1
2
3
قطعات کمک فنر

دسته بندی ها

بدون لوازم یدکی مناسب مانند یک کمک فنرخودروsuspension parts ، شما نه تنها تکان بسیار میخورید، بلکه کنترل وسیله نقلیه نیزبسیار سخت  خواهد شد. لاستیک ها در واکنش به ضربه ها تحمل می کنند و لاستیکهایی که بر روی زمین نیستند نمی توانند وسیله نقلیه را هدایت ، حرکت و یا متوقف کنند. کمک فنر فابریکی  چرخ ها را در تماس با سطح جاده برای فرمان و کشش نگه می دارد، بنابراین  شما می توانید در کنترل باقی بمانید. تمام سوپاپ ها دارای چشمه هایی برای جذب ضربه و جذب کننده های ضربه ای برای کنترل عملکرد چشمه ها هستند.

طرح های تعلیق بسیار زیادی برای بحث مفصل در اینجا وجود دارد، اما همه آنها را می توان به تعلیق محور جامد (پرتو) و تعلیق مستقل تقسیم کرد. یک محور محکم به همین دلیل نامیده می شود زیرا چرخ ها در هر دو طرف وسیله نقلیه با یک محور محور سفت و محکم مرتبط می شوند و ضربه ای در جاده ای که بر روی یک چرخ تاثیر می گذارد، چرخ را در طرف دیگر نیز تحمل می کند. محورهای جامد می توانند محورهای زنده باشند که قدرت را به چرخ ها یا محورهای مرده انتقال می دهند که این کار را انجام نمی دهند. همانطور که از نامش بر می آید، تعلیق های مستقل به چرخ ها اجازه می دهند به طور مستقل از یکدیگر حرکت کنند و تاثیر ضربه بر روی جاده ای که با یک چرخ مواجه می شود، بر روی آن چرخ جدا می شود و بر روی چرخ دیگر خودرو تاثیر نخواهد گذاشت.

تعلیق های مستقل را می توان با توجه به اینکه آیا آنها از اهرم یا کمکی استفاده می کنند، طبقه بندی می شود. یک استوانه یک نوع جذب شوک است که همچنین به عنوان یک عضو تعلیق پشتیبانی می کند. اصلاحات اصلاحی وجود دارد که در آن چشمه های جداگانه ای وجود دارد، اما شایع ترین نوع استقرار MacPherson است که شامل یک عضو شوک، بهار و تعلیق در یک واحد است. هنگامی که در جلوی وسیله نقلیه استفاده می شود، بالای ردیف، محور چرخ فرمان بالا است. جذب شوک با تعلیق بازوی کنترل استفاده می شود. شوک ها و اهرم ها اغلب سرویس های تعلیق هستند. از آنجا که آنها به تدریج تضعیف می شوند و کیفیت حمل و نقل را کاهش می دهند توصیه می شود پس از 50،000 مایل جایگزین شوند.چشمه های برگ قدیمی ترین انواع چشمه ها هستند و به طور کلی برای هر دو تعلیق و قرار دادن محورهای زنده استفاده می شود. آنها چشمه های انتخابی برای حمل و نقل هستند زیرا می توانند بارهای سنگین را حمل کنند و ظرفیت را می توان با اضافه کردن برگ ها افزایش داد. چشمه های کویل شایع ترین نوع بهار در حال استفاده امروز است. آنها بسیار راحت می توانند برای سوار شدن و / یا رانندگی مخصوص از چشمه های برگ مخصوص استفاده کنند و آنها را برای وسایل نقلیه عملکرد ایده آل کنند. میله های پیچشی طول فولاد بهار هستند که به منظور استفاده از چشمه های کویل مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت میله های پیچش این است که می توان آنها را برای اصلاح ارتفاع سواری خودرو تنظیم کرد. چشمه های هوا تعلیق هوا از هوای فشرده برای ارائه سواری صاف و تعلیق استفاده می کنند.


چرخ ها، چشمه ها، و شوک ها یا اهرم ها به وسیله نقلیه با اجزای تعلیق به نام بازوهای کنترل متصل می شوند. اسلحه کنترل می تواند نام های مختلف را با توجه به سیستم تعلیق و مکان هایی که در وسایل نقلیه قرار دارند، از جمله سلاح های کوتاه و بلند، اسلحه های شعاعی و سلاح های عقب نشینی. به طور کلی آنها از فولاد یا آلومینیوم تمبر ساخته شده و با استفاده از بوشینگ و اتصالات توپ بیان می شوند. سلاح کنترل خود را عموما بسیار با دوام و معمولا فقط جایگزین می شود، اما انعطاف پذیری و مفاصل توپ و نیاز به جایگزینی برای از بین بردن بازی است که می تواند بر روی دست زدن و هم ترازی تاثیر می گذارد. میله های چرخشی نوعی از پیچ تسمه ای است که چرخ ها را در هر دو طرف وسیله نقلیه متصل می کند تا رول بدن را در چرخش کاهش دهد.
www.khodroid.com/قطعات-کمک-فنر 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم