• images
لوازم جانبی رینگ و لاستیک ، wheel tire accessories

لوازم جانبی رینگ و لاستیک ، wheel tire accessories

رینگ و لاستیک لوازم جانبی رینگ و لاستیک

انتخاب خودرو

لوازم جانبی رینگ و لاستیک تویوتا

لوازم جانبی رینگ و لاستیک لکسوس

لوازم جانبی رینگ و لاستیک بنز

لوازم جانبی رینگ و لاستیک بی ام و

لوازم جانبی رینگ و لاستیک پورشه

لوازم جانبی رینگ و لاستیک هیوندای

لوازم جانبی رینگ و لاستیک کیا

لوازم جانبی رینگ و لاستیک هوندا

لوازم جانبی رینگ و لاستیک نیسان

لوازم جانبی رینگ و لاستیک مزدا

لوازم جانبی رینگ و لاستیک ولوو

لوازم جانبی رینگ و لاستیک آلفارومئو

لوازم جانبی رینگ و لاستیک پژو

لوازم جانبی رینگ و لاستیک سیتروئن

لوازم جانبی رینگ و لاستیک آئودی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک مازراتی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک رنو

لوازم جانبی رینگ و لاستیک میتسوبیشی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک سوزوکی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک فولکس

لوازم جانبی رینگ و لاستیک لامبورگینی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک مک لارن

لوازم جانبی رینگ و لاستیک مینی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک لوتوس

لوازم جانبی رینگ و لاستیک جگوار

لوازم جانبی رینگ و لاستیک جیپ

لوازم جانبی رینگ و لاستیک سوبارو

لوازم جانبی رینگ و لاستیک دی اس

لوازم جانبی رینگ و لاستیک لیفان

لوازم جانبی رینگ و لاستیک جک

لوازم جانبی رینگ و لاستیک ام وی ام

لوازم جانبی رینگ و لاستیک چری

لوازم جانبی رینگ و لاستیک سانگ یانگ

لوازم جانبی رینگ و لاستیک ام جی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک گریت وال

لوازم جانبی رینگ و لاستیک بسترن

لوازم جانبی رینگ و لاستیک چانگان

لوازم جانبی رینگ و لاستیک بی وای دی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک هایما

لوازم جانبی رینگ و لاستیک دانگ فنگ

لوازم جانبی رینگ و لاستیک بایک

لوازم جانبی رینگ و لاستیک بیسو

لوازم جانبی رینگ و لاستیک برلیانس

لوازم جانبی رینگ و لاستیک جیلی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک بورگوارد

لوازم جانبی رینگ و لاستیک لندویند

لوازم جانبی رینگ و لاستیک زوتی

لوازم جانبی رینگ و لاستیک دامای

لوازم جانبی رینگ و لاستیک کوپا

مهم نیست که  چقدر خوب است لاستیک های شما، دیر یا زود آسیب ببیند و پنچر بشود مهم آنست که شما همیشه لوازم جانبی رینگ و لاستیک wheel tire accessories را به همراه داشته باشید . یک لاستیک خوب روز شما را خراب نخواهد کرد و یا شما را از مقصد خود دور نخواهد کرد. با استفاده ازتلمبه باد و لوازم جانبی خودرو   می توانید تایر را بدون حتی بیرون آوردن لاستیک وسیله نقلیه آن را عیب یابی کنید . با این وجود شما همیشه باید یک تایر یدکی داشته باشید و ما انتخاب های خوبی را برای شما در نظر گرفته ایم: از جمله براکت ها و سخت افزار برای اتومبیل های کلاسیک، و  یدکی برای کامیون های وانت. اگر شما یک جیپ یا یک SUV با صندلی نصب شده در عقب خودرو داشته باشید، ما برای حمل لاستیک های  بزرگ راهنماییتان می کنیم و شما می توانید از آسیب های ناشی از اشعه UV و محیط با استفاده از یک پوشش یدکی اجتناب کنید. ما انواع مختلفی از رنگ ها و طرح ها را پوشش می دهیم تا اطمینان حاصل شود که در صورت به راحتی می توانید از لاستیک یدکی و لوازم لاستیک خود استفاده کنید.

به طور متوسط ​​راننده در مورد چرخ ها و لاستیک های خود را خیلی فکر نمی کنم. تنها زمانی که یک نفر مسطح می شود، ماشین شروع به حرکت عجیب و غریب می کند، یا ارتعاش ایجاد می کند که هر گونه توجه به آنها پرداخت می شود. علاقه مندان به خودرو توجه بیشتری می کنند، زیرا آنها می دانند چطور چرخ ها و لاستیکهای حیاتی برای ظاهر و عملکرد خودرو به طور کلی است. اما مهم نیست که آیا شما فقط می خواهید مسافت بیشتر و طول عمر را از رینگ ها در یک راننده روزانه به دست آورید یا مایلید رینگ ها و رینگ ها را بر روی رزمناو گرانبهای خود بیابید تا به کمال برسید و به کمال برسید. قفسه های دیجیتال ما.


حفظ رطوبت شما در فشار تورم مناسب برای رانندگی ایمن، عملکرد مطلوب و مسافت پیموده شده سوخت، حتی پوشیدن رانندگی و عمر طولانی تایر حیاتی است. ما دارای سنسور دقیق فشار سنج تایر شما نیاز به بررسی فشار، از نوع چوب پایه، به آنالوگ و دیجیتال سنج است. و اگر شما نیاز به اضافه کردن هوا دارید، کمپرسورهای راحت قابل حمل هواپیما و همچنین کمپرسورهای 12 ولت را در اختیار دارید که پر کردن تایر در هر نقطه را انجام می دهید، بنابراین شما نیازی به جستجو در پمپ بنزین در هنگام راه رفتن ندارید. ما همچنین نیازهای تورم مرتبط با تایرها مانند ساقه سوپاپ، کلاهک شیر، و پسوند را داریم.برای رسیدن به سوار شدن با لرزش صاف و بدون لرزش، لاستیک های شما باید به درستی تعادل داشته باشند. در کنار چرخ های سبک چرخ که معمولا در چرخ های فولادی استفاده می شود، ما وزن چرخ های غیر سمی روی را ارائه می دهیم که پودر پوشش داده شده برای مقاومت در برابر خوردگی هستند و به راحتی با خود چسبنده پیوست می شوند. اینها برای چرخ های سفارشی ایده آل هستند و در مجموعه ای از رنگ ها، از جمله کروم، برای مطابقت با رینگ های خود می آیند. برای تکمیل چرخ ها، آنها را با مهره های ما نصب کنید. ما آجیل های ساخته شده از فولاد سخت و کروم سه گانه برای مقاومت در برابر خوردگی و یا آنودایز در رنگ های مختلف. جلوگیری از سرقت با نصب مجموعه ای از قفل های چرخ با مهره های چاقو. آنها با مشخصات مشابه ساخته شده اند و دارای یک ابزار کلیدی خاص با یک الگوریتم منحصر به فرد کامپیوتر هستند، بنابراین تنها کلید شما می تواند قفل ها را حذف کند.


علاوه بر آجیل، ما می توانیم راه های بیشتری برای شخصی سازی چرخ ها و لاستیک ها داشته باشیم. خسته از تمیز کردن گرد و غبار ترمز چرخ های خود را؟ چرخ های خود را به یک نگاه منحصر به فرد است که همچنین آنها را با صفحات چرخ تمیز نگه دارید. موجود در فولاد ضد زنگ جلا داده شده یا پودر پوشش داده شده از فولاد سیاه و سفید و برای 14 "تا 22" رینگ، صفحات چرخ به پشت رینگ خود را در جایی که آنها گرد و غبار ترمز را متوقف کند. نامه های سفید بریده شده و با برچسب های تایر ما بزرگ تر از همیشه است و شما می توانید از حروف برای برجسته کردن نام تجاری یا مدل خودرو خود استفاده کنید. چرخ های خود را با ساقه های کروم و انتخاب شما از کلاهک های دریچه های سفارشی از جمله کریستال، تاس رنگی یا جمجمه کروم، پایان دهید. و شما می توانید چرخ ها و لاستیک های خود را با انتخاب گسترده ای از محصولات مراقبت از چرخ و تایر درخشش خود را حفظ کنید.برای برداشتن و نصب چرخها، ما انواع مختلفی از آچارهای کشویی را داریم که به صورت جداگانه یا بسته بندی شده در کیت ابزار و برای استفاده از گاراژ، سوکت های نازک روی دیوار با آستین های پلاستیکی برای جلوگیری از زوایای سفارشی استفاده می شود. شما همچنین می توانید چرخ های خود را از آسیب های کمربند محافظت کنید با چرخ های چرخ، که در رنگ هایی هستند که رنگ های خود را پوشش می دهند و چرخ های کولر خود را تکمیل می کنند، چرخ های خود را یک اثر سفارشی مانند هیچ چیز دیگری ندارند. یک مسیر پلاستیکی به چرخ متصل شده است، با یک جایگزین پلاستیکی قابل تعویض که به جای لبه خود ضربه بزنید، هزینه های جایگزینی یا تعمیرات را صرفه جویی کنید. و هنگامی که شما با استفاده از پانسمان تایر می توانید از چرخ های خود را با Wheel Shield نگه دارید و از Driveway Wheel Mate خارج شوید.
 
 

برندهای ویژه

    بعدی 30
      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)

مارا دنبال کنید