1
2
3
پخش جی پی اس دار
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
در گذشته که گسترش خیابان ها و جاده ها تا به این حد نبود و هنوز در خیابان های شهر چیزی به اسم ترافیک معنا پیدا نکرده بود وتا به این اندازه خودرو در خیابان ها وجود نداشت شاید وجود جی پی اس اینقدر مورد استقبال قرار نمی گرفت اما امروزه پخش جی پی اس دار خودرو بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.ایندش جی پی اس دار IN-DASH RECEIVERS WITH GPS NAVIGATION  به این گونه عمل می کند که به جی پی اس خودرو شما متصل شده و با استفاده از اینترنت می تواند بهترین راه راه با توجه به کوتاهی مسافت و کم بودن ترافیک به شما معرفی کند .پخش جی پی اس دار به دلیل مانیتوری که دارد می تواند به راحتی مسیر مورد نظر را به راننده نشان دهد و دیگر نیازی نیست که شما با گوشی خود مسیریابی را انجام دهید و گوشی را در معرض دید قرار دهید تا شما را راهنمایی کند .خود پخش خودرو این کمک و راهنمایی را در حق شما می کند.
 
با استفاده از Navigation-in-dash، کارآمد ترین راه برای رسیدن به مقصد شما، صرفه جویی در زمان با ارزش و هزینه مسافت پیموده شده را نشان می دهد. واحد های ناوبری جابجایی نیز برای خدمت به عنوان یک سیستم سرگرمی برای ماشین شما طراحی شده اند. از یک نوع مختلف از ناوبری جیپیاس در فروشگاه ما استفاده کنید. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کجا بروید، به همین دلیل است که ما برخی از بزرگترین سیستم های ناوبری اتومبیل را در آنجا جمع آوری کرده ایم. با KHODROID شما به راحتی می توانید به مقصد خود برسید، در حالی که تجربه سرگرمی در ماشین خود را افزایش می دهید.اگر شما در حال جستجو برای یک واحد سرپوشیده یک محصول با قابلیت GPS ساخته شده است که همچنین چندین ویژگی خنک را به استریو اضافه می کند، KHODROID شما پوشش داده شده است. توانایی ادغام با یک گوشی هوشمند احتمالا یکی از ویژگی های اصلی است. اگر شما همچنین به دنبال بلوتوث، قابلیت دی وی دی، کنترل از راه دور، و یا هر ویژگی دیگر مدرن است که واحد جدید خود را در اختیار دارید، در فروشگاه ما خرید کنید. برای کسانی که اغلب مسافرت می کنند و یا با راهنمایی ها مشکل دارند، اضافه کردن یک ویژگی GPS به وسیله نقلیه، تصمیم هوشمندانه خواهد بود.از کنترل های لمسی بصری پشتیبانی شده توسط دستورالعمل های نوبت به نوبه خود توسط یک صدای مجازی استفاده کنید. با یک ناوبری GPS یکپارچه به واحد دیش خودرو خود شما همیشه یک مسیر جایگزین برای جلوگیری از ترافیک در طول سفر روزانه خود را به کار پیدا کنید. خرید برای خود پرداخت می کند زیرا موجب صرفه جویی در هزینه های گرانبها شما می شود که بدون هدف هدف قرار می دهد. در KHODROID، شما می توانید واحد های سرعتی ارائه صوتی با کیفیت بالا استریو پس از فروش را با راحتی و سهولت استفاده از یک سیستم ناوبری GPS پیدا کنید. ویژگی های نقشه ساخته شده به سیستم های ناوبری in-dash به شما امکان اجتناب از استفاده از باتری و اطلاعات گوشی هوشمند خود را برای ناوبری می دهد.یک سیستم ناوبری اولیه به شما کمک می کند تا اطراف خود را بیرون بریزید و با خیال راحت به خانه برگردید. در فروشگاه آنلاین ما بهترین دستگاه های GPS را با ابزار دقیق، آسان برای استفاده و قابل اطمینان ناوبری که زندگی شما را بسیار ساده تر می کند، ذخیره می کند. در حالی که ویژگی های ضروری برای یک در دشواری شامل ورودی داخلی و اتصال بلوتوث است، شما همچنین می توانید یک واحد لوکس تر با ادغام بهبود یافته گوشی های هوشمند مانند Android Auto و Apple CarPlay را انتخاب کنید. ما همچنین از واحدهای پیشرفته با راهنمایی متن، سخنرانی 3D، رابط چند زبانه، گیرنده ترافیک داخلی، شاخص محدودیت سرعت و موارد دیگر ارائه می دهیم. جالب ترین تجربه سرگرمی در خودرو در انتظار شما در قفسه های دیجیتال ما است.
www.khodroid.com/پخش-جی-پی-اس-دار

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم