• images
قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه ، Storage & Organizers

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه ، Storage & Organizers

ابزار آلات قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه

انتخاب خودرو

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه تویوتا

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه لکسوس

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه بنز

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه بی ام و

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه پورشه

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه هیوندای

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه کیا

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه هوندا

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه نیسان

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه مزدا

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه ولوو

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه آلفارومئو

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه پژو

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه سیتروئن

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه آئودی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه مازراتی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه رنو

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه میتسوبیشی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه سوزوکی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه فولکس

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه لامبورگینی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه مک لارن

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه مینی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه لوتوس

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه جگوار

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه جیپ

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه سوبارو

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه دی اس

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه لیفان

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه جک

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه ام وی ام

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه چری

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه سانگ یانگ

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه ام جی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه گریت وال

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه بسترن

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه چانگان

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه بی وای دی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه هایما

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه دانگ فنگ

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه بایک

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه بیسو

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه برلیانس

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه جیلی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه بورگوارد

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه لندویند

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه زوتی

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه دامای

قفسه بندی و ویترین تعمیرگاه کوپا

دسته بندی ها

قفسه بندی تعمیرگاه Storage & Organizers  از آن دسته از وسائل است که در هرتعمیرگاه و گاراژ بزرگی به آن نیاز است .شما با استفاده از می توانید به ابزار و وسائل خود نظم ببخشید .اگر شما یک تعمیرکار هستید و یک تعمیرگاه بزرگ دارید حتما این موضوع که تمام وسائل نا مرتب هستند و جای بخصوصی ندارند ناراحت هستید با استفاده از ویترین تعمیرگاه به راحتی می توانید ابزار و وسایئ خود را مرتب کنید به این صورت که مثلا ابزار برقی خودرو را در قفسه مخصوص به خود ،ابزار دستی را در قفسه ای امکان آویزان کردن آن وجود داشته باشد ،ابزار بادی و کمپرسور را نیز به همچنین در طبقات مخصوص به خود قرار دهید در این صورت است که امکان گم شدن ابزار و وسایل شما به صفر می رسد و دیگر خیالتان از بابت این وسایل راحت است پس در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.


هیچ چیز نمیتوان سریعتر از انجام کار تعمیر سریع تر از نیاز به توقف و شکار کردن برای یک ابزار از دست داد. به جای اینکه به خرید ابزار دیگری بپردازید تا کار را انجام دهید، چرا سازماندهی بهتر نمیشود، بنابراین میتوانید هم زمان و هم پول را صرفهجویی کنید. ما راه حل های ذخیره سازی ابزار داریم که به شما اجازه می دهد تا هر زمان که به آن نیاز دارید همراه با نیمکت های کار و چرخ دستی ها که کار خود را در مغازه یا گاراژ خود لذت بخش تر و کارآمد تر انجام دهید، قرار دهید.قفسه ها و کابینت های غلتکی دارندگان ابزار سنتی هستند.

قفسه سینه را می توان در بالای یک نیمکت یا بالای کابین غلتک قرار داد، در حالی که کابین غلتک می تواند دو برابر آن را به عنوان میز کار داشته باشد. هر دو دارای کمربندها و محفظه های مختلف برای ذخیره سازی سوکت ها، کلید های برقی، پیچ گوشتی ها، انبردست ها و دیگر ابزارها هستند. اگر فضای بیشتری مورد نیاز باشد، می توان از قفسه ها و یا کابینت های جانبی استفاده کرد که به سمت کابین غلتک وصل می شود.پس از بارگیری با ابزار، قفسه ها و کابین های غلتکی می تواند بسیار سنگین باشد. حتی اگر چرخ ها داشته باشند، کابین های غلتکی معمولا در یک مکان قرار می گیرند، به خصوص اگر یک سینه در بالا قرار داشته باشد. بنابراین اگر کار فاصله دور از قفسه سینه / غلتک باشد چه کار می کنید؟ اگر شما در یک مغازه یا گاراژ هستید، انتخاب هوشمند یک سبد نورد است. فقط تمام ابزار مورد نیاز برای کار را بگذارید و سبد خرید را به ماشین یا هر چیز دیگری که روی آن کار می کنید بکشید. در حال حاضر اگر کار کاملا فاصله است، سپس دنده خود را به یک جعبه ابزار قابل حمل بارگذاری کنید. ما هر دو جعبه های پلاستیکی و فلزی سفت و سخت کیسه های پارچه ای، حامل ها یا تیتس را ارائه می دهیم.کمربند و محفظه در قفسه سینه یا کابینت غلتکی کمک می کند تا کلید های سوکت را از سوکت ها، فایل ها از ضربه شلاق ها و غیره جدا کنید. اما به جای چرخاندن از طریق کشو تلاش برای پیدا کردن این آچار 10 میلی متری در میان پیچ و خم از آچار، استفاده از ابزار سازمانی برای نگه داشتن ابزار خود را به منظور.

ما در سازمان های مختلف برای انواع سوکت، آچار، پیچ گوشتی، بیت شش و غیره، در سبک های مختلف از جمله قفسه ها، سینی ها، کلیپ ها، گیره ها و دارندگان مغناطیسی ارائه می دهیم. ما همچنین می توانیم سینی های مغناطیسی را برای جلوگیری از از دست رفتن قطعات و ابزار و اضافه کردن سینی های ابزار و سینی های جانبی برای چرخ دستی های چرخشی ارائه دهیم.چندین بار قطعات را نمی توان در حین ماشین نگهداری کرد. اگر یک کاربورتور را مجددا نصب کرده یا جایگزین برس در یک استارتر کنید، نیاز به یک کاردستی دارید. ما میزهای تاشو و قابل تنظیم را ارائه می دهیم که سطح کاری مسطح شما را به راحتی قابل دسترسی می کند. این جداول همچنین برای کار چوب و صنایع دستی مفید است.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید