• images
درب ، انواع درب ، درب  فاریکی ،  doors

درب ، انواع درب ، درب فاریکی ، doors

auto body parts doors

برندهای ویژه

درب doors یکی از نقاط قوت لوازم یدکی خودرو طراحی زیبای  درب خودرو بوده است نونه های تولید شده بیانگر این موضوع می باشد ، فرم و شکل قطعات بدنه خودرو  با طراحی های قدیم آن فرق دارد البته اصالت را به خوبی حفظ کرده است ولی اصیل بودن آن سبب نمی گردد که چهره آن تغییر نکند و تحولی در آن صورت نگیرد ، طراحی لوازم یدکی خودرو تغییرات اساسی را به خود دیده است و فرم کلی آن تغییر کرده است ، ظاهری خشن و شاید بهتر است بگوییم نمایی تهاجمی را به خود گرفته است و برای بسیاری از مشتریان و علی الخصوص جوانان این مسئله بسیار مهم است و جلب توجه برای آنان کرده است ، امروزه جوانان از خودرو هایی استفاده می کنند که بتوانند با آنها خود را به رخ همگان بکشانند و جلب توجه کنند پویایی زبان طراحی این روزهای لوازم یدکی نیز نمود یافته است و تحولاتی را شاهد بوده ایم ، تقارن در این قطعه یاد آور حفظ اصالت در این کالا می باشد ، نمای اسپرت گونه لوازم یدکی خودرو چهره جذابی را برای بیننده القا می کند و قدرت بیشتری را در نمای خودرو نشان می دهد .

 
 

 
درب  خودروdoors car  یکی از وسایلی می باشد که در خودرو بیشتراز دیگر قطعات مورد استفاده قرار میگیرد . در خودرو روزانه چندین بار درب های خودرو باز و بسته می شود.شما در این سایت می توانید انواع پنل درب و لوازم را مشاهد و خرید نمایید . همچنین برای حفظ امنیت خودروی خود باید از قفل های مطمین استفاده کنید . بنابراین قفل درب نقش مهمی در امنیت خودروی شما دارد . معمولاقفل ها پایین دستگیره درب قرار دارند . هنگام نصب این قطعه باید دقت بالایی داشته باشید . درب ها و قفل های خودرو باید از بهترین نوع ساخته شده باشند و هر کدام از کیفیت مطلوب برخوردارباشند. زیرا از دسته از قطعات بدنه ی خودرو علاوه بر زیبایی نقش مهم و اساسی در امنیت خودرو هم در برابر سارقین و هم در هنگام تصادفات و مانع شدن از رسیذن اسیب جدی به خودرو و راننده و سرنشینان دارد .
 
 
بازگرداندن ظاهر وسیله نقلیه خود را با درب حق بیمه و قطعات در CARiD فروخته می شود و آماده را به خانه غنائم. البته، کیفیت و مناسب و پایان کمتر مهم هستند وقتی که خرید یک درب برای حمل و نقل روزمره خود را. اگر شمامثل اکثر مردم این روزها، شما صرف مقدار زیادی از زمان در حال اجرا کارهای، رفت و آمد، خرید، و در نظر گرفتن بچه ها به تمرین فوتبال، و این بدان معناست که بسیاری از دهانه درب و بسته شدن. اگر درب در برخورد آسیب دیده،جایگزینی با کیفیت برای حفظ غرور و افتخار از مالکیت و ارزش فروش مجدد حیاتی است. چه کسی می داند که چه نوع از زنگ یاآسیب پنهان کمین در درب استفاده می شود؟ یکی از درهای جایگزینی حق بیمه کیفیت ما را در قفسه های دیجیتال ما جمع آوری خواهد اتومبیل، کامیون خود را، و یا SUV مانند جدید در مراتب کمتر از price.As فروشنده ما در ابتدا گفت، درب باید بیشتر از پانل های بسیار می شود.
 
 
آنها باید به عنوان آنها نگاه می کنند. مطمئن شوید درب خود را باز کردن، بستن و محکم نگاه داشتن مثل یک طاق، ما باید لولا کیفیت، دستگیره درب، اعتصاب و دسته. ما همچنین ارائه مهر و موم درب قابل اعتماد برای جلوگیری از عناصر خارج مانند باران، شن و ماسه، و باد از ورود وسیله نقلیه خود را. تنظیم کننده های پنجره ما، درب های آهنی شیشه ای، درب شیشه ای، و موتور / سوئیچ ها و یا دسته لنگ عملیات پنجره های بدون درز ارائه کرده است. برای به پایان رساندن لمسی به درهای خود را ما ارائه می دهیم پانل های درب، دستگیره درب، دستگیره قفل و دستگیره لنگ که از بهترین   مواد ساخته شده و از ویژگی های بهترین پایان برای یک ظاهر بی عیب و نقص.
 

svg