• images
ابزار خودرو ، قیمت ابزار خودرو ، Automotive Tools

ابزار خودرو ، قیمت ابزار خودرو ، Automotive Tools

ابزار آلات ابزار خودرو

انتخاب خودرو

ابزار خودرو تویوتا

ابزار خودرو لکسوس

ابزار خودرو بنز

ابزار خودرو بی ام و

ابزار خودرو پورشه

ابزار خودرو هیوندای

ابزار خودرو کیا

ابزار خودرو هوندا

ابزار خودرو نیسان

ابزار خودرو مزدا

ابزار خودرو ولوو

ابزار خودرو آلفارومئو

ابزار خودرو پژو

ابزار خودرو سیتروئن

ابزار خودرو آئودی

ابزار خودرو مازراتی

ابزار خودرو رنو

ابزار خودرو میتسوبیشی

ابزار خودرو سوزوکی

ابزار خودرو فولکس

ابزار خودرو لامبورگینی

ابزار خودرو مک لارن

ابزار خودرو مینی

ابزار خودرو لوتوس

ابزار خودرو جگوار

ابزار خودرو جیپ

ابزار خودرو سوبارو

ابزار خودرو دی اس

ابزار خودرو لیفان

ابزار خودرو جک

ابزار خودرو ام وی ام

ابزار خودرو چری

ابزار خودرو سانگ یانگ

ابزار خودرو ام جی

ابزار خودرو گریت وال

ابزار خودرو بسترن

ابزار خودرو چانگان

ابزار خودرو بی وای دی

ابزار خودرو هایما

ابزار خودرو دانگ فنگ

ابزار خودرو بایک

ابزار خودرو بیسو

ابزار خودرو برلیانس

ابزار خودرو جیلی

ابزار خودرو بورگوارد

ابزار خودرو لندویند

ابزار خودرو زوتی

ابزار خودرو دامای

ابزار خودرو کوپا

دسته بندی ها

Automotive Tools  شامل تمامی ابزار و وسائلی می شود که شما برای خودرو نیازمند هستید لوازمی همچون جک خودرو و میله هندلینگ جک می باشد شما می توانید تمامی ابزار سرویس خودرو را در همینجا بیابید. اینکه شما همیشه در هنگام رانندگی و یا سپردن خودرو خود به دست دوستان یا آشنایان و یا حتی به دست فرزندان و همسر خود لازم است که تمام لوازم سرویس خودرو تکمیل باشد تا با خیالی آسوده در خیابان های شهر و جاده های بین شهری تردد کنید و به یاد داشته باشید که در جایی که ممکن است خودرو شما دچار مشکل شود شاید هیچ تعمیر گاه و یا گاراژی موجود نباشد و حتی هیچ خودرویی عبور نکند در این صورت است که حتما شما دچار مشکل می شوید .پس سعی کنید که همیشه با تجهیزات کامل از خانه خارج شوید گاهی نداشتن یک ابزار ساده کار را برای شما دشوار می کند و خود حتی می تواند به سایر قطعات خودرو آسیب برساند .
 
مجموعه ای از ابزارهای دستی ضروری برای تعمیر خودرو است، اما سرویس های بسیاری از سیستم ها نیاز به ابزار خاصی دارد. بعضی ها به سادگی به عنوان یک جک و جک مخالف برای افزایش و ایمن حمایت از وسیله نقلیه هستند، اما دیگران، مانند تست های الکترونیکی، بسیار پیچیده تر و ضروری برای تشخیص کنترل کامپیوتر و سیستم های الکتریکی هستند. اما مهم نیست که سیستم شما کار می کند، ما باید ابزارهایی که برای تعمیر موفق نیاز دارید.تشخیص و تعمیر یک موتور نیاز به ابزارهای خاصی دارد. آزمایشکنندگان فشرده سازی و سنسورهای خلاء به شما کمک می کنند که سلامت موتور را تعیین کنید، در حالی که حلزون، کمپرسورهای سوپاپ بهار و نصب کننده های حلقه پیستون در هنگام بازسازی موتور مورد نیاز است. 
قطعات در بسیاری از وسایل نقلیه نیاز به ابزار خاصی برای نصب و حذف دارند، بنابراین اگر شما نیاز به یک آچار پمپ آب برای یک وسیله نقلیه GM یا یک ابزار قطع سوخت برای نیسان، ما آنچه را که شما نیاز دارید.ترمزها یکی از سیستم های معمول خدمات هستند و ابزارهای مناسب کار درستی انجام می دهند. از اسپری های پد ساده و دنده های ترمز بهار برای پد دیسک و تعویض کفش ترمز استفاده می شود، برای ابزارهای جرقه زنی برای جایگزینی ترمز خط، ما ابزارهایی از قبیل جرقه های فشار برای خلاص شدن از هوا از سیستم را داریم. و پیش بروید و به آن دسته توپ و یا کنترل بازو بوش کار جایگزین رسیدگی کنید. انتخاب بزرگ ما از ابزار تعلیق باعث می شود این و سایر کارهای تعمیر آسان شود. در حالی که شما در آن هستید، تعلیق را روغن کرده و روغن موتور خود را تغییر دهید.
از روغنهای گریس تا آچار فیلتر روغن، ما ابزارهای تغییر روغن را داریم.اطمینان حاصل کنید که موتور شما خنک است و همچنان خنک می شود. شما می توانید سیستم خنک کننده خود را آزمایش کنید، تست خنک کننده را تغییر دهید و رادیاتور و شیلنگ را جایگزین کنید، با انتخاب ابزار تعمیر سیستم خنک کننده ما. اگر شما A / C سیستم هوا دمیدن هوای سرد نیست، فشار سیستم را با یک سنجنده چند منظوره از انتخاب ما از ابزار A / C بررسی کنید. اگر یک مشکل وجود دارد، ما باید آشکارسازهای نشت، ابزار قطع سریع و بیشتر برای تعمیر. و شما می توانید سلامت باتری خود را چک کنید، شارژ آن را، و یا پرش شروع ماشین خود را اگر آن را کاملا با ابزار از انتخاب ما از شارژر باتری و پرش شروع است.داشتن شانه مناسب می تواند اغلب تفاوت بین یک شغل معمول و آسیب گران قیمت باشد. ما دارنده کشنده هایی هستیم که در بلند مدت از جمله پول 2 و 3، جمع کننده های ویژه برای رول های پمپ فرمان پدال، اسلحه های اسب بخار، فرمان های چرخ و غیره صرفه جویی خواهد کرد. بعضی از تجهیزات فروشگاه می توانند در حین تعمیر تعمیرات ارزشمندی را ارائه دهند، مثل کارهایی که در هنگام بریدن یا حفاری انجام می شود و یا بعد از چسباندن به عنوان گیره استفاده شود. کورپورها و صندلی های فروشگاه دسترسی آسان تر و راحت تر به وسیله وسیله نقلیه و جلوگیری از آسیب به پشت و زانو می کنند.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید