• images
ابزار دستی ، قیمت ابزار دستی ، Hand Tools

ابزار دستی ، قیمت ابزار دستی ، Hand Tools

ابزار آلات ابزار دستی

انتخاب خودرو

ابزار دستی تویوتا

ابزار دستی لکسوس

ابزار دستی بنز

ابزار دستی بی ام و

ابزار دستی پورشه

ابزار دستی هیوندای

ابزار دستی کیا

ابزار دستی هوندا

ابزار دستی نیسان

ابزار دستی مزدا

ابزار دستی ولوو

ابزار دستی آلفارومئو

ابزار دستی پژو

ابزار دستی سیتروئن

ابزار دستی آئودی

ابزار دستی مازراتی

ابزار دستی رنو

ابزار دستی میتسوبیشی

ابزار دستی سوزوکی

ابزار دستی فولکس

ابزار دستی لامبورگینی

ابزار دستی مک لارن

ابزار دستی مینی

ابزار دستی لوتوس

ابزار دستی جگوار

ابزار دستی جیپ

ابزار دستی سوبارو

ابزار دستی دی اس

ابزار دستی لیفان

ابزار دستی جک

ابزار دستی ام وی ام

ابزار دستی چری

ابزار دستی سانگ یانگ

ابزار دستی ام جی

ابزار دستی گریت وال

ابزار دستی بسترن

ابزار دستی چانگان

ابزار دستی بی وای دی

ابزار دستی هایما

ابزار دستی دانگ فنگ

ابزار دستی بایک

ابزار دستی بیسو

ابزار دستی برلیانس

ابزار دستی جیلی

ابزار دستی بورگوارد

ابزار دستی لندویند

ابزار دستی زوتی

ابزار دستی دامای

ابزار دستی کوپا

دسته بندی ها

Hand Tools  که شامل آچار ، انبردست ،پیچ گوشتی ، فازمتر ،سیم چین ، چکش ،آچار فرانسه و غیره...می باشد اگر شما اهل کار فنی باشید می دانید که از معمولی ترین لوازم مورد نیاز در خودرو ای است که آنها را نام بردیم .این ابزار نیاز 100 درصدی آنها در خودرو احساس می شود .شما برای باز کردن یک پیچ ساده و یا تعویض لاستیک و سایر لوازم به این ابزارآلات نیازمندید.حتی اگر با کار خودرو و مسائل فنی آشناییت ندارید و یا شما یک خانم هستید باز هم به شما پیشنهاد می کنم که حتما این وسائل را در صندوق عقب خودرو خود نگه داری کنید .همانطور که سایت ما را مشاهده می کنید این سایت به طور کامل و جامع به ارائه انواع ابزار آلات از جمله ابزار برقی ، ،ابزار خودرو ،ابزار بادی و کمپرسور و ابزار هیدرولیک پرداخته است .برای خریداری هریک متناسب با نوع خودرو و نیاز شما می توانیم آن را به شما ارائه دهیم.
 
 
این که آیا شما چیزهای اطراف خانه را تنظیم می کنید و یا کار بر روی ماشین خود را انجام می دهید، داشتن ابزار مناسب برای کار برای موفقیت تعمیرات حیاتی است. معاونان و تکنسین های حرفه ای که زندگی خود را با استفاده از انجام می دهند، این را می دانند، به همین دلیل است که آنها همیشه به بهترین وجه اصرار دارند. انتخاب ما از ابزار دست به طور یکسان به طرفداران و DIY تجدید نظر می شود، زیرا ما تنها با ارائه بهترین ابزار های کیفیت از مارک های معتبر ترین.

همانطور که از نام آنها مشخص است، در حال اجرا است، گسترش دادن دستان شما، و نیروی، اهرم، برش یا قدرت گرفتن برای انجام کار را فراهم می کند. سوئیچ ها، سوکت ها و چرخ دنده ها برای دستکاری اتصالات، عمدتا پیچ و مهره شش گوش و آجیل است. با این حال، ما نیز دارای کلید های ویژه برای پیچ و مهره های گشتاور و حذف فیلتر های روغن، و سوکت های خاص برای سنسورهای اکسیژن، سوئیچ فشار روغن، و قفل گردان چرخ متحرک.مواد برش مانند چوب و فلز یک کار مشترک است و ابزار اشتباه یا لبه برش خسته کننده می تواند بیشتر از برش به کار برده شود. ما ابزار برش مناسب برای هر کار از جمله اره دست برای برش چوب و اره برقی برای برش فلز، برش برای برش از طریق سیم یا لوله، و چاقو و قیچی برای حک کردن از طریق کارتن، کاغذ و مواد دیگر. اجزای بسیاری مانند حلقه های ضربه محکم و ناگهانی هستند که نیاز به ابزار جذب خاصی برای دستکاری دارند و ما برای این و همچنین سایر کارها، از جمله انبساط سوزن بینی، انسداد انسداد و سیم کشی کننده ها و سیم کشی ها، داریم.اگر شما نیاز به رانندگی ناخن ها، مشت ها یا ضربه ها دارید، یا اگر قطعاتی دارید که نیاز به "متقاعد کردن" دارند، انتخاب ما از چکش ها نمی تواند ضرب و شتم باشد. ما دارای چکش های پاره پاره، چکش های توپ و منگوله ها در هر اندازه قابل تصور است.

شاسی های ما ایده آل برای برش و حکاکی چوب یا فلز هستند و می توان از مشت های ما برای راندن ناخن ها، پین ها و یا سوراخ کردن استفاده کرد. از بین بردن مواد رنگی یا واشر قدیمی با استفاده از یکی از اسکرپرو ما، که بسیاری از آنها با تیغ قابل تعویض در دسترس هستند، آسان است. و اگر شما پایان دادن به موضوعات را بر روی یک اتصال دهنده، ناامید می شود، زیرا ما مجموعه های شیر و مرگ و چیپس های موضوع را برای چیزهای درست دوباره.ابزار اندازه گیری یک نیاز قطعی است که آیا یک خانه یا یک موتور ساخته می شود و ما ابزارهایی برای اطمینان از کار دقیق خود از اندازه گیری نوارها تا میکرومترها، سنجش سنج برای تعیین شاخص ها داریم. قبل از اینکه بتوانید جدید را بسازید، گاهی اوقات شما باید پیر می شوید، و برای این که ما انتخاب بزرگی از میله های خراب کردن و نیش زدن داشته باشیم. و اگرچه بیشتر برای اهداف عمومی است، گاهی اوقات شما نیاز به یک ابزار ویژه برای این کار دارید. اگر شما در حال نصب نژاد های تحمل، تمیز کردن حلقه های پیستونی و یا جدا کردن یک فیلتر سوخت، ما ابزار های تخصصی برای این و بسیاری از وظایف بیشتر نیاز دارید.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید