• images
ابزار برقی ، قیمت ابزار برقی ، Power Tools

ابزار برقی ، قیمت ابزار برقی ، Power Tools

ابزار آلات ابزار برقی

      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)
ابزار برقی Power Tools  که شامل انواع  دریل و همچنین ابزار شارژی خودرو می شود که در کار تعمیرات و تعویض لوازم خودرو به آن ها نیاز دارید .در مواردی همچون جا به جا کردن چرخ پنچر خودرو نیاز به دریل مخصوص پیچ رینگ دارید و یا در هنگام متصل کردن سپر جلو و یا سپر عقب خودرو نیاز به دریل سوراخ کن برای ایجاد حفره و قرار دادن پیچ و مهره برای اتصال نیاز دارید .بعضی از این لوازم به صورت شارژی عمل می کنند و مسلما دارای قیمت بالایی هستند اما دیگر ابزارآلات و ابزار برقی دارای دو سیم برق اتصال به پریز و همچنین مبدل فندکی خودرو می باشند ک هاین امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در صورت ممکن اگر در گاراژ خود بودید از برق شهری و اگر در راه بودید لز برق خودرو و باتری خودرو استفاده کنید .ما تمام راه ها را برای شما ممکن ساختیم .پس ما را همراهی کنید و به دیگران نیز ما را معرفی کنید .

ابزارهای برقی ، نیرو و سرعت را برای انجام کارهایی که امکان پذیر نیست و یا برای دستیابی به کاری بیش از حد طول می کشد، فراهم می کنند. این که آیا شما نیاز به حفاری، حفاری پیچ، پیچ و مهره، برش چوب، یا متل و یا فلز لهستانی، ما ابزار قدرت است که کار انجام خواهد شد، بسیاری با آزادی بدون باتری باتری. ما همچنین لوازم جانبی داریم که ابزار قدرتمندی شما را مانند بیت های مته و باتری های جایگزین موثر می کند.روزهایی بود که ابزارهای الکتریکی بی سیم فقط برای کار کم نور بود. درایورهای بی سیم، اره و آچار ضربه ای در حال حاضر با باتری های باتری لیتیوم یون 20 ولت ارائه می شود که سرعت و قدرت طولانی مدت را ارائه می دهند.

و بیشتر با 2 باتری و یک شارژر سریع عمل است، بنابراین شما می توانید کار را ادامه دهید. ما درایورهای بی سیم و رانندگان برای کار و استفاده از خانه و آچار ضربه ای بدون سیم ارائه می دهیم که می تواند کار سریع تعمیر خودکار و سایر مشاغل را انجام دهد.انتخاب ما از ابزار قدرت الکتریکی و برند نمی تواند با هر مرکز خانه هماهنگ باشد. قفسه های دیجیتال ما را از راحتی خانه و یا دفتر خود مرور کنید. انجام برخی از تغییرات خانه ما دارای دریل ها و هر گونه دیدی، از جمله اره های دیجیتال، اره های خرد شده و اره های مجاور. آیا ماشین شما به نظر می رسد که توسط یک طرفدار مشخص شده است؟ واشر / جرقه زنی مدار الکتریکی به دست دستیابی نمی کند. جرندرس ابزارهای ارزشمند برای شکل گیری و شکل دادن به فلز یا چوب هستند و ما هر دو مدل دستی و نیمکت را ارائه می دهیم که برای پروژه های خانه، صنایع دستی و استفاده از خودرو مفید است.


البته، ابزار فوق ذکر شده تنها ستاره در جهان ابزار قدرت الکتریکی نیست، و انتخاب ما نشان دهنده تنوع زیادی از سایر ابزار قدرت است که در دسترس هستند. تمیز کردن در اطراف خانه، در مغازه یا گاراژ یا در حیاط ضروری در حال وقوع است و ما دارای واحدی برای وظیفه ساده تر کردن کار، از جمله واکنش های بی سیم و واحدهای خنک کننده خنک کننده و دمنده / جاروبرقی است. هنگامی که سوراخ سوراخ باید دقیقا قرار گیرد و زاویه دار باشد، هیچ دلیلی بر این که دقت را می توان با یک پرس مته بدست آورد، شکست می خورد. ما هر دو مدل کف و نیمکت را با موتورهای قدرتمند، سرعت های متعدد و جداول قابل تنظیم داریم.

svg