1
2
3
چراغ آفرود

دسته بندی ها


 
چراغ آفرودoff road lights  50000 ساعت بیشتر برای شما کار خواهند کرد و دارای نوری پر رنگ میباشند  آنها تحت تاثیر شوک و ارتعاش هستند آنها به خصوص برای استفاده خارج از جاده مناسب هستند .این لوازم یدکی خودرو بسیارکم مصرفمیباشند . بنابراین شما می توانید به عنوان بسیاری از چراغ ها از این قطعات خودرو استفاده نمایید . این لوازم جانبی خودرو دارای گروه بندیمیباشند و انواع مختلفی دارند . همچنین دارای روشنایی قدرتمند وکنترل پرتو دقیق هستند این لامپ ها کمک بسیاری به سیستم الکتریکی خودرو شما خواهند کرد و بسیار پر کاربرد میباشند .
ما برای شما یک انتخاب از انواع لامپ با درجات مختلف روشنایی را قرار داده ایم لامپ های هالوژن کارآمد تر از لامپ های رشته ای استاندارد و بسیار روشن تر هستند ما چراغ هالوژنبا لامپ  55W-130W در درجه حرارت رنگ کهربابه رنگ سفید روشن و  آبی را قرار داده ایم . چراغ های زنون کم مصرف تر از چراغ های هالوژن میباشند و نور بسیاری را تولید میکنندآن ها اغلب تابع با نور روز میباشند چراغ زنون هیچ رشته شکننده ندارند و تحت تاثیر ارتعاش هستندیک قوس بین 2 سیم داخل لامپ است که به احتراق گاز زنون کمک میکند .


جاده ها ممکن است در زمان رانندگی شما تاریک باشند . چراغ هایی که در این سایت قرار داده ایم همگی تست شده اند و این تست عبارت است از درجه حرارت شدید، اسپری آب، و آزمایش ارتعاش .این چراغ ها در اندازه های مختلفاز مکعب های جمع و جور که به دهانه سپر متصل میشوند تولید شده اند . ما برای شما انتخاب گسترده ای از گزینه های نصب از جمله نور پرتوهای را قرارداده ایم تولید کنندگان قطعات خودرو هیچ گاه تولیدات خود را متوقفنخواهند کرد  و با جمع آوری پیشرفت ها تولیدات خود را بیشتر میکنند  در این چراغ ها میتواند بهبود نور را به وضوح ببینید .آنها  برای آب و هوای نامناسب و رانندگی در شبمناسب هستند و بسیار کارآمد میباشند شما میتوانیدبا استفاده از سایت ما آن ها را برای خودرو خود خریداری نمایید .

 
http://www.khodroid.com/چراغ-آفرود
 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
آهک سود مایع سود پرک اسید هیومیک بنتونیت سولفات آلومینیوم کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت مشاوره خانواده