1
2
3
پخش میرورلینک
هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که میرورلینک چیست و چه استفاده ای دارد؟ پخش میرورلینک جدید ترین تکنولوژی ضبط و سیستم پخش صوتی و تصویری خودرو می باشد و طرز کار آن به این صورت می باشد که تصویر گوشی شما را به صورت آینه روی صفحه ضبط خودرو شما می اندازد.میرورلینک اندروید MIRRORLINK STEREOS باعث می شود که به طور کامل صفحه گوشی شما را همه ببینند حتی زمانی که شما وارد صفحه پیام ها می شوید و یا یک بازی را انجام می دهید این تکنولوژی در مورد  تلویزیون ها نیز جواب می دهد و آن ها نیز از این روش برای اتصال به گوشی شما استفاده می کنند .برای خریداری پخش میرورلینک خودرو می توانید ما را در صفحات مجازی دنبال کنید و یا از سایت ما دیدن نمایید سپس با ما تماس بگیرید و با توجه به مدل خودرو شما و احتیاجاتتان ما شما را راهنمایی کنیم تا بهترین خرید را انجام دهید و از خرید خود لذت ببرید .
 
تلفن شما فقط برای برقراری و دریافت تماس نیست، همچنین یک پخش کننده موسیقی و ویدئو، ناوبر GPS، مشاور شخصی شما و خیلی چیزهای دیگر است. درک تمایل خود را به گوشی خود را هنگامی که در حال حرکت هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که با استفاده از تکنولوژی MirrorLink به راحتی و کارآمد انجام دهید. MirrorLink یک راه ساده و هوشمندانه برای آوردن محتوی گوشی هوشمند خود به صفحه نمایش استریو در دشت است. در KHODROID شما انواع ماشین های Stereo که از MirrorLink از نام های تجاری معروف مانند Dual، Pioneer، JVC و موارد دیگر پشتیبانی می کنند را پیدا خواهید کرد. MirrorLink سطح بعدی یکپارچه سازی گوشی های هوشمند در خودرو است و یک استاندارد جدید برای جلوگیری از برنامه ها و دستگاه های ایمن و مفید راننده است. ساخته شده در تکنولوژی MirrorLink در استریو ماشین خود را قادر به لینک گوشی هوشمند خود را به واحد سر. شما می توانید رابط کاربری گوشی های هوشمند را در صفحه نمایش صوتی سرفیس مشاهده کنید و با برنامه های نصب شده روی آن ارتباط برقرار کنید. MirrorLink برای کار با انواع سیستم عامل های موبایل طراحی شده است. برای یکپارچه سازی MirrorLink موفقیت آمیز، فقط گوشی هوشمند خود را به یک گیرنده مجهز به MirrorLink سازگار در اینجا ارائه کنید.برای استفاده از MirrorLink در ماشین خود، باید نرم افزار MirrorLink را به گوشی هوشمند خود بفرستید و آن را راه اندازی کنید. این برنامه دارای یک رابط گرافیکی ساده است که مناسب برای استفاده در خودرو است. رابط MirrorLink آسان برای مشاهده و آسان برای استفاده است و نیاز به یک نگاه دوم، بنابراین شما می توانید چشم خود را بیشتر در جاده پیش رو ثابت. اتصال گوشی هوشمند خود به استریوی ماشین جدید شما می تواند یک کابل خاص نیاز داشته باشد. برنامه را بر روی تلفن خود راه اندازی کنید و روی نماد MirrorLink در منوی منبع گیرنده ضربه بزنید. منوی کارامد کارآمد فورا بر روی صفحه گیرنده ظاهر می شود. ساده است! در حال حاضر گوشی های هوشمند، استریوی ماشین شما و MirrorLink در هماهنگی کامل کار خواهند کرد.پس از انجام این مراحل فوق العاده ساده، شما قادر خواهید بود از دسترسی آسان و مسئولانه به برنامه ها و موسیقی که در هنگام رانندگی در گوشی دارید، لذت ببرید. اگر هر برنامه ای را در تلفن هوشمند خود اجرا می کنید، می توانید آن را در صفحه نمایش Stereo سازگار MirroLink خود مشاهده کنید. شما همچنین قادر به دسترسی به موسیقی ذخیره شده در تلفن خود، استفاده از تماس های hands-free، اگر استریو خود را از اتصال بلوتوث ساخته شده است. MirrorLink سطح جدیدی از تعاملی هوشمند گوشی های هوشمند است که هر کسی می تواند استطاعت! این در اتومبیل های بیشتری در سراسر جهان در مقایسه با سایر روش های تلفیقی گوشی های هوشمند موجود است.
www.khodroid.com/پخش-میرور-لینک-خودرو

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم