلوب و مسافت پیموده شده سوخت، و حداقل انتشار، جرقه باید قدرتمند باشد و به طور مناسب برای تمام شرایط عملیاتی زمان بندی شود. سیستم های احتراق توزیع کننده الکترونیکی، سیستم های احتراق توزیع الکترونیکی، سیستم های احتراق بدون توزیع و سیستم های Coil-On-Plug (COP) وجود دارد، اما مهم نیست که چه چیزی می توانیم شما را با قطعات جایگزین عرضه کنیم.شاخه های جرقه بیشترین قسمت های تعمیر شده در سیستم احتراق هستند. یک شمع جرقه شامل یک الکترود مرکزی درون یک عایق و پوسته فولادی است. یک الکترود جانبی منحنی از پایین پوسته به سمت الکترود مرکزی. پوسته پیچیده است، بنابراین پلاگین جرقه را می توان در محفظه احتراق نصب کرد. هنگامی که ولتاژ بالا توسط کویل اشتعال به سوکت سوکت فرستاده می شود، یک جرقه شکاف بین الکترودهای مرکزی و جانبی را پر می کند، و سوپاپ هوا و سوخت را احاطه می کند. با این حال، مقدار کمی از الکترود ها هر بار که پلاگین می شود، می پوشد، در نهایت شکاف را افزایش می دهد و نیاز به جابجایی جرقه جرقه دارد.

سیستم احتراق یک مدار اولیه و یک ثانویه دارد. مدار اولیه شامل باتری، سوئیچ سوئیچ، یک ماژول کنترل (دستگاه سوئیچینگ) و سیم پیچ اولیه کوئل اشتعال است. مدار ثانویه سیم پیچ ثانویه سیم پیچ احتراق، شمع های جرقه و بعضی وسایل نقلیه توزیع کننده و / یا سیم های جرقه زنی را شامل می شود. کویل احتراق 12 ولت از باتری را به 15،000 تا 40،000 ولت مورد نیاز توسط شاخه های جرقه تبدیل می کند.جرثقیل های توزیع شده دارای یک تک سیم پیچ هستند، جرقه های الکترونیکی بدون توزیع دارای یک سیم پیچ برای هر جفت سیلندر هستند و سیستم های COP برای هر پلاگین سوکت دارای سیم پیچ هستند. با این حال، همه آنها اساسا همانند ساخته می شوند. سیم پیچ اولیه 100 تا 200 نوبت سیم سنگین در اطراف هسته آهن ایجاد شده است. سیم پیچ ثانویه دارای هزاران نوبت سیم بسیار خوب در داخل سیم پیچ اولیه است. وقتی جریان از طریق سیم پیچ اولیه ایجاد می شود، میدان مغناطیسی ایجاد می شود. هنگامی که ماژول کنترل جریان جریان را قطع می کند، میدان مغناطیسی سقوط می کند و ولتاژ بالا در سیم پیچ ثانویه تولید می کند.
www.khodroid.com/سیستم-انتقال-برق

 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده سازه های lsf شرکت حمل و نقل بین المللی