• images
چراغ قوه ، قیمت چراغ قوه ،  Work Lights

چراغ قوه ، قیمت چراغ قوه ، Work Lights

ابزار آلات چراغ قوه

دسته بندی ها

Work Lights   از آن دسته از ابزاری می باشد که علاوه بر کار با ماشین و تعمیرات و رنگ و نقاشی در موارد دیگر نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .در دنیای ها مدل های بسیار زیادی از چراغ کار وجود دارد .بعضی  از این انواع  ها حالت پروژکتور دارند و در مکان هایی استفاده می شود که نور کمی دارند مثلا داخل چال تعمیر گاه ها بعضی دیگر نیز به سر تعمیرکاران آویزان می شود تا اگر سر خود را به سمتی متمایل کردند برای دیدن بخشی از خودرو نور کمکشان کند .نوع دیگر ها پرتال می باشد و با چرخ هایی که در زیر آن تعبیه شده است قابل حمل و چرخش می باشد .همچنین شما می توانید در سایت انواع باتری را نیز برای های خود خریداری کنید.

این که آیا شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک رله زیر هود هستید، یک شماره بخشی را در یک قفسه تاریک مشاهده کنید، یا یک تایر را در کنار جاده در یک شب بدون ماه تغییر دهید، منبع روشن نور روشن میتواند تفاوت بین یک کار سختی است که می تواند به سرعت انجام شود. ما در مورد هر نوع نور به راحتی می بینیم و کار می کنیم، از وسایل فروشگاه به ، با قدرت طناب و باتری، و بسیاری با لامپ های پیشرفته ی LED. در هر جعبه دستکش و جعبه ابزار تعلق دارد. آنها برای موارد اضطراری ضروری هستند و هر زمان که شما نیاز به یک پرتو کوچک نور مستقیم دارید.


انتخاب ما شامل چراغهای هر اندازه از جمله keychain کوچک و مدل های کلیپ جیبی، و همچنین چراغ با شیب قابل انعطاف برای روشن شدن سخت برای رسیدن به مناطق، با شدت تا 3000 لومن، با سر و نوار انعطاف پذیر، و با چراغ های LED روشن و بلند مدت و باتری های قابل شارژ.هنگامی که شما نیاز به نور بیشتری از یک را فراهم می کنید، برای روشن کردن مناطق یا دیدن دور به دور، سپس شما می خواهید یک نقطه نور. ما مطمئن هستیم که یک مورد را که نیاز شما را برآورده می کند، خواهیم خواند چراغ های LED یا لامپ های هالوژن، باتری های قابل شارژ یا قابل تعویض، و یا حتی توانایی استفاده در زیر آب. فروشگاه ها و گاراژها اغلب پنجره های زیادی برای ارائه نور طبیعی ندارند، به طوری که در روز و شب می توانند تاریک باشند. اگر می خواهید فضای کاری خود را روشن کنید، ما می توانیم با چراغ های فلورسنت یا چراغ های LED با چراغ های حلق آویز و چراغ ثابت عرضه کنیم.بنادر موتور و زیرزمینی اتومبیل ها و کامیون ها مکان های تاریک هستند، با این وجود شما نیاز به نور زیادی دارید تا ببینید که کجا نشتی از کیسه ها یا اتصالات نصب شده است. انتخاب ما از چراغ های قابل حمل به شما اجازه می دهد نوع نور مورد نظر خود را انتخاب کنید، بنابراین می توانید تشخیص و تعمیر موثر داشته باشید. ما دارای چراغ های سقفی قفس سنتی با لامپ های رشته ای و همچنین چراغ های LED فوق العاده روشن که می توان بر روی دیوار آویزان یا پشتیبانی کرد.

این چراغ ها در نسخه های بی سیم عرضه می شود و با رول های طناب قابل تنظیم می باشد. ما همچنین سیستم های نورپردازی منطقه ای با آرایه های LED و زمان اجرا را ارائه می دهیم.لامپ ها و باتری های امروز خیلی طولانی تر از پیشینیان خود هستند، اما اگر به طور منظم از چراغ های خود استفاده کنید، دیر یا زود به جایگزینی نیاز خواهید داشت. ما همه باتری های جایگزین محبوب را از سبک دکمه به باتری های فانوس، از قلیایی به لیتیوم، و همچنین باتری های اختصاصی ارائه می دهیم. انتخاب ما از چراغ های جایگزین به عنوان طیف وسیعی از چراغ های ما حمل است. این که آیا شما نیاز به جایگزینی لامپ های فلورسنت، چراغ های LED یا لامپ های رشته ای دارید، ما برای طیف گسترده ای از توان های 12 ولت و برنامه های فعلی خانه، از جمله لامپهای خدمتی با رشته های مقاوم در برابر ارتعاش و شیشه های پوشش داده می شود.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید