• images
قالپاق چرخ ، قیمت قالپاق چرخ ، wheel covers

قالپاق چرخ ، قیمت قالپاق چرخ ، wheel covers

رینگ و لاستیک قالپاق چرخ

انتخاب خودرو

قالپاق چرخ تویوتا

قالپاق چرخ لکسوس

قالپاق چرخ بنز

قالپاق چرخ بی ام و

قالپاق چرخ پورشه

قالپاق چرخ هیوندای

قالپاق چرخ کیا

قالپاق چرخ هوندا

قالپاق چرخ نیسان

قالپاق چرخ مزدا

قالپاق چرخ ولوو

قالپاق چرخ آلفارومئو

قالپاق چرخ پژو

قالپاق چرخ سیتروئن

قالپاق چرخ آئودی

قالپاق چرخ مازراتی

قالپاق چرخ رنو

قالپاق چرخ میتسوبیشی

قالپاق چرخ سوزوکی

قالپاق چرخ فولکس

قالپاق چرخ لامبورگینی

قالپاق چرخ مک لارن

قالپاق چرخ مینی

قالپاق چرخ لوتوس

قالپاق چرخ جگوار

قالپاق چرخ جیپ

قالپاق چرخ سوبارو

قالپاق چرخ دی اس

قالپاق چرخ لیفان

قالپاق چرخ جک

قالپاق چرخ ام وی ام

قالپاق چرخ چری

قالپاق چرخ سانگ یانگ

قالپاق چرخ ام جی

قالپاق چرخ گریت وال

قالپاق چرخ بسترن

قالپاق چرخ چانگان

قالپاق چرخ بی وای دی

قالپاق چرخ هایما

قالپاق چرخ دانگ فنگ

قالپاق چرخ بایک

قالپاق چرخ بیسو

قالپاق چرخ برلیانس

قالپاق چرخ جیلی

قالپاق چرخ بورگوارد

قالپاق چرخ لندویند

قالپاق چرخ زوتی

قالپاق چرخ دامای

قالپاق چرخ کوپا

 
wheel covers یک جایگزین ارزان به جای نصب مجموعه ای از چرخ های سفارشی با قیمت های  بالا است. قالپاق فابریکی را می توان  جایگزینی چرخ های آسیب دیده فولادی و یا چرخ های آلومینیومی کرد. قالپاق اسپرت  از پلی کربنات پلاستیکی ،و یا  کروم، پوسته های چرخ برای  چرخ های فابریکی طراحی شده است، بنابراین شما می توانید از آسیب دیدن چرخ های خود جلوگیری کنید  .شما می توانید با خودرو ،وسیله نقلیه خود را از حالت  خسته کننده در بیاورید. آنها به طور خاص برای هر برنامه طراحی شده و سفارشی ساخته شده  است. آنها فقط روی چرخ ها قرار می گیرند و با هر منحنی  چرخ های  شما به خوبی پوشیده می شوند و هیچکس نخواهد توانست به شما بگوید که شما آیا شما از قالپاق استفاده کرده اید.


چرخ چرخ محافظت از چرخ های فولادی مهر و موم تحت پوشش و کمک به جلوگیری از نصب سوزن و خواندن آجیل از زنگ زدگی، و آنها کمک می کند که وسیله نقلیه جذاب ارزان تر از نصب چرخ های آلیاژی. متاسفانه، پوشش چرخ ها همیشه به درستی نصب نمی شود و می تواند هنگامی که شما ضربه یا خرابی گلدان ضربه زد، و خراب کردن محدودیت ها می تواند به آنها آسیب برساند، آنها را ناخوشایند و تضعیف آنها، اجازه می دهد آنها را به پرواز کردن. ما برای جایگزینی های فردی و همچنین مجموعه کامل پوشش چرخ برای خودروها، کامیون های سبک و حتی تریلر های تراکتور پیشنهاد می کنیم که ظاهر خودرو خود را حفظ یا افزایش دهیم.در یک زمان همه پوشش چرخ ها فلز بود اما امروز فقط در مورد همه چرخ های کارخانه کارخانه از پلاستیک ساخته شده است. سه نوع پوشش را می توان در ماشین های مدرن پیدا کرد، که با چگونگی اتصال آنها به چرخ متمایز می شود. اکثریت قریب به اتفاق در محوطه سرسبز در محیط چرخ، با کلیپ های فولادی بهار یا نگهدارنده های سیم کشی می شوند. سپس سبک پیچ و خم است که در چند مدل خاص و خاص استفاده می شود که از آن دو نوع وجود دارد - آنهایی که با مهره های چسبنده حفظ می شوند و کسانی که با کلاه های پلاستیکی که بر روی مهره های چسبنده قرار دارند، محافظت می شود.


هر کسی که تلاش می کند تا آجیل های زنگ زده را از ناودانی های چرخ خورده جدا کند می تواند اهمیت پوشش چرخ را تایید کند. بیشتر چرخ های فولادی مهر و موم شده هرگز طراحی شده بودند تا در معرض قرار بگیرند، و طراحی و تکمیل آنها نیز می تواند از نگاه ظاهری خودرو به نظر بیاید. اگر یکی از چرخ های خود را از دست داده و یا آسیب دیده است، می توانید به نظر می رسد که وسیله نقلیه خود را محافظت می کند و یکی از چرخ های جدید و یا بازسازی شده چرخ را بازسازی می کند. این پوشش ها متناسب با پوشش های اصلی شما هستند. ما ارائه می دهد برای همه محبوب مدل ماشین های دیر مدل در اندازه های اصلی، مواد، طرح ها و پایان. این پوشش ها با اصل کارخانه یکسان می باشند و پس از نصب، از بقیه پوشش چرخ ها در خودرو شما قابل تشخیص نخواهد بود.اگر شما چند پوشش را از دست داده اید یا فقط می خواهید یک ارتقاء سبک یک ظاهر راحتی داشته باشید، در نظر بگیرید که مجموعه ای کامل از پوشش چرخ را نصب کنید. ما ارائه می دهد در مواد با دوام از قبیل ABS ABS پلاستیکی در انواع طرح های چشم نواز و اتمام است که آسان برای نصب و مشخص برای افزایش ظاهر خودرو خود را. پوشش چرخها یک راه آسان برای به دست آوردن یک نگاه سفارشی است. آنها بسیار ارزان تر و کمتر تعمیر و نگهداری شدید از مجموعه ای از چرخ های سفارشی. در حقیقت، آنها خیلی مقرون به صرفه هستند، می توانید چندین مجموعه را نگه دارید و آنها را تغییر دهید تا با خلق و خوی شما متفاوت باشد. و اگر شما یک ماشین کلاسیک دارید نیازی به شکار در مورد قطعات مورد استفاده وجود ندارد که قابل قبول است، زیرا برای برنامه های انتخابی ما می توانیم شما را به کلیدهای چرخشی معتبر بازتولیدی و کل چرخ های چرخان که در هر جزئیات درست هستند، ارائه دهیم.
کامیون های سبک و کامیون تنها وسیله نقلیه ای نیستند که می توانند از نظر ظاهری و سهولت نگهداری یک محصول نوعی چرخ پوست بهره مند شوند. برای کامیون های سنگین، تریلرها، اتوبوس ها و RV ها ما پیشنهاد شبیه ساز چرخ. شبیه سازها در مفهوم مشابهی هستند که با شکل چرخ مطابقت دارند و در حقیقت بعضی از آنها حتی بر روی مهره ها نصب می شود. آنها از جنس استنلس استیل ضدزنگ ساخته شده و از پوسته چرخ استفاده می کنند، آنها یک راه عالی برای لباس خود را بدون هزینه چرخ های آلومینیومی می پوشانند و یا پوشش آلومینیوم و یا فولاد ضد زنگ یا فولاد ضد زنگ را پوشش می دهند. شبیه ساز ها در طیف گسترده ای از سبک ها در اندازه های 16 "تا 24.5" در دسترس هستند. علاوه بر شبیه سازی ها، ما همچنین پوشش چرخ ها را برای تراکتور و تریلر عرضه می کنیم، از جمله پوششهای Aero که تا حدی تا 2٪ صرفه جویی سوخت تامین می شود.چرخ های آلومینیومی می توانند همان آسیب هایی را که می پوشند را از بین ببرند، اما به جای جایگزینی بسیار گران تر هستند. جایگزینی برای جایگزینی چرخ های آلومینیومی با قیمت مناسب به علت آسیب دیدگی، جلوگیری از خراشیدگی ها و خراش ها در وهله اول با استفاده از نوارهای چرخ است. نوارهای چرخ دارای یک مسیر پلاستیکی سخت است که به محیط چرخ های آلیاژی متصل می شود، با یک اکستروژن فرمول پلاستیکی که درون مسیر قرار می گیرد. اگر شما با یک کمربند تماس بگیرید، اکستروژن جایگزین مهمترین تاثیر را بر عهده دارد، نه چرخ آلیاژ گرانبها. نوار های چرخ مناسب 22 "چرخ ها و آنها به طور ایمن با 3M چسب اتصال. به علاوه آنها در انتخاب شما از چندین رنگ چشم نواز در دسترس هستند.

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید