• images
لوازم جانبی ابزار ، Shop Supplies & Consumables

لوازم جانبی ابزار ، Shop Supplies & Consumables

ابزار آلات لوازم جانبی ابزار

      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)
 لوازم مصرفی ابزار  Shop Supplies & Consumables  شامل بسیاری از لوازم ریز و دشتی می شود که یک تعمیرکار به آن نیاز دارد .از جمله لوازم جانبی ابزار می توان به سوهان ،براش ، زیر انداز مخصوص تعمیر کاران ،انواع سوهان و همچنین کاردک می باشد . شما برای خریداری هر یک از ابزار و وسایل نام برده می توانید به سایت ما سر بزنید در بخش لوازم جانبی شما می توانید تمام مدل ها و برند های سوهان های برقی و دستی سوهان های شارژی و سوهان های بی سیم نام برد .همچنین زیر انداز های فیبری که در سایزهای مختلف رنگ های متفاوت و همچنین چرخدار یا غیر چرخدار بیابید همچنین براش های متنوع که سایز های کوچک و بزرگ دارند برای تمیز کردن بخش های داخلی و داخل کاپوت مورد استفاده می گیرد .

مهم نیست که آیا شما حرفه ای هستید و یا آن را انجام می دهید، علاوه بر ابزارهایی که می خواهید به لوازم و مواد مصرفی نیاز داشته باشید تا در فروشگاه خود مولد باشد. سخت افزار مانند اتصالات و اتصالات و مواد مصرفی مانند نوار و ساینده، به طور مرتب استفاده می شود؛ قطعات و مغازه باید تمیز شوند؛ تجهیزات الکتریکی اغلب نیاز به کابلهای فرمت دارند و غیره. ما می توانیم همه این و بیشتر از انتخاب ما از لوازم و لوازم مصرفی فروشگاه را تامین کنیم.اگر گاراژ یا مغازه شما دارای کف بتنی باشد، یکی از بهترین پیشرفت هایی که می توانید انجام دهید نصب کف و کف است.

این می تواند کشش را فراهم کند و در هنگام ایستادن برای مدت های طولانی، در پای خود و عقب راحت تر می شود. ما می توانیم شما را با سیستم های کفپوش کامل و همچنین تشک در اندازه های مختلف، از جمله تشک های تاشو، که می تواند به عنوان مورد نیاز برای ارائه سطح آستین در هنگام زانو زدن یا دروغ گفتن زیر یک ماشین، عرضه می شود.پیچ و مهره ها با نخ ریسی یا گوشه های گرد؛ حلقه های ضربه محکم و ناگهانی و کلیپ های که از دست داده و یا تغییر شکل یافته است. O-rings پاره شده یا خشک شده است. هیچ یک از این قطعات را نمی توان مجددا استفاده کرد و باید جایگزین شود تا تعمیر مناسب انجام شود. سخت افزار، همراه با مواد مصرفی مانند پرچم، لاستیک سیم، نوار، اتصالات برق، و ساینده مانند سندباد و سی ان سی / سنگ زنی دیسک، همه در طول کارهای مختلف تعمیر استفاده می شود. سهام از انتخاب ما از لوازم و مواد مصرفی و شما همیشه می خواهید هر آنچه که شما نیاز به انجام کار درست است، و یا استفاده می شود به اجرا در سراسر شهر برای واشر و یا پین پنل.یک محیط تمیز به منظور اطمینان از کارایی کیفیت کمک می کند، بنابراین تمرین خوبی است که فروشگاه را مرتب نگه داریم. جارو و مرتب سازی منظم سطوح و مناطق کار را پاک می کند و به جلوگیری از آسیب رساندن به ذرات خاکی از تخریب تعمیرات کمک می کند. انتخاب لوازم تمیزکننده ای از جمله برس، برومس، شلنگ ها، مغازه ها و لوازم جانبی فروشگاه، که همه آنها طراحی شده برای انجام کارهای تمیزی آسان تر است.

تمیز کردن قطعات قدیمی که استفاده مجدد خواهند شد بخشی از تعمیر کارآمد است و ما می توانیم شما را با برس، از جمله برنج، فولاد و نایلون، و واشر های قطعاتی که سخت ترین گریس و خاکستر را برداشته، عرضه نمایند.تجهیزات فروشگاه مانند کیت های پرانتز، پرس هیدرولیک، بلوک های زنجیره ای و کابل ها به شما توانایی ارائه نیرو و اهرم را برای درست کردن اجزای خم، قطعات را جدا کرده و اشیای سنگین را از بین می برند. سیمان انفجار و کابینت های ساینده برای حذف خاک، زنگ و رنگ قدیمی موثر است. و هنگامی که شما از تجهیزات الکتریکی رانده شده در دسترس خارج از دسترسی برق استفاده می کنید، کابل های تقویت کننده سنگین ما قدرت را تحویل می دهند. قرقره های طناب قابل انعطاف به شما اجازه می دهد تا فقط مقدار سیم را که نیاز دارید بپوشانید و در صورتی که در حال استفاده نباشید، مغناطیسی را ذخیره کنید.

svg