1
2
3
چراغ خطر عقب مزدا 323


اگر چراغ عقب tail lights خودرو شما کم رنگ شده است و یا آسیب دیده و ترک خورده است شما باید خطر عقب خودرو خود را تعویض  کنید . این لوازم یدکی خودرو میتوانند جایگزین شوند و این یکی از بهتریم مزایابرای آ ن هاست . این چراغ عقب خودرو باید دارای عملکردی مناسبو درست باشند . این خطر عقب با استاندارد و کیفیت کارخانه های سازنده خود تولید شده اند . قیمت این قطعاتپایین بوده و بسیار مناسب است نصب و راه اندازی ساده ای دارد و با تمامی استاندارد ها قابل استفاده در بزرگراه ها میباشد .

 
این چراغ های به عنوان Altezza شناخته شده اند و یک سبک نور توسط کروم و یا بستر سیاه و سفید با لنز فردی قرمز، روشن، یا زرد و یا لامپ های تحت یک لنز بیرونی روشن و یا دودی درآن ها قرار گرفته است . این چراغ در رنگ های متعدد، رنگ، و لامپ / ترتیبات لنز میباشند . گزینه ها برای منبع نور شامل لامپ های معمولی رشته ای، چراغ های LED، و کابل فیبر نوری.لامپ های رشته ای ارزان قیمت هستند . اما بیشتر از چراغ های LED استفاده میشود .


 
چراغ های LED از پیشرفته ترین روشنایی میباشند  و در اندازه هایی مناسب و جمع و جور تولید شده اند . طراحان سبک های جالب و بسیاری از آن ها را تولید کرده اند . آنها با متوسططول عمر 50،000-75،000 ساعت بسیار با دوام هستند . نوری که  تولید می کنند بسیار روشن و پاک، بسیار جذاب تر از نور لامپ های رشته است . و حتی حدود 200 میلی ثانیه سریع تراز لامپ های رشته ای هستند . آنها برای  استفاده نور ترمز مناسب هستند . بسیار از چراغ های سفارشی از ویژگی های ال ای دی زوج با تکنولوژی فیبر نوری تشکیل شده اند .برای سفارشی کردن چراغ در یک خودرو که دارای رنگ تیره است میتوانید چراغ های سیاه و سفید و دودی را انتخاب نمایید ما چراغ سیاه و سفید، و چراغ های با لنز دودی را برای شما قرار داده ایم علاوه بر این از جدیدترین وسایل روشنایی میتوان لامپ های رشته ای و لامپ های LED فوق العاده روشن برای چراغ عقب، توقف / چراغ ترمز نام برد .
 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر تعمیر یخچال سامسونگ دیوار سبز دریچه کولر روف گاردن خرید گوسفند زنده در تهران دستگاه تصفیه آب پنجره upvc قفل دیجیتال قفل هوشمند قفل کارتی قفل دیجیتال کناف پروفیل آلومینیوم