1
2
3
پخش اندرویدی
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
امروزه متصل کردن گوشی به ضبط خودرو کار بسیار آسان و معقولی می باشد شما می توانید با انواع کاب مختلف مثل کابل USB و AUX اقدام به اتصال گوشی خود به سیستم پخش صوتی و تصویری خودرو خود نمایید.اما این موضوع بسیار مهم است که سیستم عامل گوشی شما چیست و آیا می تواند به ضبط شما متصل شود یا نه ؟اگر شما از گوشی با سیستم عامل اندروید استفاده می کنید می توانید از پخش اندرویدی نیز استفاده کنید.پخش اندرویدی خودرو ANDROID COMPATIBLE STEREOS  به شما این امکان را می دهد که به راحتی گوشی خود را به ضبط اندرویدی متصل نمایید .امروزه به دلیل فراگیر شدن گوشی هایی با سیستم عامل اندروید استفاده از این ضبط خودرو کار عاقلانه تری می باشد هرچند که هر روز با پیشرفت علم و تکنولوژی مدل های متفاوت و جدیدی از سیستم های پخش صوتی و تصویری خودرو در بازار خودرو رو نمایی می شود قابل استفاده قرار می گیرد.
حذف استریو نصب شده توسط کارخانه و جایگزینی آن با یک دستگاه سرپوشیده یک وسیله عالی برای افزودن اتصال گوشی هوشمند به وسیله نقلیه خود است، در حالی که کیفیت صدا به طور قابل توجهی افزایش می یابد. سازگاری گوشی های هوشمند یکی از ویژگی های مهم در نظر گرفتن ارتقاء گیرنده رسانه خودرو شما است. در اینجا ما بارهای استریو ماشین سازگار با Android را که برای اتصال دستگاه اندرویدی شما به استریو دایره ای شما مناسب است، قرار می دهیم و از آن استفاده می کنیم با استفاده از گوشی آندروید خود را با استریو ماشین خود را آسان تر از همیشه است!برقراری تماس و دریافت تماس، گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود، دسترسی به برنامه ها، برقراری ارتباط با دوستان، خانواده و محافل اجتماعی و حتی بیشتر - در حال حاضر شما می توانید همه چیز را از طریق کنترل های استریو خود را انجام دهید. امکانات استریو شما می تواند بی پایان باشد، زیرا آنچه که ما ارائه می دهیم بیش از یک جفت بلندگو است. امروزه یک دستگاه موسیقی سازی امروزه تبدیل به یک کنسول سرگرمی کامل شده است. یکپارچه سازی پلت فرم آندروید به استریو ماشین شما و لذت بردن از یک سطح کاملا جدید از یک تجربه رانندگی اگر در فروشگاه آنلاین ما یک واحد سرپوشیده با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند یکپارچه دریافت کنید، در حین جاده، می توانید از دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید. مرور وسیعی از کلیدهای Stereo دستگاه سازگار با Android را از نام های قابل اعتماد مانند Kenwood، Pioneer، Boss و غیره مشاهده کنید. ما پیشنهاد می کنیم که بین گزینه های استریو تک DIN و DIN دو گزینه ای انتخاب کنید، بنابراین می توانید انتخاب کنید که مدل دقیق خودرو و مدل تیک شما مناسب باشد. با استریو سازگار با Android، می توانید از امکانات مختلف سرگرمی، از جمله نقشه های Google، آب و هوا، موسیقی، پیام های متنی و موارد دیگر استفاده کنید. واحدهای پس از فروش ما از تمام تکنولوژی های پیشرفته استفاده می کنند.برای لذت بردن از تجربه کامل آندروید در هنگام نشستن پشت چرخ فقط دستگاه خود را با استفاده از کابل USB به واحد سر وصل کنید یا با استفاده از بلوتوث با استریو جفت کنید. ساده است! در حال جستجو برای یک واحد جدید درزگیر که با دستگاه Android خود ادغام می شود بدون پرداخت هزینه اضافی؟ ما شما را با انتخاب بزرگ خود از ماشین حساب های سازگار با اندیشه سازگار با اندروید پوشش داده ایم. در اینجا KHODROID ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که پلت فرم آندروید شما و همه چیزهایی که با آن می گذرد، حتی زمانی که شما در وسایل نقلیه خود هستید، با شما باقی می ماند - و در یک راه بسیار امن و راحت تر از آن است که شما در حین رانندگی گوشی خود را زنگ زد. KHODROID را به مقصد خرید نهایی خود تبدیل کنید و دوباره دوباره به فروشگاه های دیگر بازگردید!
www.khodroid.com/پخش-اندرویدی

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم