• images
زیر پایی ، قیمت زیر پایی ، floor mats

زیر پایی ، قیمت زیر پایی ، floor mats

زیر پایی

زیرپایی خودرو floor mats ما از کف ماشین  شما محافظت می کند در حالی که یک احساس لوکس را فراهم می کند. کف پایی تویوتا بسیار با کیفیت و کف پایی پلاستیکی تویوتا با نمونه های های موجود در بازار بسیار متفاوت می باشد. در این سایت شما می توانید تویوتا را مشاهده و مقایسه نمایید. پلاستیکی هیوندای در برندهای معتبر و به نام در شرکت های مختلف تولید می شود. شما می توانید جهت مشاهده و خرید و سفارش کف پوش سه بعدی به دسته بندی مربوطه مراجعه فرمایید. شما حتی می توانید کف پایی موکتی پورشه را در رنگ های طوسی و کرم و مشکی تهیه نمایید که موکتی پورشه به صورت موکتی پلاستیکی می باشد. کف پایی بنز از جنس پلاستیک موجود می باشد که این بنز قابل شستشو و نظافت می باشد و به هیچ عنوان در خودرو جابه جا نمیشود. و هم چنین شما می توانید کف پایی خودرو های وارداتی را در سایت ملاحظه فرمایید که بی ام وه هم در آن میباشد. متاسفانه در بازار های نامرغوب و بی کیفیت موجود میباشد که به جای نیسان درجه یک و با کیفیت فروخته میشود و انتظارات درست و به جا از کف پایی نیسان ایجاد نمیکند. کف پایی پلاستیکی رنو از کف اتومبیل شما در برابر خاک و ضایعات محافظت میکند. رنو ظاهری زیبا و دلنشین به داخل اتومبیل شما نیز می دهد. کف پایی پژو 2008 موجود در سایت به صورت پلاستیکی پژو 2008 و کف پایی موکتی پژو 2008 دیده می شود. کف پایی ماشین  یک بافت غنی تر از تشک های OE با بیش از اونس نخی در هر مربع دارند. ما کف پایی را با یک لایه مقاوم در برابر رطوبت بالاتر از یک لایه ی لاستیکی سخت ارائه می دهیم.شما می توانید لوازم داخلی خودرو را از طیف گسترده ای از سبک های زیرپایی، مواد، وزن، و ارتفاع شمع از جمله cutpile، حلقه، نایلون و berber را انتخاب کنید. در  نهایت ، ما بهترین زیرپایی را در اختیار شما قرار می دهیم که 48 اونس در هر مربع است که بیش از 3 برابر سنگین تر از موکت های معمولی خودرو است شما همچنین می توانید از یک مجموعه گسترده ای از رنگ مطابق میل خود  انتخاب کنید.
 


از فرش، خاک و لباس خود محافظت کنید. لمس لوکس و ظرافت را به داخل خود اضافه کنید یا غرور خود را برای تیم مورد علاقه خود را با آرم های سفارشی نشان می دهد. شما می توانید این کار را با انتخاب گسترده ای از تشک و کفپوش های سفارشی خود انجام دهید. از تشک های طبقه جهانی برای مصرف کنندگان آگاهانه بودجهای که به طور انحصاری برای کفپوشهای سفارشی استفاده میشوند، هر خط کانال کف، از بزرگترین شمعها تا سرپوشی نگهدارنده بوته تهاجمی، و از لاینرهای تنه و محموله برای تکمیل مجموعه فرشهای جایگزین، ما میتوانیم به شما عرضه کنیم همه چیز برای نگهداری یا ارتقاء کف در خودرو شما.کفپوش کفپوش یا کفپوش کفپوش شما بستگی به ظاهر و میزان حفاظت شما دارد. تشک های کف تخت و تخت سنتی تر را دارند، در حالی که کفپوش های کف در امتداد دیواره های پا به خوبی گسترش می یابد، برای پوشش بیشتر. مات طبقه در دسترس جهانی و متناسب با سفارشی، و با انتخاب مواد از جمله لاستیک، وینیل و فرش. از آنجا که طراحی پای خود را به خوبی پوشش می دهند، کفپوش های کف معمولا معمولا به صورت سفارشی نصب می شوند و به همین دلیل برای حفاظت از آنها معمولا از لاستیک های مصنوعی، وینیل یا گرمانرم استفاده می شود.
تشک های طبقه ی جهانی یک راه مقرون به صرفه برای حفاظت از فرش هستند و در بسیاری از برنامه های کاربردی کار می کنند. و از آنجا که بسیاری از تشک های آرم ما فقط در دسترس جهانی هستند، آنها نیز یک ابزار ارزان برای شخصی سازی داخلی شما هستند. تولید کننده کفپوشهای کفپوش و مناسب، سازنده با توجه به چاههای پا هر وسیله نقلیه، برای اطمینان از این که محصول کاملا متناسب باشد، اندازه گیری می شود. برخی از علامت های تجاری حتی از لیزرهای پیشرفته برای به دست آوردن دقیق ترین ابعاد استفاده می کنند. این نوع دقت مخصوصا برای کفپوش های طبقه ای است که باید با هر منحنی در چاه های پایه مطابقت داشته باشد. بسیاری از کفپوشهای کفپوش و کفپوشها دارای نوکهایی هستند که فرشهای زیر را برای کمک به آنها در جای خود نگه میدارند. تشک های سفارشی و لاینر دارای گارمتیک هایی هستند که برای کار با سیستم تقویت کارخانه طراحی شده انداگر به طور منظم گل و برف را در خودرو خود حمل کنید یا حیوانات خانگی و حیوانات خانگی را حمل و نقل کنید، ما پیشنهاد می دهیم که کفپوش های لاستیکی یا چسبنده یا کفپوش های تمام آب و هوا و یا پوشش کف. بسیاری از این بلوک ها یا ویژگی های خاص برای ارائه کشش و نگه داشتن پاهای خود را بالاتر از موک. و در حالی که تشک ها به طور کلی حفاظت کافی را ارائه می دهند، پوشش های کف نهایی در صورت نیاز به حداکثر مهار مایع، نهایی می شوند. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این تشک ها و چادرها این است که چگونه تمیز شوند. وقتی سطح کثیف، سیب زمینی سرخ کرده سرخ کرده و بستنی ریخته شود، غیر قابل تحمل می شود، آنها را بیرون بکشید، آنها را شل کنید و آماده باشید. برای برنامه های انتخابی ما همچنین با رنگ پاشنه بلند و احساس فرش ارائه می دهیم که به همان اندازه در جلوگیری از خالص کردن و مخلوط کردن آب نیز مؤثر است و همانند تمیز کردن آسان است.
سفارشی کردن و شخصی سازی داخلی وسیله نقلیه آسان است با تشک های تبلیغاتی ما و تشک های تک رنگ شده. مگس های تبلیغاتی موجود در هر دو فرش و لاستیک، شما می توانید غرور خود را در مدل خودرو و یا مدل ورزشی مورد علاقه خود را نشان می دهد، و یا از الگوی نظامی و سبک زندگی را انتخاب کنید. و هیچ راهی بهتر برای سوار شدن به فردیت خودتان نسبت به حروف اول خود در گلدان های کفپوش وجود ندارد. هیچ چیز مانند صفحه الماس به سختی نمی گوید، و اگر اینطور است که میخواهید رول بزنید، می توانیم با انتخاب مناسب خود، قالب های آلومینیومی آلومینیومی را در رنگ انتخاب کنیم. یا اگر نگاهی به صفحه الماس می خواهید، اما واقعا نمی خواهید مات های فلزی را انجام دهید، ما تشک های آلومینیومی ساخته شده از وینیل سنگین را شبیه سازی کردیم، که بسیار واقعی هستند، نمی توانید بگویید که واقعی نیستند چیز تا زمانی که آنها را لمس کنید.کفپوشهای کفپوش و کفپوشهای ما برای ردیفهای 1 و 2 در دسترس هستند و بعضی از آنها در دسترس برای منطقه مرکزی میباشند. اما اگر شما یک SUV، متقاطع یا minivan دارید، همچنین برای فرش در محدوده محموله خودرو خود نیاز به حفاظت دارید. حمل و نقل حیوانات خانگی و لوازم خانگی از مرکز خانه می تواند هزینه خود را در فرش در این فضا، و بارهای محموله ما طراحی شده برای ارائه همان مناسب سفارشی و سطح حفاظت به عنوان تشک کف و کفپوش خود را. و اگر مدل دیر مدل با فرش پوشیده شده، پاره شده و ریزه کاری داشته باشید.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید