• images
رینگ فابریک ، قیمت رینگ فابریک ، factory wheels

رینگ فابریک ، قیمت رینگ فابریک ، factory wheels

رینگ و لاستیک رینگ فابریکی

انتخاب خودرو

رینگ فابریک تویوتا

رینگ فابریک لکسوس

رینگ فابریک بنز

رینگ فابریک بی ام و

رینگ فابریک پورشه

رینگ فابریک هیوندای

رینگ فابریک کیا

رینگ فابریک هوندا

رینگ فابریک نیسان

رینگ فابریک مزدا

رینگ فابریک ولوو

رینگ فابریک آلفارومئو

رینگ فابریک پژو

رینگ فابریک سیتروئن

رینگ فابریک آئودی

رینگ فابریک مازراتی

رینگ فابریک رنو

رینگ فابریک میتسوبیشی

رینگ فابریک سوزوکی

رینگ فابریک فولکس

رینگ فابریک لامبورگینی

رینگ فابریک مک لارن

رینگ فابریک مینی

رینگ فابریک لوتوس

رینگ فابریک جگوار

رینگ فابریک جیپ

رینگ فابریک سوبارو

رینگ فابریک دی اس

رینگ فابریک لیفان

رینگ فابریک جک

رینگ فابریک ام وی ام

رینگ فابریک چری

رینگ فابریک سانگ یانگ

رینگ فابریک ام جی

رینگ فابریک گریت وال

رینگ فابریک بسترن

رینگ فابریک چانگان

رینگ فابریک بی وای دی

رینگ فابریک هایما

رینگ فابریک دانگ فنگ

رینگ فابریک بایک

رینگ فابریک بیسو

رینگ فابریک برلیانس

رینگ فابریک جیلی

رینگ فابریک بورگوارد

رینگ فابریک لندویند

رینگ فابریک زوتی

رینگ فابریک دامای

رینگ فابریک کوپا

دسته بندی ها

 

ی نیز برای خودروهای سبک و کامیون ها استفاده کنید .
ما همچنین 
انواع رینگ هایفابریکی با تنوع  زیاد از آلیاژهای ماکسیلیک
و چرخ های فولادی را
برای ماشین های کلاسیک و مدرن  ارائه می کنیم.
سوپر ورزشی،
رالی، لانه زنبوری، چرخ های توربین و سایر مدل های به
یاد ماندنی
که ، طرح های نمادین هستند. ما دارای رینگ های معتبر و اصل هستیم.


 
همه رینگ های فابریکی  ما به دقت بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود از مقاوم ترین آلیاژ ممکن ساخته شده اند. کیفیت بالا و تضمینی این محصولات  این  اطمینان را می دهد که آنها هنگام چرخش چرخ ها دچار اثرات جانبی از جمله سر و صدا و شکستگی و ترک خوردگی نمی شوند.. آنها با استانداردهای روز دنیا و ایمنی صد در صدی همراه بوده اند و یا از آنها بالاتر هستند و باعملکرد چرخ های خودرو تفاوتی ندارند. شما می توانید این چرخ ها را در خودرو خود با اطمینان کامل نصب کنید. آنها بسیار زیبا هستند و از تجهیزات اصلی قابل شناسایی نیستند.این اتفاق برای همه ما اتفاق می افتد. هنگام پارک، بر روی یخ ، ویا  سوار شدن از روی یک بلندی و یا هنگام  تاریکی یک مانع غیر قابل مشاهده باعث یک فاجعه ی جاده ای شود و ما را آزرده خاطر کند. پس ممکن است  به هر دلیلی، یکی از چرخ های خود را از بین برده اید. چنین آسیب نه تنها ناخوشایند است، بلکه باعث می شود که خودرو شما ناخوشایند و حتی ناامن باشد. اما قبل از اینکه به قیمت فروش بالا برای جایگزینی پرداخت کنید، چرخ های remanufactured و replica را بررسی کنید. آنها دقیقا مشابه OE هستند، ساخته شده از همان مواد و ساخته شده در همان سبک و پایان، اما هزینه بسیار کمتر است.


چرخ های ماکت ما با نام تجاری جدید از چرخ های اصلی تجهیزات ساخته شده به نظر می رسد و انجام درست مثل OE و ملاقات و یا بیش از همه تست و استانداردهای ایمنی، فقط بدون قیمت OE بالا OE. این چرخ ها می توانند کلاه های مرکز کارخانه را برداشته و مهره ها را برداشته و اگر فقط یکی را جایگزین کنید، از چرخ های دیگر خود قابل تشخیص نیست. اگر می خواهید از فولاد اصلی یا مدل های آلیاژی مدل پایه ارتقا دهید، این چرخ ها نیز یک جایگزین ارزان قیمت برای چرخ های پس از فروش هستند. فرآیند تولید در هر کارخانه به صورت دوره ای برای کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرد و تمام گیاهان دارای گواهی ISO می باشند.


بدون تردید، یک چرخ آسیب دیده از ظاهر وسیله نقلیه شما کاسته می شود، اما مهمتر از همه، یک چرخ آسیب دیده می تواند یک خطر امنیتی باشد. این ممکن است هوا را نگه ندارد، ممکن است به درستی ردیابی نشود، ممکن است بر روی دست زدن تاثیر منفی داشته باشد، و این باعث می شود که لرزش های مزاحم ایجاد شود که همچنین می تواند قطعات تعلیق و چرخدنده را قبل از موعد حمل کند. ما هر دو چرخ فولاد و آلیاژی بازسازی شده و ماکت در تمام اندازه های کارخانه محبوب، طرح و پایان، که نه تنها وسیله نقلیه خود را بزرگ نگاه دوباره، بلکه 

یکی از بزرگترین تفاوت های بین لاستیک ها الگوی گیربکس است و این باید با توجه به نوع رانندگی شما انتخاب شود. در شرایط کامل در آسفالت خشک نرم و صاف، الگوی الگوی مطلوب ترین الگوی بدون الگوی است. فقط لاستیک جامد برای تماس های تایر بیشتر ممکن است. به همین دلیل است که تیرهای مسابقه ای کشیدن ندارند و هیچ تردیدی ندارند. بنابراین تایر می تواند تا حد ممکن قدرت موتور را به زمین منتقل کند. با این حال، حتی در بهترین شرایط بزرگراه ها، به ندرت کامل می شوند، بنابراین شیارهایی که الگوی چرخش را تشکیل می دهند لازم است که آب را اخراج می کند. هنگام رانندگی بر روی برف یا جاده، یک الگوی تیز و حتی عمیقتر و عمیقتر لازم است. سطح تایر به نظر می رسد به عنوان بلوک های تیرچه جدا شده توسط شیارهای بزرگ و فضاهای که تایر را قادر می سازد به حفاری به برف و یا خاک برای کشش بهتر است.

ما یک ایستگاه مترو شما هستیم تا دوباره خودرو خود را بعد از یک تصادف رانندگی دوباره به جاده بازگردانیم، چرا که همراه با چرخ های ما، چرخ های سفارشی و تعویض چرخ، کلاه های مرکزی، آچار مهره ها، قفل چرخ و سنسورهای TPMS را نیز ارائه می دهیم. با پوشش چرخ و کلاه های مرکز ما می توانید ظاهر یا ارتقاء خود را به یک نگاه جدید بازگردانید، و چرخ های چرخ ما جایگزین مناسب برای اصل های خراشیده و خورنده می باشد. مجموعه ای از قفل های چرخ را نصب کنید و می توانید اطمینان حاصل کنید که چرخ های دلخواه به وسیله نقلیه شما متصل می شوند و نصب سنسورهای TPMS جدید راه مناسب برای نصب چرخ های جدید است

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید