1
2
3
گاراژ من
خودروهای انتخابی 0
نمایش
اضافه کردن
جدید
قطعات فابریک / قطعات اسپورت
چراغ

دسته بندی ها

چراغ های خودرو دارای چندین دسته هستند که از جمله آن ها چراغ اسپورتی خودرو میباشد یکی از دلایلی که میتوان از چراغها بر روی خودرو استفاده کرد دید بیشتر در زمان رانندگی میباشد نبودن چراغ به شما اجازه دید در تاریکی را نمیدهد بنابراین باید چراغ ها را بر روی خودرو خود داشته باشید چراغ جلو  نیز یکی از انواع چراغ ها میباشد که میتواند زبیایی خودرو شما را نیز چنیدین برابر کند . چراغ عقب امروزه دارای کیفیت و تکنولوژی بالایی هستند و همچنین چراغ اسپورتی خودرو دارای لبه های طراحی شده میباشند چراغ های عقبی و جلویی خودرو هر دو دارای کیفیت نور بالایی هستند برخی از آن ها دارای پرتو های ال ای دی میباشند پس در نتیجه میتوان گفت چراغ بخشی از یک وسیله نقلیه به شمار می اید . که رنگ  و روشنایی ان برای خودرو و راننده  حتی افراد دیگر بسیار دارای اهمیت میباشد .

نگاهی به لحظه به مطالعه کردن مجموعه ای از محصولات نورپردازی خودرو ما را در ارائه و شما به سرعت خواهید دید که ما پهلو به پهلو از آخرین پیشرفت در روشنایی است. این که آیا شما فقط می خواهم جایگزینی لامپ خودکار یا چراغ دم جایگزین، و یا می خواهید برای ارتقاء به لامپ های LED روشن و وسایل نور سفارشی، ما آنچه که شما دنبال آن هستید. علاوه بر این ما و راه های که در آن شما می توانید روشنایی وسیله نقلیه خود را تقویت برای افزایش نور و نور و اضافه کردن سبک سفارشی، از جمله چراغ جهت روشنایی در روز (DRLs)، چراغ مه، "چشم فرشته" چراغ هاله، صوفس (جاده) چراغ و نور پرتوهای، به رهبری نور بریان، و چراغ های ماشین سفارشی چراغ برای tailgates، چاه چرخ، خاک انداز هود، آینه، و در زیر خودرو.

چراغهای جلو ماشین روشن و چراغ دم برای رانندگی ایمنی لازم هستند، اما سن، سایش از بقایای موجود در هوا، اثرات و اشعه UV می تواند عوارض خود را، ترک آنها را کم و آسیب دیده. چراغهای جلو خودرو جایگزین ما و چراغ دم دیدار با تمام موتور استاندارد ایمنی خودرو DOT و فدرال و از هر لحاظ به جز قیمت یکسان به تجهیزات اصلی می باشد. اما به جای فقط جایگزینی آن چراغ، چرا این فرصت را برای ارتقاء روشنایی وسیله نقلیه خود را و ظاهر استفاده نمی کند. ما پرتو پروژکتور، یورو، هاله، U-نوار و چراغ های جلوی LED در سبک هرگز توسط کارخانه و فیبر نوری، یورو، چراغ دم سیاه و سفید و LED و چراغ ترمز 3 که ماشین یا کامیون شما، بیشتر آشکار می شود که تصور می کرد.

نصب چراغ های اضافی نیز راه دیگری برای وسیله نقلیه خود را بیشتر قابل رویت و قادر به دیدن در تاریکی و آب و هوای نامساعد بهتر است. DRLs ثابت شده است به وسایل نقلیه، بیشتر آشکار، کاهش برخورد، و چراغ مه کاهش تابش خیره کننده و کمک به شما در جاده دیدن پیش هنگام رانندگی در مه غلیظ. اما ممکن است جای دیگری که افزایش روشنایی و دید از در دنباله مهم تر است وجود دارد. هالوژن، چراغ زنون و LED خارج از جاده چراغ در طیف وسیعی از الگوهای پرتو از جمله پرتوهای رانندگی، پرتوهای نقطه، و پرتوهای سیل بنابراین شما نور دقیقا جایی که مورد نیاز قرار داده و جلوگیری از کنده درخت، تخته سنگ، و موانع دیگر آمده است.

اما شما لازم نیست برای خرید کل یک لامپ برای ارتقاء روشنایی خود را. علاوه بر سهام ما از لامپ خودرو جایگزین استاندارد برای هر نوع نور از جمله HID، یا چراغهای جلو زنون، ما نیز می تواند روشنایی لامپ های که موجود خود را بهبود دهد. ما لامپ هالوژن هستند که 50٪ روشن تر و به شما اجازه دیدن تا 40٪ بیشتر از لامپ های OE و لامپ های LED برای هر برنامه. چراغ های خودکار LED کارآمد تر و آخرین بسیار طولانی تر از چراغ لامپ های رشته ای و ارائه دید بهتر. انتخاب ما شامل چراغ های داخلی خودرو در طیف وسیعی از رنگ. سیگنال، پارکینگ، و لامپ دم، و LED کیت تبدیل لامپ های چراغ جلو.

چراغ های LED همچنین می توانید لوازم جانبی یک ظاهر طراحی شده نهایی شود. مرتب در آسان برای نصب نوار، می توان آنها را برای اهداف عملی مانند DRLs استفاده می شود، به نوبه خود سیگنال و متوقف کردن چراغ، اما آنها واقعا درخشش زمانی که استفاده به برجسته وسیله نقلیه خود را داخلی و خارجی، ارائه یک اثر سفارشی به عنوان مشخص به عنوان هر اسپویلر و یا تر و تمیز کروم است. را انتخاب کنید از چراغ که اسکن به جلو و عقب برای یک "شب سوار" اثر، کیت زیر که می توانید رنگ، بارق، تغییر و نبض را با موسیقی، و خیلی بیشتر
www.khodroid.com/چراغ-خودرو

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر

Copyright (c)2016 KHODROID.com.All rights reserved

اتاق تمیز تم تولد ترجمه تخصصی نقشه برداری سایت ترجمه ترجمه مقاله آهک قیمت لباسشویی اسنوا خرید لیزر الکسانداریت اسید هیومیک پرینت سه بعدی دندانپزشک کودکان خرید کتاب درسی اسباب بازی کودک دیاگ دستگاه تصفیه آب وازلین آپارتمان مبله آتلیه کودک سود پرک سود مایع سود مایع کربنات کلسیم سولفات آلومینیوم لوستر مدرن دستگاه چاپ بنر پودر سنگ دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان تعمیرات صندلی اداری مشاوره خانواده مشاوره خانواده