• images
سنسور چرخ ، tpms sensors

سنسور چرخ ، tpms sensors

رینگ و لاستیک سنسور چرخ

انتخاب خودرو

اگر ماشین یا کامیون قدیمی دارید که سنسور چرخtpms sensors  ندارد، اکنون می توانید این ویژگی ایمنی مهم را به وسیله نقلیه خود اضافه کنید. ما سنسور والف را ارائه می دهیم که می تواند در هر دقیقه در هر وسیله نقلیه نصب شود. نمایشگر به یک خروجی 12V متصل می شود و فشار را در هر تایر نشان می دهد و هشداری را نشان می دهد که در صورت فشار زیاد یا کم شما را آگاه می کند، و اگر یک تایر دارای نشت سریع یا آهسته باشد سنسوروالف خودرو به سرعت اطلاع می دهند .  بنابراین شما می توانید به جای  بررسی مداوم چرخ ها از خودرو استفاده کنید. لاستیک های زیرزمینی ضایعات سوخت را دفع می کنند و باعث آسیب زدایی می شوند و می توانند باعث جداسازی جداسازی و تخریب پوشش شوند، که می تواند منجر به نارسایی کامل تایر، حوادث، آسیب ها و مرگ شود. در واکنش به تعداد فزاینده ای از مرگ و میر، کنگره قانون بهبود حمل و نقل، پاسخگویی و مستندسازی (TREAD) را تصویب کرد که استانداردهای ایمنی فورد موتور 138 را تأسیس کرد. FMVSS 138 دستور داد که تمام وسایل نقلیه با سیستم نظارت فشار فشار روی تایر (TPMS) در سال 2007، برای نظارت بر فشار تایر و هشدار دادن به راننده هنگام رانندگی با 25٪ یا بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند.سیستم های غیر مستقیم وجود دارد که از داده های سنسورهای سرعت چرخ در سیستم ABS استفاده می کنند و سیستم های مستقیم که از سنسورهای نصب شده در هر چرخ استفاده می کنند. یک سیستم غیرمستقیم فشار تایر را نشان نمی دهد، تنها یک تایر کم است و به شما نمی گوید که تمام تایر ها به طور یکنواخت کم باشند. در مقابل، سنسورهای باتری در یک سیستم مستقیم، معمولا به شاخۀ دریچه متصل می شوند، اطلاعات فشار تایر را به یک کامپیوتر انتقال می دهند و سپس اطلاعات مربوط به پانل داشبورد را نمایش می دهند. اگر یک فشار کم در هر تایر وجود داشته باشد، یک نور خیره کننده روشن خواهد شد، و اکثر سیستم ها همچنین می توانند فشار هر یک از چرخ ها را نشان دهند.
باتری سنسورهای TPMS امید به زندگی 5-7 سال دارند. خوردگی می تواند طول عمر سنسورهای TPMS را کاهش دهد و همچنین می تواند توسط تکنسین های کم تجربه تایر آسیب دیده شود. اما حتی اگر سیستم شما در حال حاضر به خوبی کار کند، حرکت هوشمند باید فعالانه باشد: سنسورهای TPMS را جایگزین کنید، هنگامی که از تایرهای جدید استفاده می کنید؛ به این ترتیب شما مجبور نیستید که لاستیک ها را دوباره نصب کنید و دوباره آن را متعادل کنید اگر سنسورها در مدت کوتاهی پس از آن شکست بخورند. و اگر شما یک مجموعه جدید از چرخ های سفارشی را از ما خریداری کرده اید، سنسورهای TPMS را در همان زمان سفارش دهید. این که دوچرخه سواری می شود وقتی که شما در یک چرخ و بسته بندی تایر لاستیک هایی را که از قبل بر روی چرخ قرار گرفته اند، خریداری می کنید. ما حسگرهای TPMS را نصب خواهیم کرد و قبل از اینکه آنها را حمل کنیم، تایرها را تعبیه می کنیم.
انتخاب ما از سنسورهای TPMS به این معنی است که شما هرگز نخواهید پرداخت قیمت فروش بالا برای جایگزینی. سنسورهایی که ما بیش از 90 درصد وسایل نقلیه را در جاده قرار می دهیم. آنها برنامه را به وسیله نقلیه خود را با استفاده از روش دقیق همان شما را برای سنسور کارخانه استفاده کنید، و شما می توانید از همان اسکن ابزار اگر یکی مورد نیاز است. و اگر برنامه نویسی سنسورهای OE بدون ابزار انجام شود، شما می توانید همین کار را با سنسورهای خود انجام دهید. ساقه سوپرمن نیز می تواند از سنسور برداشته شود و جایگزین یک شاخۀ شیر آسیب دیده بدون نیاز به جایگزینی سنسور کامل می شود. علاوه بر سنسورهای TPMS، ما همچنین مجموعه کیت هایی را ارائه می دهیم که شامل هسته شیر، مهره، مهر و موم و کلاه هستند. اجزای فردی؛ و ابزارهای TPMS که شما را قادر به انجام همه چیز از کلون سنسور تا تشخیص سیستم می کند.

 


 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید