• images
لاستیک ،قیمت لاستیک ، لاستیک فابریک ، tires

لاستیک ،قیمت لاستیک ، لاستیک فابریک ، tires

رینگ و لاستیک لاستیک

اگر شما به دنبال  بهبود قابلیت خودرو خود و چرخ های آن هستید لاستیک tires های
تهاجمی تر را انتخاب کنید . این انواع خودرو را میتوانید بر روی خودرو های
خود داشته باشید شما در زمان نصبفابریکی نیازمند کیت بالابر
نیزمیباشد . تعویض خودرو از تصادفات خطرناک در سرعت بالا و چرخش
وسیلهنقلیه جلوگیری می کند.زیرا ترکیدن حین رانندگی از معایب لاستیک
های نامرغوب موجود در بازار است.پس هرگاه نیاز به تعویض تایر خودرو داشتید

 که تا چه اندازه میخواهید خودروخود را بالا ببرید این بالا رفتن مطابق با میزان اندازه ای میباشد که شما در ذهن دارید و موردنیاز شماست به یاد داشته باشید که وسیله نقلیه خود را به استفاده از یک تایر در اندازه خاص طراحی کنید بنابراین دیفرانسیل دنده، فرمان، زوایای سیستم نیروی محرکه، ترمز و ممکن است نیاز بهتر غیییر و به روز رسانی داشته باشد.و تمامی این ها برای داشتن لاستیکی سنگین تر میباشد مقدار مورد نیاز بالابر به خود خودرو نیز بستگی دارد نسل فعلی جیپ رنگلر JK است که دارای گلگیرهایبسیار جادار میباشد و 35 اینچ را در روی خود قرار دهد . ها ممکن است مهمترین جز در خودرو باشند . اندازه اسب بخار خودرو در تایر ها مهم نمیباشد مهم قدرتمند ترمز خودرو و اینکه در شتاب ها به چه صورتی کار میکند این امر بسیارمهم میباشد که باید به آن توجه شود . اتصال خودرو با جاده هاست که ممکن است در چاله ها قرار بگیرد  و پاسخ خود را از فرمان میگیرد که دست های شما بر رویآن است در باران وبرف نیز ها نقشی بسیار مهم دارند و از شما فرمان میگیرند که به چه سمتی بروند ممکن است در زمانی که شرایط آب و هوایی بد باشد ها به سمت راست و یا چپ منحرف شوندکه در این صورت شما باید تلاش کرده و آن ها را کنترل نمایید . ما یک انتخاب گسترده ای از مارک ها را برای شما قرار داده ایم و تلاش کرده ایم آن ها را در قیمت های مناسبی برای شما قرار دهیم.
 
   
 
های شما ممکن است مهم ترین اجزای خودرو شما باشد. مهم نیست که چه مقدار اسب بخار موتور شما را تولید می کند، مهم نیست که تعلیق و یا قدرتمند ترمز چگونه پیشرفته است، همه آنها بی فایده است، مگر اینکه ها بتوانند به راحتی در معرض شتاب، چرخش سخت، و ترمز شدید قرار گیرند. راننده ها وسیله نقلیه را با جاده ها متصل می کنند، کمک می کند تا آن را از چاله ها برای سواری راحت بپوشند و پاسخ کشش و فرمان را که از طریق باران و برف به شما می رسد، ارائه دهید. و آنها این کار را برای هزاران مایل انجام می دهند، به طوری که به زحمت می اندیشند که ما به ندرت در مورد آنها فکر می کنیم. در نهایت، هرچند، متوجه خواهید شد که سوار شدن و دست زدن به وسیله نقلیه، همان چیزی نیست که مورد استفاده قرار می گیرد. شما ممکن است آن را کشیدن به سمت یک زمانی که شما در حال تلاش برای رفتن مستقیم، و یا زمانی که آب و هوا بد است، چرخاندن چرخ ها زمانی که شما در حال تلاش برای سرعت بخشیدن، و یا کشویی در هنگام چرخش. این علائم می تواند توسط فرسوده ایجاد شود و این زمانی است که زمان تماس با ما است. ما انتخاب گسترده ای از مارک های برتر برای هر هدف و کاربردی داریم، قیمت ها با توجه به هر دفترچه یادداشت. ما همه چیز را از محصولات با کیفیت بالا ارائه شده توسط نام مارک مانند Goodyear، Pirelli و Michelin به گزینه های ارزان تر از قبیل Nexen، Kumho و Sumitomo. هر ابعادی که دنبال میکنید، 17 "، 20" و یا 22 "لاستیک، و یا چیز دیگری، شما می خواهید آنچه را که در موجودی گسترده ما نیاز دارید پیدا کنید.
 

ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که تایر مناسب برای وسایل نقلیه و رانندگی مورد نیاز است زیرا ما می دانیم که چگونه ها بر عملکرد خودرو تاثیر می گذارند و این که از نظر ایمنی چقدر مهم هستند. ما حمل های تمام فصل را انجام می دهیم که در هر نوع آب و هوایی به راحتی کشش، دست زدن و سوار شدن می کند. تایرهای عملکردی برای کشیدن جاده در تابستان یا زمستان رانندگی؛ و های زمستانی / برف برای حداکثر کشش بر روی یخ و برف، برای اتومبیل های سواری و کامیون های سبک و SUV ها. ما همچنین دارای طیف گسترده ای از تایرهای تمام زمین، جاده ای و گلی برای کامیون های سبک و SUV ها هستند که حداکثر کشش و استقامت را در مسیر دنبال می کنند. تایرهای تجاری با ظرفیت بالا برای کامیون های سنگین؛ و تایرهای رقابتی برای عملکرد همه جانبه در مسیر مسابقه. اگر شما یک ماشین کلاسیک یا ماشین عضلانی دارید، در اینجا شما می توانید های صحیح و همچنین رادیال های مدرن را با طرح های جانبی بتونی پیدا کنید. های مسطح را اجرا کنید که به شما اجازه می دهد تا تا 50 مایل پس از یک سوراخ رانندگی ادامه دهید و های کارآمد سوخت طراحی شده برای به دست آوردن بیشتر مایل از هر قطره گاز. هر تایر با استفاده از آخرین فن آوری تولید شده و به سخت ترین استانداردها تولید می شود، با مواد با کیفیت بالا مانند رشته های طبیعی و مصنوعی، پارچه های با تکنولوژی بالا، فولاد و مواد شیمیایی ترکیب شده. تمام اندازه ها و گزینه ها در قفسه های دیجیتال ما، از جمله 245 / 45R17، 335 / 30R18، 245 / 30R22، و خیلی بیشتر جمع آوری می شوند.


یکی از بزرگترین تفاوت های بین ها الگوی گیربکس است و این باید با توجه به نوع رانندگی شما انتخاب شود. در شرایط کامل در آسفالت خشک نرم و صاف، الگوی الگوی مطلوب ترین الگوی بدون الگوی است. فقط جامد برای تماس های تایر بیشتر ممکن است. به همین دلیل است که تیرهای مسابقه ای کشیدن ندارند و هیچ تردیدی ندارند. بنابراین تایر می تواند تا حد ممکن قدرت موتور را به زمین منتقل کند. با این حال، حتی در بهترین شرایط بزرگراه ها، به ندرت کامل می شوند، بنابراین شیارهایی که الگوی چرخش را تشکیل می دهند لازم است که آب را اخراج می کند. هنگام رانندگی بر روی برف یا جاده، یک الگوی تیز و حتی عمیقتر و عمیقتر لازم است. سطح تایر به نظر می رسد به عنوان بلوک های تیرچه جدا شده توسط شیارهای بزرگ و فضاهای که تایر را قادر می سازد به حفاری به برف و یا خاک برای کشش بهتر است.تمام در فصل طراحی شده است برای ارائه سواری آرام و راحت با کشش کافی برای تمام شرایط رانندگی. این تایرها دارای M + S (Mud and Snow) هستند، به این معنی که آنها مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط انجمن تولید کنندگان برای تایرهای گود و برف است. بزرگترین مزیت تایر تمام فصل ها این است که شما نیازی به دو تایر برای رانندگی در زمستان و تابستان ندارید. آنها طبیعتا مصالحه ای هستند اما ایده آل هستند اگر شما در آب و هوای معتدل زندگی می کنید و در ماه های زمستان زیاد بارش برف را تجربه نکنید. اگر شما به طور گسترده در یخ و برف رانندگی کنید، تریلر زمستانی / برف با الگوی تهاجمی تهاجمی شما انتخاب خوبی است، بنابراین شما می توانید از گیر شدن جلوگیری کنید. های زمستانی / برف دارای بلوک های تیزه ای تراش دار با سیلندر قابل توجه و فاصله وسیع تر بین بلوک ها هستند که برای کشیدن بهینه در برف ترکیب می شوند. کشش توسط یک ترکیب لاستیکی کمک می شود که برای حفظ نرمال حتی در دماهای پایین طراحی شده است. با این حال، این تایرها میتوانند بر روی روکش خشکی سر و صدا داشته باشند و ترکیب یددار نرمتر به این معنی است که آنها می توانند سریعتر بپزند، به خصوص در دماهای بالاتر، بنابراین وقتی که آخرین تهدید برف جزئیات بیشتری را گذراند، باید به یک تایر تابستانی تغییر کنید.
 
www.khodroid.com/لاستیک
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید