1
2
3
لامپ فابریک

دسته بندی ها


ال ای دی ها لامپ هایی نیمه هادی میباشند که از خود نور منتشر میکنند . آنها خنک تر از لامپ های رشته ای، و غیر حساس به ارتعاش هستند که باعث می شود آنها را برای استفاده جاده ها مناسب باشند . از همه مهمتر لامپ فابریک car bulbs خودرو مهم تر از لامپ های دیگر میباشد و اگر این لوازم یدکی خودرو را داشته باشید دید شما دو برابر خواهد شد . احتمال این که شما نیاز به خرید این لوازم جانبی خودرو داشته باشید بسیار بالا میباشد به همین دلیل ما این قطعات خودرو را در این سایت قرار داده ایم . اگر چه آنها در ابتدا گران تر از لامپ های رشته ای هستند اما دارای طول عمری بسیار بالا میباشند .
 

 
LED های ایمنی شما را افزایش می دهند زمانی که شما آنها را به عنوان لامپ عقب و لامپ ترمز انتخاب نمایید میبینید که نور آن ها سریع تر از لامپ های رشته ای است . زمانی که شما بخواهید 60 مایل در ساعت حرکت کنید میبینید که این لامپ ها نوری بسیار را برای شما فراهم کرده و دید شما را چندین برابر خواهند کرد . همچنین میتواند یک توقف بی خطر بدون هیچ گونه برخوردی داشته باشید لامپ های داخلی LED برای همه خودرو ها در دسترس هستند و در رنگ های متفاوتی عرضه میشوند .

 
چراغهای جلو و مه چراغ ممکن است یکی از مهمترین چراغ ها در خودرو باشند . به خصوص در هنگام سفر در جاده های کشور با چراغ های خیابانی در شب moonless و یا در هر جاده در مه، باران، برف . ما لامپ هالوژن که تا 50٪ روشن تر از هالوژن استاندارد هستند را برای شما قرار داده ایم که به وسیله آن ها میتونید تا 40٪ بیشتر پایین جاده، و تا 50 درصد بیشتر سمت به سمت را ببینید این لامپ جایگزین مستقیم برای لامپ های کارخانه ای هستند نیاز به هیچ تغییر و نصب و راه اندازی ندارند و به طور کامل با سیستم برق خودرو خود را سازگار می باشد. آیا می دانید که حتی اگر لامپ های خود را هنوز هم کار  میکنند باید تعویض نمایید چرا که نور آن ها کم رنگ تر خواهد شد اگر چه لامپ های هالوژن امروز طولانی تر از لامپ های رشته ای هستند اما نور ان ها در طول زمان کم رنگ تر میشود .
www.khodroid.com/لامپ-خودرو
 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم