• images
پیچ و قفل رینگ ، قیمت پیچ و قفل رینگ ، lug nuts locks
ششش

پیچ و قفل رینگ ، قیمت پیچ و قفل رینگ ، lug nuts locks

رینگ و لاستیک پیچ و قفل رینگ

برندهای ویژه

      نمايش 0 تا 0 از 0 (0 صفحه)
 
ممکن است شما در یک مکان نامناسب قرار بگیرید و خودرو و قفل رینگ  شما به سرقت برود برای جلوگیری از این اتفاق از پیچ و مهره و قفل lug nuts locks  باید استفاده نماییداین قفل رینگ اسپرتی برای چرخ های خودرو شما مناسب است دزد ها ممکن است به لاستیک ها و چرخ های خودرو علاقه داشته باشند که باید از آن ها مراقبت نمایید این قطعات خودرو رابیمه شما پوشش میدهند اما باید به صورتی از ان ها استفاده و نگهداری نمایید که مورد سرقت قرار نگیرند .
 
قفل چرخ ارزان در مقایسه با هزینه یک مجموعه ای از چرخ ها و لاستیک مناسب است قفل چرخ ما بسیار آسان برای استفاده میباشد و عملکرد درست و منظمی دارد برای از بین بردن و نصب و راه اندازی آن ها ابزار خاصی مورد نیاز است و یک الگوی کامپیوتر باید داشته باشید به گونه ای که تنها از یک کلید استفاده نمایید . آن ها از فولاد شیمی محدود و سخت ساخته شده اند که در نهایت امنیت را با خود به همراه می آورند همچنین آن ها از نیکل ساخته شده اند و دارای درخشش میباشند . این ابزار را باید برای هر خودرویی خریداری کرد .
 

اما این اجازه را نباید بدهید که قفل چرخ خراب شود چرا که باید هزینه ای رابرای خریداری مجدد آن پرداخت نمایید . این ابزار ها به خوردگی و تغییر رنگ از عناصر و مواد شیمیایی خشنروبرو هستند به علاوه سطح آن ها ممکن است خش ببیند که در هر زمان میتوانید ان را حذف کرده و نصب کنید درخشش این ابزار طولانی مدت میباشد و زنگ نمیزند این ابزار از بهترین موادتولید شده اند که در برابر خوردگی مقوامت بالایی دارند . ما ابزاری را ارائه میدهیم که از فولاد ساخته شده اند و قدرت بسیار بالایی دارند . آن ها دارای ویژگی های دقیقی میباشند و مطابقبا استانداردها هستند کیت نصب و راه اندازی بهترین راه برای اطمینان از چرخ ها و لاستیک هاست و همه چیز مورد نیاز برای نصب 4 چرخ ها و لاستیک را قرار داده ایم.
 

svg