• images
ابزار بادی و کمپرسور ، Air Tools & Compressors

ابزار بادی و کمپرسور ، Air Tools & Compressors

ابزار آلات ابزار بادی و کمپرسور

انتخاب خودرو

ابزار بادی و کمپرسور تویوتا

ابزار بادی و کمپرسور لکسوس

ابزار بادی و کمپرسور بنز

ابزار بادی و کمپرسور بی ام و

ابزار بادی و کمپرسور پورشه

ابزار بادی و کمپرسور هیوندای

ابزار بادی و کمپرسور کیا

ابزار بادی و کمپرسور هوندا

ابزار بادی و کمپرسور نیسان

ابزار بادی و کمپرسور مزدا

ابزار بادی و کمپرسور ولوو

ابزار بادی و کمپرسور آلفارومئو

ابزار بادی و کمپرسور پژو

ابزار بادی و کمپرسور سیتروئن

ابزار بادی و کمپرسور آئودی

ابزار بادی و کمپرسور مازراتی

ابزار بادی و کمپرسور رنو

ابزار بادی و کمپرسور میتسوبیشی

ابزار بادی و کمپرسور سوزوکی

ابزار بادی و کمپرسور فولکس

ابزار بادی و کمپرسور لامبورگینی

ابزار بادی و کمپرسور مک لارن

ابزار بادی و کمپرسور مینی

ابزار بادی و کمپرسور لوتوس

ابزار بادی و کمپرسور جگوار

ابزار بادی و کمپرسور جیپ

ابزار بادی و کمپرسور سوبارو

ابزار بادی و کمپرسور دی اس

ابزار بادی و کمپرسور لیفان

ابزار بادی و کمپرسور جک

ابزار بادی و کمپرسور ام وی ام

ابزار بادی و کمپرسور چری

ابزار بادی و کمپرسور سانگ یانگ

ابزار بادی و کمپرسور ام جی

ابزار بادی و کمپرسور گریت وال

ابزار بادی و کمپرسور بسترن

ابزار بادی و کمپرسور چانگان

ابزار بادی و کمپرسور بی وای دی

ابزار بادی و کمپرسور هایما

ابزار بادی و کمپرسور دانگ فنگ

ابزار بادی و کمپرسور بایک

ابزار بادی و کمپرسور بیسو

ابزار بادی و کمپرسور برلیانس

ابزار بادی و کمپرسور جیلی

ابزار بادی و کمپرسور بورگوارد

ابزار بادی و کمپرسور لندویند

ابزار بادی و کمپرسور زوتی

ابزار بادی و کمپرسور دامای

ابزار بادی و کمپرسور کوپا

دسته بندی ها

ابزار بادی  Air Tools & Compressors شامل تمامی ابزار و وسایل بادی که مربوط به خودرو می باشد .از جمله این وسایل می توان به کمپرسور هوا و ایربراش برای رنگ خودرو ،دریل بادی ،سیلنگ بادی ،کاتر بادی ، آچار بکس بادی اشاره کرد .شاید شما به عنوان یک راننده به این ابزار به عنوان ابزار ضروری و اصلی نیاز نداشته باشید اما اگر در کار تعمیر خودرو و نقاشی و رنگ خودرو هستید حتما به این ابزار نیازمند هستید اگر کار خود را به تازگی شروع کردید و نیاز به خریداری ابزار دارید یا ابزار شما دچار مشکل شده است می توانید همینجا ثبت سفارش کنید .تنها نکته ای که باید گوشزد کنم که تمام محصولات با گارانتی و کیفیت بالا ارائه میشود شما می توانید و هیچ گونه شک و تردیدی در آن راه ندارد با ما در تماس باشید و هر سوالی که به ذهنتان رسید با خیالی آسوده از ما بپرسید ما شما را راهنمایی می کنیم.

داشتن یک تهویه مطبوع از هوای فشرده در دست شما اجازه می دهد تا چیزهای زیادی را انجام دهید که در غیر این صورت غیرممکن یا وقت گیر باشد. این هواپیما به سرعت از بین بردن آجیل ها، خنک کردن گرد و غبار و آلودگی پس از شستشو یا سنگ زنی، و یا تورم تایر ها و تجهیزات تفریحی، هوای فشرده را ایجاد می کند. اگر شما برای مزایای هوای فشرده آماده هستید، ما کمپرسورها، خطوط، اتصالات و ابزارهایی برای تعمیر آسان خودرو و بسیاری از کارهای دیگر را ساده تر می کنیم کمپرسورها با موتورهای الکتریکی یا گاز قابل انعطاف هستند، در محدوده ظرفیت، با مخازن عمودی یا افقی. کمپرسور عمودی معمولا برای نصب ثابت طراحی شده است، در حالی که کمپرسورهای افقی در مدل های ثابت و قابل حمل آمده اند. بسیاری از کمپرسورها "بدون روغن" هستند به این معنی که آنها از قبل روانکاری می شوند. هیچ سطح روغن برای بررسی وجود ندارد و یا روغن به طور دوره ای تغییر می کند، به این معنی نگهداری کمتر برای شما.همراه با کمپرسور، خطوط هوایی، اتصالات و اتصالات را برای اتصال ابزار هوا به منبع نیاز خواهید داشت.

ما دارای خطوط پیچیده ای است که برای استفاده از نیمکت مناسب است و همچنین طول شلنگ تا 100 فوت است. حلقه های شلنگ جمع شده ما اجازه می دهد تا فقط طول شلنگ مورد نیاز را تغذیه کنید. رطوبت می تواند ابزارهای هوا را تخریب و کارهای رنگ را خراب کند، بنابراین ما فیلتر / تنظیم کننده ها را برای حذف آب و خاک و فشار ایجاد می کنیم. ما برای انتخاب وسیله ای از اسلحه های ضربه ای برای تمیز کردن کربوراتور و مسدود کردن بلوک های موتور و جلوگیری از انبساط پس از شیبداری و آسیاب کردن، و همچنین باد کننده ها برای لاستیک ها و تجهیزات ورزشی پیشنهاد می کنیم.ابزار هوا معمولا قدرتمندتر از همتایان الکتریکی و باتری آنها است و استفاده از مدل های الکتریکی در شرایط مرطوب امن تر است. قابل تشخیص ترین ابزار هوا ممکن است آچار ضربه، انتخاب تکنسین های خودرو در همه جا برای از بین بردن مهره ها و پیچ و مهره های زنگ زده. آچار ضربه ای، در دسترس در حداکثر 1 "درایو، نیرو را برای برداشتن اتصالات در سخت برای رسیدن به مکان هایی که اهرم لازم برای حذف دستی غیر ممکن است،

فراهم می کند. گیره های هوا یکی دیگر از تکنسین های مورد علاقه هستند زیرا آنها اتصال ها را سریع تر و سریع تر انجام می دهند تا بتوانند یک چرخ گردان دست را برداشته شوند.دریل، جرندرس، سندرز و لهستانی نیز در دسترس هستند. جرندرها برای حمل و نقل و دور ریختن عالی هستند، در حالی که سندرز و له کننده ها برای آماده سازی سطح و اتمام کار در بدن کار می کنند. چکش های هوا با دسته بندی های مختلف برش و رانندگی امکان پذیر است که آنها را قادر به جدا کردن مفاصل توپ، جدا کردن لوله های اگزوز زنگ زده، و رانندگی از پین ها و پیچ و مهره های کشف شده است. ابزار برش هوا یک ابزار مفید برای مجموعه ابزار است. چرخ ها را می توان برای کاهش لوله های خروجی و کوتاه کردن پیچ و مهره ها استفاده کرد، در حالی که دستگاه های نیبلر هوا، قیچی و ابزار پانچ و فلنج ایده آل برای تعمیر بدنه خودرو هستند.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید