• images
نظافت خودرو ، قیمت نظافت خودرو ، auto detailing & care

نظافت خودرو ، قیمت نظافت خودرو ، auto detailing & care

لوازم خارجی خودرو نظافت خودرو

برندهای ویژه

نظافت خودرو Auto Detailing & Care  برای بهداشت و تمیزی خودرو شما بسیار واجب است .گاهی این تمیز کاری جنبه زیبایی دارد مانند واکس زدن و مات کردن خودرو اما در بیشتر موارد که برای تمیز کردن محیط داخلی و یا بدنه خودرو از موادی مانند : کیت تمیز کننده خودرو ، لوازم شستشو خودرو ، شیشه پاک کن خودرو ، تمیز کننده داخل خودرو ،تمیز کننده بدنه خودرو ، تمیز کننده چراغ خودرو ، مات کننده ، تمیز کننده رینگ و لاستیک ، انواع واکس خودرو  و پولیش ، پد و دستمال نظافت خودرو ، خوشبو کننده هوای خودرو می باشد .تمیز کننده خودرو از ابزار و وسایلی می باشد که همیشه باید در صندوق عقب خودرو نگه داری شود .اگر پکیج کامل تمام ابزار و وسایل تمیز کننده را خریداری کنید می توانید با خیال راحت و آسوده در منزل و گاراژ خانه خود در اوقات فراغت زمان را در اختیار خودرو خود بگذارید و زیبایی را به آن برگردانید.
 
 
بعضی می گویند یک ماشین تمیز بهتر کار می کند این بحث قابل بحث است، اما مسلم است که رانندگی یک ماشین تمیز و درخشان باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید. هنگامی که غرور و شادی خود را به بهترین نحو نشان می دهد، می خواهید به عقب برگردید و بعد از پارکینگ به آن نگاه کنید، و شما هرگز از تماشای تحسینش نمی ترسید. شما می توانید این احساسات بزرگ را در تمام طول زمانی که شما ماشین خود را با محصولات خود را از انتخاب ما از لوازم خودکار جزئیات. ما همه چیز را برای هر سطحی داریمکیت مراقبت از خودرو، راه مقرون به صرفه برای مراقبت از ماشین شما است، زیرا آنها شامل همه چیزهایی هستند که برای حفظ ظاهر با قیمت پایین تر از آنچه که می خواهید پرداخت کنید، اگر هر محصول به طور جداگانه خریداری شده باشد. محتویات بسته به نوع کیت متفاوت است، اما معمولا شستن ماشین، موم، جزئیات، چرخش و تمیزکننده تایر، پد اپلیکیشن، پارچه های پشمی و جزئیات حوله را می گیرید. برخی از کیت ها حتی شامل یک سطل، شستشوی مات و تمیز کردن و برس کردن جزئیات می شوند.
 
 
در حالت ایده آل، شستن ماشین باید خاک را از سطح بیرون بیاورد و اجازه دهید آن را بشویید، بدون خراش دادن یا برداشتن موم. مواد شوینده خانگی نباید هرگز در ماشین شما استفاده شود! ما حمل ماشین لباسشویی برتر، از جمله کسانی که به طور خاص برای پوشش مات فرموله شده است. در حالی که در حال تمیز کردن هستید، پنجره های خود را فراموش نکنید. ما پاک کننده شیشه ای را پیشنهاد می دهیم که خاک و هوا را از داخل بیرون و دود می کند و هوا را از داخل بیرون می کشد، بدون رها کردن. در نهایت، چرخ ها و لاستیک های خود را تمیز، محافظت و درخشش خود را با استفاده آسان از تمیز کردن اسپری و سایش طولانی مدت تایر استفاده کنید.
 
 
انتخاب وسیع ما از واکسها و بلوریها یک درخشش جدید نمایشگاه ارائه می دهد که طول می کشد. برای پاک کردن سطوح آلاینده ها، از بلورها و ترکیبات برای پاک کردن خراش ها و علامت های چرخشی و رنگ های عمیق تمیز و میله ها استفاده می کنیم. اگر پایان خود را در شکل بد نیست و شما برای زمان فشرده، موم پاک کننده می تواند لهستانی و حفاظت از رنگ و ارائه یک درخشش برتر است. علاوه بر این، ما محصولات واکسن کارناوب و مهر و موم برای محافظت از رنگ از عوامل محیطی و اشعه UV است. و البته، ما همه اپلیکاتورها، پارچه های کوچک و پشمی و حوله های میکرو فایبر را برای ترک یک براق براق بدون رنگ استفاده می کنیم.  

svg