• images
لوازم تعمیرگاه ، قیمت لوازم تعمیرگاه، Garage Accessorie

لوازم تعمیرگاه ، قیمت لوازم تعمیرگاه، Garage Accessorie

ابزار آلات لوازم تعمیرگاه

انتخاب خودرو

لوازم تعمیرگاه تویوتا

لوازم تعمیرگاه لکسوس

لوازم تعمیرگاه بنز

لوازم تعمیرگاه بی ام و

لوازم تعمیرگاه پورشه

لوازم تعمیرگاه هیوندای

لوازم تعمیرگاه کیا

لوازم تعمیرگاه هوندا

لوازم تعمیرگاه نیسان

لوازم تعمیرگاه مزدا

لوازم تعمیرگاه ولوو

لوازم تعمیرگاه آلفارومئو

لوازم تعمیرگاه پژو

لوازم تعمیرگاه سیتروئن

لوازم تعمیرگاه آئودی

لوازم تعمیرگاه مازراتی

لوازم تعمیرگاه رنو

لوازم تعمیرگاه میتسوبیشی

لوازم تعمیرگاه سوزوکی

لوازم تعمیرگاه فولکس

لوازم تعمیرگاه لامبورگینی

لوازم تعمیرگاه مک لارن

لوازم تعمیرگاه مینی

لوازم تعمیرگاه لوتوس

لوازم تعمیرگاه جگوار

لوازم تعمیرگاه جیپ

لوازم تعمیرگاه سوبارو

لوازم تعمیرگاه دی اس

لوازم تعمیرگاه لیفان

لوازم تعمیرگاه جک

لوازم تعمیرگاه ام وی ام

لوازم تعمیرگاه چری

لوازم تعمیرگاه سانگ یانگ

لوازم تعمیرگاه ام جی

لوازم تعمیرگاه گریت وال

لوازم تعمیرگاه بسترن

لوازم تعمیرگاه چانگان

لوازم تعمیرگاه بی وای دی

لوازم تعمیرگاه هایما

لوازم تعمیرگاه دانگ فنگ

لوازم تعمیرگاه بایک

لوازم تعمیرگاه بیسو

لوازم تعمیرگاه برلیانس

لوازم تعمیرگاه جیلی

لوازم تعمیرگاه بورگوارد

لوازم تعمیرگاه لندویند

لوازم تعمیرگاه زوتی

لوازم تعمیرگاه دامای

لوازم تعمیرگاه کوپا

دسته بندی ها

خودرو Garage Accessorie  همانند قفسه بندی و ویترین باعث مرتب شدن ابزار و وسایل گاراژ شما می شود.از جمله این ابزار و وسایل می توان به جک سوسماری ،زیر انداز ،صندلی مخصوص و سایر لوازم گاراژ اشاره کرد .مسلما استفاده از  اینگونه از ابزار و باعث آسودگی حال تعمیرکاران می باشد .شما تصور کنید که تعمیرکاران بخواهند با جک معمولی خودرو قصد بالا آوردن یک خودرو داشته باشند چقدر این موضوع زمان بر است و وقت رانندگان و همچنین تعمیر کاران را می گیرد پس استفاده اصولی از و خرید درست و به موقع ابزار و محصولات بسیار باعث صرفه جویی در زمان می شود گاهی حتی این موارد باعث کاهش فضای اشغال شده می شود .برای سفارش هرگونه از این لوازم ک آ ن ها نام بردیم با ما تماس بگیرید بعضی از این ابزار از نظر اندازه بزرگ هستند اما ما شما را کمک خواهیم کرد.
 
شما دوست دارید در اتومبیل خود و موتور سیکلت در گاراژ خود کار کنید یا این صفحه را مطالعه نخواهید کرد. و شما می دانید که اغلب شما می توانید زمان زیادی را صرف حرکت در اطراف، سازماندهی و فقط گرفتن وسیله نقلیه در موقعیت قبل از اینکه شما حتی می توانید یک آچار را تغییر دهید. وقت محدود خود را هدر ندهید. ما محصولاتی داریم که می تواند قطعات و ماشین آلات را به طور موثر حرکت دهد، به شما کمک می کند گاراژ خود را سازماندهی کنید، پروژه های خود را افزایش دهید و با ایمن پشتیبانی کنید.اتومبیل های غیر دویدن و دوچرخه می توانند به راحتی حرکت کنند، مخصوصا اگر شما خودتان هستید. و حتی پس از آن، چرخاندن آنها در لاستیک به ندرت اجازه می دهد تا آنها را به موقعیت، به طوری که آنها کمترین مقدار فضا را می گیرند. نقره ای ما و سازندگان راه حل هستند.


آنها دارای کاستورهای سنگین هستند تا بتوانند وزن زیادی را پشتیبانی کنند. اتومبیل ها و دوچرخه را بر روی آنها قرار دهید و آنها را در فضاهای تنگی مانور دهید و اتاق گاراژ را حداکثر کنید.ایمنی شما مهمترین اهمیت در کار بر روی یک خودرو است و بدین معنی است که هرگز در زیر یک کار نمی کنید، مگر اینکه آن را با خیال راحت بر روی پایه پشتیبانی کنید. ما پیشنهاد می کنیم انتخاب های زیادی از جک ها از قبیل کف، بطری، هیدرولیک و هوا را در ظرفیت های تا 20 تن یا بیشتر انجام دهیم که باعث کوتاه شدن کارها می شود. انتخاب ما از جک محدوده ای از وظیفه سبک تر 3 تن واحد به کسانی که می تواند بیش از 20 تن پشتیبانی. ما نیز جک های تخصصی برای انتقال و چنگک ها، و همچنین آسانسور و غرفه به طور خاص برای موتورها، مخازن سوخت، پانل های بدن، ضربه گیر، و درام های ترمز وجود دارد.رمپ ها یکی دیگر از گزینه های برای افزایش و حمایت از وسیله نقلیه بر روی لاستیک است. ما رمپ های سنگین 20 تن کامیون را می توان در موقعیت چرخ قرار داد، همچنین رمپ هایی که می توانند برای نشان دادن و نمایش وسایل نقلیه استفاده شوند و در طول دوره های طولانی ذخیره سازی، مانع شستشوی تخت شوند. هنگامی که وسیله نقلیه با ایمن پشتیبانی می شود، رانندگی با راحتی با یک خزنده از مجموعه گسترده ما رول کنید. ما ارائه دهندگان خیاطی سنتی، مدل های کم مشخصات و خزنده ها با headrests است که می تواند بالا. ما همچنین مدفوع و صندلی نورد داریم،


برخی با ارتفاع صندلی قابل تنظیم، و بعضی از سینی های ابزار / قطعات یکپارچه به دست آوردن همه چیز از طبقه، یک راه آسان برای افزایش فضا است. ایستگاه های دوچرخه و دارندگان چرخ در تجهیزات ذخیره سازی تجهیزات ما برای واحدهای که دوچرخه و چرخ ها / لاستیک از کف و در برابر دیوار، و قفسه ها و دارندگان در مبلمان گاراژ، برای ذخیره مواد شیمیایی و منابع دریافت کنید. اگر گاراژ یا مغازه شما دارای کف بتنی باشد، یکی از بهترین پیشرفت هایی که می توانید انجام دهید نصب کف و کف است. این می تواند کشش را فراهم کند و در هنگام ایستادن برای مدت های طولانی، در پای خود و عقب راحت تر می شود. در نهایت، پس از یک کار به خوبی انجام شده، با یکی از سرد در یکی از صندلی های مسابقه ای خود را خاموش کنید.  

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید