1
2
3
پیچ و قفل رینگ

دسته بندی ها

 
ممکن است شما در یک مکان نامناسب قرار بگیرید و خودرو و قفل رینگ  شما به سرقت برود برای جلوگیری از این اتفاق از پیچ و مهره و قفل lug nuts locks  باید استفاده نماییداین قفل رینگ اسپرتی برای چرخ های خودرو شما مناسب است دزد ها ممکن است به لاستیک ها و چرخ های خودرو علاقه داشته باشند که باید از آن ها مراقبت نمایید این قطعات خودرو رابیمه شما پوشش میدهند اما باید به صورتی از ان ها استفاده و نگهداری نمایید که مورد سرقت قرار نگیرند .
 
قفل چرخ ارزان در مقایسه با هزینه یک مجموعه ای از چرخ ها و لاستیک مناسب است قفل چرخ ما بسیار آسان برای استفاده میباشد و عملکرد درست و منظمی دارد برای از بین بردن و نصب و راه اندازی آن ها ابزار خاصی مورد نیاز است و یک الگوی کامپیوتر باید داشته باشید به گونه ای که تنها از یک کلید استفاده نمایید . آن ها از فولاد شیمی محدود و سخت ساخته شده اند که در نهایت امنیت را با خود به همراه می آورند همچنین آن ها از نیکل ساخته شده اند و دارای درخشش میباشند . این ابزار را باید برای هر خودرویی خریداری کرد .
 

اما این اجازه را نباید بدهید که قفل چرخ خراب شود چرا که باید هزینه ای رابرای خریداری مجدد آن پرداخت نمایید . این ابزار ها به خوردگی و تغییر رنگ از عناصر و مواد شیمیایی خشنروبرو هستند به علاوه سطح آن ها ممکن است خش ببیند که در هر زمان میتوانید ان را حذف کرده و نصب کنید درخشش این ابزار طولانی مدت میباشد و زنگ نمیزند این ابزار از بهترین موادتولید شده اند که در برابر خوردگی مقوامت بالایی دارند . ما ابزاری را ارائه میدهیم که از فولاد ساخته شده اند و قدرت بسیار بالایی دارند . آن ها دارای ویژگی های دقیقی میباشند و مطابقبا استانداردها هستند کیت نصب و راه اندازی بهترین راه برای اطمینان از چرخ ها و لاستیک هاست و همه چیز مورد نیاز برای نصب 4 چرخ ها و لاستیک را قرار داده ایم.
 
www.khodroid.com/پیچ-و-قفل-رینگ

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم