• images
لوازم جانبی ابزار ، Shop Supplies & Consumables

لوازم جانبی ابزار ، Shop Supplies & Consumables

ابزار آلات لوازم جانبی ابزار

انتخاب خودرو

لوازم جانبی ابزار تویوتا

لوازم جانبی ابزار لکسوس

لوازم جانبی ابزار بنز

لوازم جانبی ابزار بی ام و

لوازم جانبی ابزار پورشه

لوازم جانبی ابزار هیوندای

لوازم جانبی ابزار کیا

لوازم جانبی ابزار هوندا

لوازم جانبی ابزار نیسان

لوازم جانبی ابزار مزدا

لوازم جانبی ابزار ولوو

لوازم جانبی ابزار آلفارومئو

لوازم جانبی ابزار پژو

لوازم جانبی ابزار سیتروئن

لوازم جانبی ابزار آئودی

لوازم جانبی ابزار مازراتی

لوازم جانبی ابزار رنو

لوازم جانبی ابزار میتسوبیشی

لوازم جانبی ابزار سوزوکی

لوازم جانبی ابزار فولکس

لوازم جانبی ابزار لامبورگینی

لوازم جانبی ابزار مک لارن

لوازم جانبی ابزار مینی

لوازم جانبی ابزار لوتوس

لوازم جانبی ابزار جگوار

لوازم جانبی ابزار جیپ

لوازم جانبی ابزار سوبارو

لوازم جانبی ابزار دی اس

لوازم جانبی ابزار لیفان

لوازم جانبی ابزار جک

لوازم جانبی ابزار ام وی ام

لوازم جانبی ابزار چری

لوازم جانبی ابزار سانگ یانگ

لوازم جانبی ابزار ام جی

لوازم جانبی ابزار گریت وال

لوازم جانبی ابزار بسترن

لوازم جانبی ابزار چانگان

لوازم جانبی ابزار بی وای دی

لوازم جانبی ابزار هایما

لوازم جانبی ابزار دانگ فنگ

لوازم جانبی ابزار بایک

لوازم جانبی ابزار بیسو

لوازم جانبی ابزار برلیانس

لوازم جانبی ابزار جیلی

لوازم جانبی ابزار بورگوارد

لوازم جانبی ابزار لندویند

لوازم جانبی ابزار زوتی

لوازم جانبی ابزار دامای

لوازم جانبی ابزار کوپا

دسته بندی ها

 لوازم مصرفی ابزار  Shop Supplies & Consumables  شامل بسیاری از لوازم ریز و دشتی می شود که یک تعمیرکار به آن نیاز دارد .از جمله می توان به سوهان ،براش ، زیر انداز مخصوص تعمیر کاران ،انواع سوهان و همچنین کاردک می باشد . شما برای خریداری هر یک از ابزار و وسایل نام برده می توانید به سایت ما سر بزنید در بخش لوازم جانبی شما می توانید تمام مدل ها و برند های سوهان های برقی و دستی سوهان های شارژی و سوهان های بی سیم نام برد .همچنین زیر انداز های فیبری که در سایزهای مختلف رنگ های متفاوت و همچنین چرخدار یا غیر چرخدار بیابید همچنین براش های متنوع که سایز های کوچک و بزرگ دارند برای تمیز کردن بخش های داخلی و داخل کاپوت مورد استفاده می گیرد .

مهم نیست که آیا شما حرفه ای هستید و یا آن را انجام می دهید، علاوه بر ابزارهایی که می خواهید به لوازم و مواد مصرفی نیاز داشته باشید تا در فروشگاه خود مولد باشد. سخت افزار مانند اتصالات و اتصالات و مواد مصرفی مانند نوار و ساینده، به طور مرتب استفاده می شود؛ قطعات و مغازه باید تمیز شوند؛ تجهیزات الکتریکی اغلب نیاز به کابلهای فرمت دارند و غیره. ما می توانیم همه این و بیشتر از انتخاب ما از لوازم و لوازم مصرفی فروشگاه را تامین کنیم.اگر گاراژ یا مغازه شما دارای کف بتنی باشد، یکی از بهترین پیشرفت هایی که می توانید انجام دهید نصب کف و کف است.

این می تواند کشش را فراهم کند و در هنگام ایستادن برای مدت های طولانی، در پای خود و عقب راحت تر می شود. ما می توانیم شما را با سیستم های کفپوش کامل و همچنین تشک در اندازه های مختلف، از جمله تشک های تاشو، که می تواند به عنوان مورد نیاز برای ارائه سطح آستین در هنگام زانو زدن یا دروغ گفتن زیر یک ماشین، عرضه می شود.پیچ و مهره ها با نخ ریسی یا گوشه های گرد؛ حلقه های ضربه محکم و ناگهانی و کلیپ های که از دست داده و یا تغییر شکل یافته است. O-rings پاره شده یا خشک شده است. هیچ یک از این قطعات را نمی توان مجددا استفاده کرد و باید جایگزین شود تا تعمیر مناسب انجام شود. سخت افزار، همراه با مواد مصرفی مانند پرچم، لاستیک سیم، نوار، اتصالات برق، و ساینده مانند سندباد و سی ان سی / سنگ زنی دیسک، همه در طول کارهای مختلف تعمیر استفاده می شود. سهام از انتخاب ما از لوازم و مواد مصرفی و شما همیشه می خواهید هر آنچه که شما نیاز به انجام کار درست است، و یا استفاده می شود به اجرا در سراسر شهر برای واشر و یا پین پنل.یک محیط تمیز به منظور اطمینان از کارایی کیفیت کمک می کند، بنابراین تمرین خوبی است که فروشگاه را مرتب نگه داریم. جارو و مرتب سازی منظم سطوح و مناطق کار را پاک می کند و به جلوگیری از آسیب رساندن به ذرات خاکی از تخریب تعمیرات کمک می کند. انتخاب لوازم تمیزکننده ای از جمله برس، برومس، شلنگ ها، مغازه ها و لوازم جانبی فروشگاه، که همه آنها طراحی شده برای انجام کارهای تمیزی آسان تر است.

تمیز کردن قطعات قدیمی که استفاده مجدد خواهند شد بخشی از تعمیر کارآمد است و ما می توانیم شما را با برس، از جمله برنج، فولاد و نایلون، و واشر های قطعاتی که سخت ترین گریس و خاکستر را برداشته، عرضه نمایند.تجهیزات فروشگاه مانند کیت های پرانتز، پرس هیدرولیک، بلوک های زنجیره ای و کابل ها به شما توانایی ارائه نیرو و اهرم را برای درست کردن اجزای خم، قطعات را جدا کرده و اشیای سنگین را از بین می برند. سیمان انفجار و کابینت های ساینده برای حذف خاک، زنگ و رنگ قدیمی موثر است. و هنگامی که شما از تجهیزات الکتریکی رانده شده در دسترس خارج از دسترسی برق استفاده می کنید، کابل های تقویت کننده سنگین ما قدرت را تحویل می دهند. قرقره های طناب قابل انعطاف به شما اجازه می دهد تا فقط مقدار سیم را که نیاز دارید بپوشانید و در صورتی که در حال استفاده نباشید، مغناطیسی را ذخیره کنید.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید