1
2
3
پخش رادیو ماهواره ای
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
پخش رادیو ماهواره ای به سیستم پخش خودرویی گفته می شود که به ماهواره ها متصل باشد . اگر شما دارای خودروی آفرود باشید و در کویر و کوهستان با خودروی خود مشغول خوش گذرانی باشید حتما باید از یک رادیو پخش ماهواره ای IN-DASH RECEIVERS WITH SATELLITE RADIO استفاده کنید این زمانی به کار شما می آید مثلا اگر شما در جاده های نا هموار دچار مشکل شدید می توانید با تلفن های کمک رسانی تماس بگیرید وبا استفاده از موقعیت شما و با کمک از پخش رادیو ماهواره خودرو بتوانند موقعیت شما را پیدا کنند امروزه که با پیشرفت تمام امکانات در هر زمینه ای رو به رو هستیم پیشرفت مسایلی مانند پنل ضبط خودرو و سیستم صوتی و تصویری خودرو بدیهی است .آنان که اقدام به خرید ماشین های لوکس و لاکچری می کنند دوست دارند که هنگام استفاده از آن لذت ببرند .پس استفاده از یک پنل ضبط خوب و کارآمد استفاده کنند .
 
این که آیا شما در یک ترافیک یا مسافرت های طولانی گیر کرده اید، سیستم استریوی اتومبیل شما ساعت ها سرگرمی های بدون توقف را فراهم می کند. شما احتمالا ایستگاه های مورد علاقه خود را به رادیو خود را پیش تنظیم کرده اید، اما زمانی که شما از ایستگاه بیش از حد دور می شوید، این سیگنال ممکن است شکسته شود و سرگرمی شما را خراب کند. همچنین یک رادیو پخش یک جریان بی نظیر بی نظیر از آگهی های بازرگانی دارد. یک رادیو ماهواره ای، که بدون تجاری است و انتخاب کانال را افزایش می دهد، می تواند یک جایگزین عالی باشد. و ما چیزهایی عالی برای شما ارائه می دهیم.رادیو در وسایل نقلیه ما ضروری است. بسیاری از مدل های جدید مدل جدید در حال حاضر با تجهیزات ماهواره ای به عنوان بخشی از سیستم صوتی کارخانه خود می آیند. با این حال اگر وسیله نقلیه شما با رادیو ماهواره ای مجهز نباشد، می توانید آن را با مرور قفل های دیجیتالی خود به سیستم صوتی خود اضافه کنید. انواع موسیقی و کیفیت صدا رادیوهای ماهواره ای ارائه شده در فروشگاه ما دقیقا همان چیزی است که از یک رادیو ماشین نیاز است. این یک بی نظیر است که رادیوهای ماهواره ای دارای مزایای بسیار زیادی نسبت به ایستگاه های FM معمولی هستند.رادیو ماهواره ای از سیگنال های دیجیتال روشن و بدون استاتیک از ماهواره ها پخش می شود. این بدان معنی است که شما می توانید محتویات رادیویی با کیفیت بالا تقریبا در هر جایی که در وسیله نقلیه خود قرار می گیرید، در کل کشور بیرون از محدوده و یا از دست دادن یک ایستگاه دریافت کنید. ارائه دهندگان ماهواره معمولا یک دسته بندی عظیم از کانال ها را برای برآوردن حتی مخاطبانی که خواستار آن هستند، ارائه می دهند و شما مطمئنا چیزی برای سلیقه خود پیدا خواهید کرد. ورزش، اخبار، آب و هوا و برنامه های کمدی نیز موجود است. دنیای سرگرمی های رادیویی کلاس اول در انتظار شما در قفسه های ما است. اعتماد KHODROID به ارائه با بهترین واحدهای درخشش از اسامی معروف جهان مانند Kenwood، JVC، Pioneer.رادیو ماهواره ای دارای دو ارائه دهنده بزرگ خدماتی است: رادیو XM و رادیو ماهواره ای Sirius. انواع مختلفی از رادیوهای ماهواره ای موجود در بازار وجود دارد. شما می توانید به طور جداگانه یک گیرنده و تیونر دریافت کنید، یا شما می توانید یک گیرنده دایره ای با یک تیونر یکپارچه دریافت کنید. ما چند تن از گیرنده های بعدی را که از پخش رادیوی ماهواره ای پشتیبانی می کنند حمل می کنیم. حتی درایوهای طولانی با موسیقی با کیفیت بالا پخش شده از رادیو ماهواره ای می شود. مرور انواع و اندازه های مختلفی را که ارائه می دهیم انتخاب می کنیم و نوع دایره ای را که مناسب سبک زندگی و وسیله نقلیه شما است، انتخاب کنید. ما همه چیز را برای برآورده ساختن نیازهای صوتی، تصویری و ناوبری خود داریم. 
www.khodroid.com/پخش-رادیو-ماهواره-ای

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم