• images
لباس کار ، قیمت لباس کار، Work Clothing & Gear

لباس کار ، قیمت لباس کار، Work Clothing & Gear

ابزار آلات لباس کار

دسته بندی ها

انواع Work Clothing & Gear  در حرفه های مختلف و شغل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . در حرفه تعمیرکاری نیز به دلیل سر وکار داشتن با مقدار زیادی روغن و چربی و همچنین بنزین کار می کنند پس لباس خود ممکن است آلوده و کثیف شود اما جنس این از نانو می باشد و باعث می شود با ریختن روغن و آب برروی آن نفوذ نمی کند و این از مزایای می باشد . هم مانند سایر دسته بندی و محصولات دارای زیر شاخه می باشد که زیر شاخه آن کفش کار ، ،دستکش کار ، عینک و کلاه کار می باشد که ایمنی شما را رعایت می کند .اگر شما به طور حرفه ای تعمیرات خودرو انجام نمی دهید و فقط هراز گاهی اقدام به تعمیر خودرو خود می کنید باز هم به یک مناسب و با کیفیت که از نظر اندازه نیز برایتان مناسب باشد نیاز دارید.
 
هر شغل شامل یک نوع خطر ابتلا به زخم می شود. برای اجتناب از چنین حوادثی، لازم است که اقدامات احتیاطی ایمن را انجام دهیم. به همین دلیل است که هنگام انجام هر گونه تعمیر، ساخت و یا تعمیر و نگهداری کار خود را با پوشیدن مناسب ساخته شده برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به زخم خود را محافظت می کند.


آیا شما تعمیر سیستم ترمز وسیله نقلیه خود و یا انجام برخی از تعمیر خانه، ایمنی خود را واقعا مهم است.هر کاری که نیاز دارید، مطمئن شوید که لباس محافظ مناسب داشته باشید که هر دو عملکردی و راحت داشته باشد و ایمنی لازم را برای جلوگیری از آسیب های احتمالی مختلف فراهم می کند. این که آیا شما قصد تعمیر وسیله نقلیه خود و یا انجام برخی از تعمیر خانه، دنده تا با تمام کار مورد نیاز برای انجام این کار با خیال راحت و راحت. KHODROID شما را با طیف گسترده ای از لباس های با کیفیت و لباس بلند برای تمام نیازهای تعمیرات خود پوشانده است.تیم KHODROIDمی داند که چقدر مهم است که برای کار به خوبی کار کند،

بلکه راحتی را در تمام طول روز فراهم می کند و حرکات را اجازه نمی دهد که مردم راحت حرکت کنند. تنها لباس های با کیفیت بالا را از تولید کنندگان مشهور جمع آوری کرد که می توان برای کیفیت و قابلیت اطمینان در زیر یک سقف محاسبه کرد. از کارهای گاه به گاه مانند دستکش به لباس های اختصاص داده شده مانند باران و دنده ایمنی استفاده می شود، انتخاب وسیع تمام لباس مورد نیاز خود را پوشش می دهد.ما افتخار می کنیم که طیف وسیعی از چکمه های کاری و کفش، دستکش، تجهیزات بارگیری و ایمنی و بسیاری از محصولات دیگر را که به استانداردهای سخت تر و با قیمت های بسیار مناسب ساخته شده است، ارائه دهیم. طراحی شده برای کمک به شما در هر شرایط کاری ایمن و راحت باقی می ماند، تمام محصولات ارائه شده وعده می کنند تا از عناصر آب و هوا و یا شغل خود محافظت کنند، در حالی که توانایی کار راحت و موثر دارند. از مواد با کیفیت برتر ساخته شده، تمام لباس های کار، حفاظت عالی، دوام و عمر طولانی مدت را حفظ می کنند.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید