1
2
3
چراغ آفرود پورشه باکستر 2009

 
چراغ آفرودoff road lights  50000 ساعت بیشتر برای شما کار خواهند کرد و دارای نوری پر رنگ میباشند  آنها تحت تاثیر شوک و ارتعاش هستند آنها به خصوص برای استفاده خارج از جاده مناسب هستند .این لوازم یدکی خودرو بسیارکم مصرفمیباشند . بنابراین شما می توانید به عنوان بسیاری از چراغ ها از این قطعات خودرو استفاده نمایید . این لوازم جانبی خودرو دارای گروه بندیمیباشند و انواع مختلفی دارند . همچنین دارای روشنایی قدرتمند وکنترل پرتو دقیق هستند این لامپ ها کمک بسیاری به سیستم الکتریکی خودرو شما خواهند کرد و بسیار پر کاربرد میباشند .
ما برای شما یک انتخاب از انواع لامپ با درجات مختلف روشنایی را قرار داده ایم لامپ های هالوژن کارآمد تر از لامپ های رشته ای استاندارد و بسیار روشن تر هستند ما چراغ هالوژنبا لامپ  55W-130W در درجه حرارت رنگ کهربابه رنگ سفید روشن و  آبی را قرار داده ایم . چراغ های زنون کم مصرف تر از چراغ های هالوژن میباشند و نور بسیاری را تولید میکنندآن ها اغلب تابع با نور روز میباشند چراغ زنون هیچ رشته شکننده ندارند و تحت تاثیر ارتعاش هستندیک قوس بین 2 سیم داخل لامپ است که به احتراق گاز زنون کمک میکند .


جاده ها ممکن است در زمان رانندگی شما تاریک باشند . چراغ هایی که در این سایت قرار داده ایم همگی تست شده اند و این تست عبارت است از درجه حرارت شدید، اسپری آب، و آزمایش ارتعاش .این چراغ ها در اندازه های مختلفاز مکعب های جمع و جور که به دهانه سپر متصل میشوند تولید شده اند . ما برای شما انتخاب گسترده ای از گزینه های نصب از جمله نور پرتوهای را قرارداده ایم تولید کنندگان قطعات خودرو هیچ گاه تولیدات خود را متوقفنخواهند کرد  و با جمع آوری پیشرفت ها تولیدات خود را بیشتر میکنند  در این چراغ ها میتواند بهبود نور را به وضوح ببینید .آنها  برای آب و هوای نامناسب و رانندگی در شبمناسب هستند و بسیار کارآمد میباشند شما میتوانیدبا استفاده از سایت ما آن ها را برای خودرو خود خریداری نمایید .

 
 

10 درصد تخفیف برای عضویت در خبر نامه جزئیات بیشتر
سود پرک کربنات کلسیم وازلین نایلون حبابدار نایلون شیرینگ ساندویچ پانل ماموت پوشش های ضد حریق اجاره کلایمر دستگاه چاپ بنر