• images
تجهیزات ایمنی ، Safety Equipment

تجهیزات ایمنی ، Safety Equipment

ابزار آلات تجهیزات ایمنی

انتخاب خودرو

تجهیزات ایمنی تویوتا

تجهیزات ایمنی لکسوس

تجهیزات ایمنی بنز

تجهیزات ایمنی بی ام و

تجهیزات ایمنی پورشه

تجهیزات ایمنی هیوندای

تجهیزات ایمنی کیا

تجهیزات ایمنی هوندا

تجهیزات ایمنی نیسان

تجهیزات ایمنی مزدا

تجهیزات ایمنی ولوو

تجهیزات ایمنی آلفارومئو

تجهیزات ایمنی پژو

تجهیزات ایمنی سیتروئن

تجهیزات ایمنی آئودی

تجهیزات ایمنی مازراتی

تجهیزات ایمنی رنو

تجهیزات ایمنی میتسوبیشی

تجهیزات ایمنی سوزوکی

تجهیزات ایمنی فولکس

تجهیزات ایمنی لامبورگینی

تجهیزات ایمنی مک لارن

تجهیزات ایمنی مینی

تجهیزات ایمنی لوتوس

تجهیزات ایمنی جگوار

تجهیزات ایمنی جیپ

تجهیزات ایمنی سوبارو

تجهیزات ایمنی دی اس

تجهیزات ایمنی لیفان

تجهیزات ایمنی جک

تجهیزات ایمنی ام وی ام

تجهیزات ایمنی چری

تجهیزات ایمنی سانگ یانگ

تجهیزات ایمنی ام جی

تجهیزات ایمنی گریت وال

تجهیزات ایمنی بسترن

تجهیزات ایمنی چانگان

تجهیزات ایمنی بی وای دی

تجهیزات ایمنی هایما

تجهیزات ایمنی دانگ فنگ

تجهیزات ایمنی بایک

تجهیزات ایمنی بیسو

تجهیزات ایمنی برلیانس

تجهیزات ایمنی جیلی

تجهیزات ایمنی بورگوارد

تجهیزات ایمنی لندویند

تجهیزات ایمنی زوتی

تجهیزات ایمنی دامای

تجهیزات ایمنی کوپا

دسته بندی ها

کار Safety Equipment   شامل انواع کپسول های مایع و گاز آتش نشانی ،تشخیص دهنده گاز موجود در محیط کار ، کلاه ایمنی ، هدفون محافظ گوش ، محافظ  زانو ،ماسک صورت ، عینک و دستکش ، انواع ابزار و وسایل ایمنی و راهداری می باشد . برای سلامت حال شما ساخته شده است .پس با رعایت نکات ایمنی که استفاده از عینک حین جوش کاری ،تراشکاری ،رنگکاری  استفاده از کلاه در محل های خطرناک ، استفاده از دستکش هنگام کار با لوازم تیز و برنده  از واجبات می باشد .برای تهیه این لوازم که بهتر است حتما از با کیفیت ترین ابزار استفاده کنید چرا که با جان شما و همراهانتان سر و کار دارد می توانید به سایت ما مراجعه کنید شما حتی نیز می توانید از پک کامل این خریداری کنید که از نظر هزینه نیز برای شما به صرفه تر می باشد .
 
ایمنی مهمترین عامل است. صرف نظر از آنچه که شما در حال کار است و یا در جایی که کار می کنید، هیچ چیز به اندازه سلامت و رفاه شما اهمیت ندارد. پیش بینی شرایط و آماده سازی با ابزار دفاعی مناسب می تواند تفاوت بین کار خوب انجام شده و سفر غیرمنتظره به بخش اورژانس باشد. ما مورد نیاز برای حفاظت در کارگاه خود، در حیاط یا در محل کار ارائه می دهیم.عینک ایمنی هر زمان که با ابزارها کار می کنید، باید یک ضرورت باشد. قطعه ای از باقی مانده هایی که توسط یک ریز ریز، گرد و غبار یا آوار از یک چرخ سنگ زنی یا ذرات خاک و زنگ زدگی از زیر ماشین پرتاب شده است، می توانند همه چیز را از ناراحتی چشم خفیف تا از بین رفتن کامل ببینند. ما عینک ایمنی و عینک ایمنی با لنزهای روشن و تونیک، محافظ صورت و همچنین ایستگاه های ایمنی چشم را ارائه می دهیم.

جارو کردن چمن، فایبرگلاس سنگزنی و خشک کردن سقف، همه می توانند هوا را با گرد و غبار و آوار که می توانند در صورت استنشاق مضر باشند، پر می کنند. ماسکهای ذراتی که ما ارائه می دهیم دارای کلیپ های قابل تنظیم بینی برای حفاظت در برابر رطوبت مناسب و مناسب هستند. عملیات پاشش رنگی و قرار گرفتن در معرض سایر سموم و مواد شیمیایی مضر در هوا، نیاز به حفاظت پیچیده تر دارند. ما respirators که مناسب به راحتی و فیلترها / کارتریج قابل تعویض ارائه می دهیم. قرار گرفتن در معرض سر و صدای بلند می تواند باعث کاهش شنوایی شود. شما می توانید گوش خود را با استفاده از شاخه های گوش یا گوش از محصولات ما انتخاب کنید.در بسیاری از زمینه های کار، خطر سقوط اشیاء یا خرابی ها وجود دارد و هاردات ها مورد نیاز هستند. hardhats ما تمام الزامات ایمنی را برآورده می کند. دنده ایمنی مانند پد های زانو نه تنها حفاظت را تضمین می کند، بلکه باعث راحتی و راحتی بیشتری در انجام بسیاری از مشاغل می شود که در آن زانو مورد نیاز است. درد پشت یکی از علل عمده عدم وجود کار است. کمربندهای پشتیبانی شما را در هنگام بلند کردن اجسام و انجام وظایف دیگر به شما کمک می کند تا بتوانید کارآیی خود را حفظ کنید. پرده ایمنی که ما ارائه می دهیم در مواد مختلف در دسترس است و از چلپ چلوپ شیمیایی، از جمله حلال ها، روغن و گریس محافظت می شود.

اگر در باز یا در امتداد جاده ها کار می کنید، جدا کردن فضای کاری خود از وسایل نقلیه و عموم مردم ایمنی خود را افزایش می دهد. ما مخروط های کنترل ترافیک، مثلث ها، نشانه ها، و همچنین نرده ها، زنجیرها و مانع ها را ارائه می دهیم. تشخیص گازهای مضر را قبل از اینکه آنها بتوانند آسیب ببینند، محیط خود را امن تر می کنند. ما می توانیم شما را با آلارم دود، آشکارساز مونوکسید کربن و آشکارسازهای گاز قابل اشتعال عرضه کنیم. گاهی اوقات مهم نیست که چقدر احتیاطهای لازم را انجام می دهید، حوادث اتفاق می افتد. در صورت آتش سوزی، اطمینان حاصل کنید که یکی از آتش خاموش های ما را داشته باشد، کاملا شارژ شده و به راحتی قابل دسترسی است.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید